Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witaj i Ty. Napisz może coś więcej o sobie :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez bartnik
      Witam. Mam na imię Maksym, czuje się strasznie wciągnięty tą grą ale muszę znaleźć trochę pomocy na forum. Mam nadzieje, że mi się to uda. A na codzień prowadzę agencje interaktywną [SPAM]
    • Przez JamieCormier
      Cześć wszystkim. Ostatnio mam irytujący problem z moim kontem Steam. Moje konto Steam jest pełne znajomych i wielu z nich wysyła do mnie wiadomości. Wiadomości są w porządku, ale otrzymuję setki powiadomień ze Steama o tych wiadomościach.
      Nie chcę być niewidoczny lub offline z mojego konta Steam. Czy istnieje sposób na wyłączenie takich powiadomień? Każda pomoc będzie mile widziana.
    • Przez SpaceGamer
      Witam. Wczesniej nie bylo okazji wierc teraz sie przedstawiam.
       
      Od lat jestem kreatorem w Star Citizenie ale do tej pory pracowalem tylko po angielsku.
      Czas na zmiany. Teraz bede kreowal rowniez dla polskiej spolecznoisci.
      Na poczatek coz z YT:
      Witam i zapraszam do ogladania.
      Moj pierwszy cinematics ze Star Citizena. Taka ewolucja od wirtualnej fotografii.
      https://youtu.be/R96rDYXJ4tE
      Przypominam tez, ze w czwartek o 21.00 bede streamowal Star Citizen po polsku. Bedzie bounty 27k za misje (15 min i male ryzyko), troche fotografii i pogadamy o Daymar Rally jaki, ze jestem czescia grupy organizatorow.
      Link do kanalu:
      https://www.twitch.tv/spacegameruk

    • Przez Mereen
      Cześć. Trafilem na forum przez spectrum / discord. Dobrze wiedzieć, że SC ma się w Polsce tak dobrze. Sam zacząłem ledwie parę dni temu. Jak mogę jakoś pomóc dajcie znać  
    • Przez RoloViking
      Jestem graczem od przedszkola i bardzo poważnie podchodzę do tego jak gram. Lubię się przygotowywać do każdej gry niczym słynny biały wilk  
      Razem z chłopakami gramy w Albion Online i jeśli ktoś chce dołączyć to piszcie na priv, szukamy 2 os
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności