Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie widzę tematu więc pozwolę sobie zacząć. Sorry za liczbę grafik ale chciałem dobrze uchwycić charakter tego wyjątkowego statku.

Retaliator

  • Pojazd limitowany.
  • Maszyna jest ciężkim bombowcem strategicznym. Na pierwszy rzut oka straszny brzydal jednak o pięknym wnętrzu.Jak wiadomo statki nie są jeszcze usystematyzowane i finalnie wiele moze się zmienić.
  • Załoga to aż 8! osób.
  • Statek oprócz pokaźnej liczby broni własnych:
  • 10 hardpoints class 3
  • 5 harpoints class 5
  • będzie miał torpedy przeciw capital shipom. Dodatkowo jest większy i lepiej opancerzony niż conie. Prawdopodobnie to właśnie będzie największy killer wśród tych bardziej przystępnych statków.

To co w nim może kręcić  to długie korytarze, sprzyjające kosmicznemu poczuciu samotności wnętrze, każdy członek zalogi ma tu swój "kąt". Całość przypomina trochę skrzyżowanie bombowca strategicznego (B1/Tu-160) z wnętrzem okrętu podwodnego.

RETALIATORcutaways.jpg

Mimo swojej potęgi retaliator ma 1 miejscowy kokpit jak na bombowiec strategiczny przystalo a nie mostek jak to ma miejsce w innych wieloosobowych statkach:

RETALIATORcockpit.JPG

Reszta załogi siedzi w swoich stanowiskach:

RETALIATORfrontroomandcockpit.jpg

korytarz wewnętrzny jest długi

SHOTroom1bAFT.JPG

ale retaliator ma też korytarze zewnętrzne, statek tworzy prawdziwylabirynt w dojściach do systemów uzbrojenia.

Payload_corr.jpg

Corridor_comparison.jpg

SHOTroom1fAFTGUNROOM.JPG

Mimo tak militarnej konstrukcji nawet tu nie zabrakło miejsca na odrobinę rozrywki

SHOTapartment.JPG

http://starcitizen.wikia.com/wiki/Retaliator

Mam nadzieję, ze jeszcze będzie można go zdobyć, Cena to prawdopodobnie ok 250$


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mial wybierac miedzy tym i Connie to wybieram to  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">
Co do kupna .. poczekaj az go skoncza, wszysto ma wyprzedaż gdy jest "hangar ready"

Szkoda tylko tego calego hate'u ze gracze dostaja cywilna wersje bez dzialek i przerobiony na statek handlowy zamiast pure bomber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wciąż ludzie się zastanawiają "kupić statek ten czy ten, a może inny"? Zupełnie nie rozumiem gdzie jest frajda z grania, jeśli zaczyna się grę z wymarzonym statkiem. Gdzie cel gry, gdy nie można nic osiągnąć? Rozumiem (bo płacenie za gry F2P też mnie zdziwiło i kilka osób mi wyjaśniło dlaczego to robią) jeśli chodzi o brak czasu potrzebnego na granie i zdobywanie. Z drugiej strony ponoć będzie można wynajmować statki NPCom więc w teorii dużo czasu nie trzeba mieć, boty zrobią to same.
Oby CIG miało zaplanowane lepsze statki niż te które sprzedają bo inaczej SC będzie festiwalem OP pojazdów miażdżących tych, co chcą przeżyć przygodę i rozwijać swoją postać w grze. Tak jak jest teraz w AC gdzie gracz w Aurorze nie ma bata na inne statki i co gorsza nie może zdobyć kasy i kupić lepsze. 
Sorry za offtop  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> 

A jeśli chodzi o bombowiec to wydaje się być to fajną opcją. Zawsze miło mieć uderzenie, dla mnie daje to więcej frajdy niż zwrotność i szybkostrzelność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszyna zdecydowanie dla gildii PMC. Przydałby się, ciężka kasę można na nim zbić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujac statek kupujesz bazowy statek, bedziesz mogl w nim wymienic dzialka, tarcze, zasilanie, i patrzac na roznice pomiedzy Connie - Cargo a Connie Phonix to mozna w statkach wiele zmienic wiec samo kupno to wiesz ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazz no ten akurat będzie unique więc raczej warto kupić, jeśli będzie można jeśli się  komuś taka opcja podoba bo w grze też sie raczej tak poprostu nie kupi.

Jeśli chodzi o mnie to nie wiem, jetem megaświrem jak chodzi o statki kosmiczne i zamiast żyć spędzam wolny czas w ładowni mojego constellation 

pozdrawiam


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ludziki kupują sobie stateczki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> ja tam ich pozniej potne laserem albo zrobie bezczelny wjazd z buta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Edytowane przez Demonides

6T0c2xV.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demonides nie wiem skąd ta agresja w tak pokojowo nastawionej grze   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png">  


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to jest greyboxto sie zastanawiam ile detali bedzie w ukonczonej wersji.. on juz wyglada pozadnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazz
ta maszyna jest bazowana wg mnie na B-17 Flying Fortress 
Jakos nie wobrazam sobie zeby "zwykly" bombowiec, choc w tym wypadku juz pewno torpedowiec mial miec mostek, to ma miec pilota, 1 -2 do obslugi bomb i kilku na dzialka obronne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerat doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ale na przykład tak jak jest wahadłowcach cała załoga jest w kokpicie. Bardziej myślałem o czyś takim.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdroworozsądkowego punktu widzenia gromadzenie całej załogi w jednym miejscu poza wyjątkowymi okazjami to skrajny idiotyzm - jeśli "coś" rozpirzy sekcje dziobową to reszta zespołu rozstawiona na innych stanowiskach może ratować sytuację (realnie rzecz biorąc na takie sytuacje większe statki powinny mieć VR kokpit - tak że można przejąć ster z innej stacji bojowej jeśli pilotów szlag trafi i lecieć chociażby na sensorach) lub zdążyć się ewakuować z jednostki.

 

Tak na marginesie to cały czas w jakiś sposób się ograniczamy myśleniem XX/XXI w  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neb, ja tez bym chetne popatrzyl na cos co jest szerokie a nie dlugie, cos niestandardowego, np takie skrzydlo
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/47/Helios_Prototype_flying_wing.jpg

Z 2 strony graficy sa "ograniczeni" bo kazda rasa obcych ma miec swoj specyficzny styl, wiec duzych odhylow byc raczej nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

250 USD

Tu masz między innymi ceny wszystkich statków

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=C610B9621A878018!1548&ithint=file%2Cxlsx&app=Excel&authkey=!ADqmObodgcyNczk

Wcześniej w temacie Datapad podawałem linki do różnych przydatnych tabelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jest 275$. To i tak nic bo po tym jak rozpędza się RSI spodziewałem sie już 500$.

Teraz mam zgryz czy przetopić M50 i connie i kupić toto czy nie... W sumie powoli zastanawiam się nad absurdem kupowania tych statków. To faktycznie moze być problem w grze. Odpalą SC i okaże się, że będzie trzeba mieć lata doświadczeń w grze żeby takim cudem latać, dobraną załogę 8 osób (a NPC okażą sie g...nem), dodatkowe moduły, upgready, sama exploatacja mozę okazać się niemożliwa na początku a nawet jak okiełznamy, uzupełnimy załogę NPC to będziemy grali tym jak śliwkowe pomidory w WOT na premtankach 8 tieru :/


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Prototyp bombowca, Jednak producent też chciał stworzyć na bazie tego samolot pasażerski na 300 osób. Wg projektu 80 osób z pierwszego rzędu miało mieć widok taki jak pilot. 

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz 

Samolot pasażerski z takim widokiem to było by faktycznie coś, podejrzewam że jak by się to udało cena była by zaporowa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Co do Retaliatora, też mi się podoba, zresztą statki Ageis najbardziej są bliskie mojemu poczuciu estetyki i zainteresowaniom, jednam martwi mnie jego mocno cywilny charakter. W tej wersji tak naprawdę kupujemy Hull, który może nam służyć jako wielki transportowiec, zdecydowanie za duży jak do pojemności swojej ładowni, nic nie wiadomo jak dużo trzeba zainwestować by zmienić go w militarną wersję i jakie są tego ograniczenia, to mnie mocno stopuje :)

 

Jazz pisz więcej o tym statku to może w końcu dopadnie mnie chęć jego posiadania :D 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A potem znowu obwieścisz że tak jak w przypadku Gladiusa to ja winny jestem dziury w twoim portfelu.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Ale fajnie było by mieć flotę mocarnych niszczycieli w gildii.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos nie wiezyl ze retaliator nie jest bazowany na Latajacej fortecy z okresu 2 wojny swiatowej to czas rozwiac te watpliwosci

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14324-Flying-Fortress-The-Aegis-Retaliator

Nowa tapeta dla fanow  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">
Retaliator_Action_01b.jpg

2 Torpedy na bomb-bay daje w sumie 6

TorpedoMechanismConcept_001.jpg

 

GrayBox
Retaliator_ingame_j.jpg

 

.. a tutaj dzieci pracuje pan pilot
Ret_cockpit_int_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności