Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Dziś premiera kosmicznego RTS Galaxy Reavers. Jest to strategia indie stworzona przez studio Good Games×OXON.
      W grze możemy budować swoją flotę (dostępnych jest 7 typów statków), wyposażać jednostki i kontrolować je w każdej bitwie walcząc o nowe terytoria. Jak dotąd recenzje na Steamie są pozytywne.
        
        
      Galaxy Reavers można nabyć za pośrednictwem platformy Steam. Jest też dostępna na iOS oraz Androida.
    • Przez Nebthtet
      Cholera, ten weekend będzie zawalony... W to też trzeba będzie pograć. 
      Subnautica: Below Zero on Steam
      STORE.STEAMPOWERED.COM Dive into a freezing underwater adventure on an alien planet. Set one year after the original Subnautica, Below Zero challenges you to survive a disaster at an alien research station on Planet... Poprzednia część jest bombowa, a ta ma dodatkowo pingwiniaste regiony  
    • Przez ze4lot
      Factorio
      steam: http://store.steampowered.com/app/427520
      home: https://www.factorio.com/
      wiki: https://wiki.factorio.com/index.php?title=Multiplayer
       
      Ta gra mnie pochłonęła. Nie jem, nie śpię, nie rucham, nie wiem, ... 
      Podobno wszyscy ją znają ale dla mnie to nowość i widzę, że szybko się nie znudzi. Jak ktoś chciałby pograć multi to postawię serwer (lub uśmiechniemy się do @Dmger).
      W grze się  buduje bazy i rozwija eko. gra 2d.
    • Przez Nebthtet
      Gra już wylądowała - w tej odsłonie nie ma ponoć łażenia po wieżach, tym razem robimy rozpierduchę w pięknej i górzystej Montanie łojąc fanatyków religijnych. Jak na razie polski Eurogamer dał grze srebrną rekomendację, a Gry-Online ocenę 7,5. Średnia i oceny userów na Metacriticu też oscylują mniej więcej w tych regionach.
       
       
      Warto mieć na uwadze, że gra korzysta z Denuvo :[ 
      To jak, planujecie grać?
       
      Jeśli planujecie zaopatrzyć się w ten tytuł, to na pececie macie do wyboru trzy warianty na CDKeys (za każdy zakup z naszego reflinku dziękujemy, jest to sposób na dofinansowanie utrzymania serwisu) :3.
      Wersja podstawowa do kupienia za ok. 200 zł (po rabacie z FB) na CDKeys  Wersja Deluxe za ok 240 zł  (DLC + soundrack)  Jest też wersja Gold za ponad trzy stówki zawierająca Season Pass i Deluxe Pack  
       
      Oprócz trybu fabularno-sandboksowego gra zawiera tzw. Arcade - dzięki któremu społeczność będzie mogła tworzyć content do gry solo, co-op oraz pvp. Jak się to sprawdzi? To się okaże. Ktoś z  miał okazję betatestować, tak więc podzielcie się wrażeniami.
       
       
    • Przez Maciejozaman
      Cześć,
       
      Gra space survival - simulation, gracz wciela się w astronautę, który rozbił swój statek "Mouse" na marsie i musi przeżyć w trudnych warunkach. Gra tworzona przez 18-letniego programistę Jakuba Klementewicza.
      Premiera 16 sierpnia na steam.
       
      Zwiastun
       
      W przyszłości ma być multiplayer.
       
      Wywiad z twórcą
       
      Co o tym sądzicie? Ja kupuje.
      Wymagania sprzętowe Voxelaxy
      Procesor: Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy); HDD: 300 MB wolnego miejsca na dysku twardym; Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0; System operacyjny: Microsoft Windows 7, 8, 8.1 i 10 (64-bit). PS. Nie wiem czy dobry dział :/
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności