Skocz do zawartości
Lord Vader

inne FreeTrack na zamówienie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy to mój pierwszy post. Jestem cichym fanem SC i uznałem że dobrze było by trzymać się koło swoich w tym nadchodzącym wielkim świecie Star Citizena  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Może na razie tyle bo to raczej nie dział od przedstawiania się więc do rzeczy.

 

Chętnie wykonam na zamówienie kompletne zestawy FreeTrack. Jedną rzecz tylko trzeba sobie samemu jakoś zamocować.

Troche już ich robiłem, sprzedałem i mam doświadczenie. Więc ode mnie dostajesz wpełni sprawny zestaw.

 

Podaje link do paru zdjęć które kiedyś robiłem plus plik doc. z treści aukcji które zamieszczałem na popularnym serwisie aukcyjnym.

 

http://www.dropbox.com/sh/4jy83wi84hcaoy1/AAAg5susNqwg1Z4ePXhts_PLa?dl=0

 

Niestety nie będę robił zestawu dla jednej osoby. Musi być co najmniej 6 osób bym wziął się za produkcje.

Co do ceny:

Przy powyżej 6 osób cena wyniesie za zestaw - 200zł

 

Serdecznie pozdrawiam oraz jeszcze raz WITAM :D

 

PS jeśli zainteresowanych będzie większa liczba to śmiało moge zjechać z ceną.

BTW Zbrójmy się i karajmy naszych wrogów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn 200zł za 6 sztuk?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdanie wskazuje na cenę za sztukę: "Niestety nie będę robił zestawu dla jednej osoby. Musi być co najmniej 6 osób bym wziął się za produkcje."

Natomiast ceny z allegro temu zaprzeczają  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 150 może bym się wziął do roboty jak by parę osób chciało  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Ja swoje tracki trawie z płytek(Laminatów) używam specjalnych diod które jeszcze modyfikuje dzięki czemu kąt świecenia jest niemal że 360 stopni.

Te tracki z allegro to jakieś amatorskie pokrzywione druty. A za takie coś to i 100zł to dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to spoko, przewaga jakości wszystko tłumaczy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

aczkolwiek za tyle to wołał bym już dozbierać na trackIR xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie grający w SC to bogacze wiec mnie nie dziwi ze komuś nie robi różnicy 400 zł wte czy we wte xP

http://allegro.pl/urzadzenie-sterujace-trackir-5-z-trackclipem-i4737387794.html

Edytowane przez Lord Vader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ebaya za 500 dorwę xD

ale tak czy siak zwracając uwagę na ceny niektórych statków, co tam taki trackir  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Anoobis
      Siemka ludziki.
      Zainteresowanie tematami Headtrack itp na forum sporę. Chciałem wam przypomnieć o produkcie od Tobii Eyetracking.
      Już nawet jeden koleżka @Xender sprzedawał na ryneczku. Więc przy okazji wątku wzywam go, czy mógłbyś koleżko zareklamować produkt? 
      A temat daję bo właśnie są promocje w sklepie producenta.
      Przed końcem marca ObsidianAnt dodał filmik (niby Tutorial) o Tobii 4C -> najważniejsza jego informacja znajduje się w opisie.
      Youtuber podaje info, jeżeli ktoś jest chętny na zakup to teraz można mieć przesyłkę za free (25 € Jurków taniej). Podał przy tym własny, pewnie affiliate, link to sklepu tobii.
      A tutorial on how to set up and use the Tobii 4C with Elite Dangerous. Tobii 4C Page: http://bit.ly/2oe7eF5 Free Shipping Code: ObsidianAnt  
      No dobra, ale czym jest Tobii 4C.
      Wielu pewnie już tą wiedzę posiada. Dla głodnych nowości już streszczam do minimum.
      To urządzonko śledzi nasze gały oczne, naszą banię z gałami (od wersji 4C śledzi oczka i głowę).
      Z mniej i bardziej znanych gier korzystających z takiej techologii mamy: Elite Dangerous, Ghost Recon: Wildlands, The Division (wgl Ubi lubi Tobii)
       
      Urządzenie -> Tobii Eye Tracker 4C
      Gry -> Games
      Elite: Dangerous na tobii -> Elite: Dagerous
      btw Można wygrać 4C jak się prześle zdjęcia Battlestation
      A tutaj filmik źródło:
       
       
    • Przez Dako
      DIY TrackIR czyli poradnik jak "zrobić sobie dobrze" w SC
      Ponieważ w nadchodzącym patchu 2.6.2 ma ponownie wrócić obsługa TrackIR-a na redditcie trwają gorączkowe przygotowania do tego wiekopomnego wydarzenia czyli kto żyw próbuje zrobić sobie to jakże przydatne i naprawdę niezbędne urządzenie.
      Całość informacji znajduje się pod tym linkiem
      A jeśli komuś się nie chce grzebać samemu, nie ma czasu lub zwyczajnie moźlwości zawsze może dokonać zakupu jakiegoś gotowca np. tu http://www.laserclip.pl/
      Nie mam nic wspólnego ze sprzedającym ale całość wygląda całkiem całkiem no i jest taniej niż za oryginalny TrackIR 
      ps.
      A jeśli ktoś cierpi na głód wiedzy to trochę więcej informacji znajdzie w tym 99 stronicowym temacie http://il2forum.pl/index.php/topic,7343.0.html
       
       
       
    • Przez Drus4
      Jutro  Czarny Piątek , również w na stronach internetowych np. eBay. Więc  może będzie można złapać jakieś okazje  sprzętowe itd.
      Poniedziałek podobnie ale dotyczy tylko sprzedaży internetowej.
      Wsadzam tu  bo najbliżej odpowiada tematowi.
      Jak ktoś wypatrzy  jakiś sprzęcior , np grafika albo coś innego wartego uwagi to może dałby linka.
       
    • Przez Nebthtet
      Da się to ponoć osiągnąć z pomocą zwykłej kamerki internetowej. Przepis tutaj: http://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/28vjpf/head_trackingaim_in_ac_with_only_a_webcam_video/ - forumowych eksperymentatorów proszę o przetestowanie i zaraportowanie rezultatów.
       
      Już nie będzie narzekania że tylko Oculus działa
    • Przez Shivon
      Czas na odbrobinę normalnej muzyki
       
      To może ja zacznę:
       

       
      Ten kawałek zapadł mi w pamięci jak zniewoliłem ludzkość za pomocą Neurax Worm w Plague INC
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności