Skocz do zawartości
Argetlan7

Astroneer - coś w kosmosie, coś na planecie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy przyglądałem się tej grze. Nie powiem... kupiłem, pograłem trochę i mi się spodobało. Grafika troszeczkę cukierkowa, nadal w fazie alfy. Jeśli chodzi o Multiplayer to TEORETYCZNIE go nie ma... Ale jeżeli posiadacie grę na steamie, to można pograć ze znajomymi (ktoś musi hostować).

Czy ktoś ma? Ktoś planuje zakup?

Oto krótki filmik i kilka zdjęć: http://store.steampowered.com/app/361420/?l=polish


argetlan.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech pojawi się jakaś promocja na tą grę to ewentualnie przytulę ją do siebie. Grafika jest specyficzna ale nie samom grafiką człowiek żyje. ;)

3 godziny temu, Argetlan7 napisał:

nadal w fazie alfy

Na steam pisze pre alfa. :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak bym miał kupić to do grania z kimś, ale na razie budżet nie pozwala :P Zasadniczo może się też kiedyś trafić w HB.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zaznaczyć że grę poleca m.in. Notch (twórca minecrafta). Ale ja też czekam aż zejdzie z ceny.  


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zagrać. Gra wygląda sympatycznie, przez pierwsze dwie, trzy godziny bardzo w ciąga a potem nie ma co robić... Zaczyna wiać nudą, do tego dochodzi irytująca fizyka. Na tą chwile według mnie nie warto kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AdamoAKM nuda wieje ... tak zgodze sie ale nie moge sie zgodzic z tym ze nie warto kupowac (lepiej napisac inwestowac) po pierwsze ze wzgledow finansowych lepiej teraz niz po wydaniu bo bedzie drozej, po drugie kazdy chaj do puli projektu sie przydaje nie powiem ze gra dzieki temu wyjdzie szybciej ale na pewno bedzie obszerniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2017 at 19:01, Nebthtet napisał:

Warto zaznaczyć że grę poleca m.in. Notch (twórca minecrafta). Ale ja też czekam aż zejdzie z ceny.  

Czyli wreszcie Minecraft dla space-fansów? :P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności