Skocz do zawartości
Nebthtet

game armada Zdobądź Everspace z Game Armadą!

Polecane posty

Weź udział w naszym giveawayu i zdobądź wysoko ocenianą kosmiczną strzelankę Everspace za darmo!

Wygraj Everspace z Game Armada

Przeczytaj całość

• Lubię to! 1

Link do postu

Mam nadzieję, że wygram, bo życie uniemożliwiło mi skorzystanie z summer sale ^^

Link do postu

A kiedy jest to losowanie? Od razu jak się ten czas skończy? Na chwilę obecną 27 godzin? 

Bo ja już wolne miejsce zrobiłem w mojej bibliotece :P

Link do postu

@Frosty nie wprowadzaj ludzi w błąd,  nie będzie tej samej nocy, bo ja nie będę zarywać żeby publikować wyniki (do pracy nikt za mnie nie pójdzie, a nawet w weekend tym razem odespać trzeba). Proszę wchodzić na stronę główną i sprawdzać.

Link do postu

Nie ładnie Frosty, nie ładnie.

Swoją drogą ile najwięcej wejść może mieć jedna osoba?

W sumie to myślałem, że jak nie wygram to zdążę jeszcze na promocję, a potem się okazało, że są zapomniane wydatki i i tak nie kupię ^^

Jak na razie mam mniej niż 3% na wygraną.

A obecgo w XCOM nie trafiałem nawet przy 70%, ale kilka razy trafiłem dość desperacko przy 6.

Super zaczynam offtopić w temacie o konkursie...

Link do postu
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez komandor_tarkin
      Grim Fandango Remastered na GoG za darmoszkę. Brać bo aż szkoda zostawić  - oferta ograniczona czasowo.
      https://www.gog.com/
    • Przez Game Armada
      W niniejszym artykule znajdziecie odpowiedzi na pytania wybrane przez przez społeczność w wątku Q&A dotyczącym Hammerheada na Spectrum. Na pytania odpowiadali John Crewe, Adam Parker i Steven Kam.
      Artykuł Star Citizen: pytania i odpowiedzi – Aegis Hammerhead pochodzi z serwisu Game Armada.
      Przeczytaj całość
    • Przez Nebthtet

Pokaż ten giveaway Wygraj jeden z kluczy do gry Quake Champions!
      Zapraszam do udziału w kolejnym giveawayu na Game Armadzie! Tym razem zdobyć można jeden z czterech kodów na Champions Pack do Quake Champions! W zestawie jest dostęp do gry, oraz wszystkich bohaterów.

Fundatorem nagród jest: @P107REK z  - nie zapomnijcie mu podziękować!
      Utworzył Nebthtet Data zakończenia 10 dni i 3 godziny Utworzono 2017.12.09 Kategoria Game Armada