Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbujmy jeszcze tak, nic innego mi nie przychodzi na myśl.

Na stronie gw2 zaloguj się i zrób zmien hasło. Po tym użyj maila i nowe hasło w kliencie gw1.

Może to pomoże, bo dziwne że konta połączone masz, a nie możesz się zalogować do gw1...

Tapnięte z F60


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam połączonych ;/

 

Konto na GW mam na inny login niż na GW2 i za nic w świecie nie chcą się połączyć.

Podsumowując:

Konto nr. 1. mam GW1 bez GW2

Konto nr. 2. mam GW2 bez GW1

 

I za nic w świecie nie chcą się połączyć - tyle w temacie.

Screena takiego jak Ty mam w koncie na GW1 a na GW2 nie łączy konta ;/

Szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się czytać tematu od początku. Uscislijmy jeszcze jedna rzecz. Obie gry kupiłaś sam i te 2 konta (nr 1 i nr2) są zakładane przez Ciebie (cdkeye wpisywales na świeże konta) i od nikogo w gratisie ich nie dostałeś tak?

Skoro jedno konto ma już linka, to wychodzi na to że ono już wykorzystane.... Choć jak ona są nowe, to sprawa dla supportu, co zresztą już zrobiłeś

Tapnięte z F60

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW kupiłem jakieś 2 lata temu, GW2 kupiłem... 2 tygodnie temu.

Z GW2 nie było problemu, w GW nie grałem długo po czym od grudnia 2014 zaczęto łączyć konta o czym nie wiedziałem. Tak więc nie mogąc się zalogować trafiłem na info o stronie GW2 i tam zrestartowałem hasło do konta na GW1. Po czym jak chciałem je podlinkować na konto z GW2 to wyszło tak jak jest;p

 

Z kontami to już, olać sprawę - grunt żebym wszedł do gry, nawet na drugim koncie... a tutaj jest klops bo na nowym haśle i mailu nie loguje się ;/

Próbowałem tez przypisać konto z GW2 do GW i guzik ;p

 

No nic, czekam na info od supportu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW kupiłem jakieś 2 lata temu, GW2 kupiłem... 2 tygodnie temu.

Z GW2 nie było problemu, w GW nie grałem długo po czym od grudnia 2014 zaczęto łączyć konta o czym nie wiedziałem. Tak więc nie mogąc się zalogować trafiłem na info o stronie GW2 i tam zrestartowałem hasło do konta na GW1. Po czym jak chciałem je podlinkować na konto z GW2 to wyszło tak jak jest;p

 

Z kontami to już, olać sprawę - grunt żebym wszedł do gry, nawet na drugim koncie... a tutaj jest klops bo na nowym haśle i mailu nie loguje się ;/

Próbowałem tez przypisać konto z GW2 do GW i guzik ;p

 

No nic, czekam na info od supportu i tyle.

Ja wbilem 80 lvl w 3-4 dni, pogralem 2 nastepne i tyle :D tam nie ma endgame i chyba takowego juz nie bedzie ;x PvP w zasadzie masz od 20-30lvla, gdzie gear w ogole nie ma znaczenia, a PvE to monotonna farma skórek poprzez przechodzenie najłatwiejszej drogi w danej instancji - najlepszy gear mozesz sobie po prostu scraftowac z profesji, albo kupic po 2 dniach gry na aukcji. Odrobine lepszy gear jest z uber grindu, na ktory trzeba poswiecic miesiace. WvWvW zdycha, o ile nie masz dobrej druzyny, to biegasz sam, i dostajesz wciry od nołlajfów lub grup graczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w GW2, jednak byłem rozczarowany szczerze mówiąc i gra poszła w kont... Jednak te wojny między serwerami były całkiem znośne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tam konto, ale już wieczność się na nie nie logowałam. Dodatkowo do całości zniechęcił mnie koszt dodatku - jak nowej gry. Chociaż z tego co widzę do 22.11 mają obniżkę o 50%.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wizzu Wizualnie
      No Man's Sky ma ewidentnie pod górkę. Jeśli ktoś żył pod kamieniem i nie zauważył, to praktycznie od dnia premiery, w Seana Murraya (twórcę) z każdej strony walą gromy. Nie żeby nie zasłużył, tylko czasami nawet kozłowi ofiarnemu wypadałoby dać odetchnąć... ale nie dzisiaj.
      Przeciwko "Hello Games" toczy się śledztwo ASA za wprowadzanie w błąd konsumentów, dużych aktualizacji trochę jakby brak, podobnie jak obiecanych opcji i kontentu, gra ma przerażająco negatywne oceny zarówno na Steam, jak i na konsolach, sprzedaż pomimo wyprzedaży wersji PS4 nie wygląda różowo, a Shuhei Yoshida (szef Sony) z uśmiechem na ustach stwierdził, że wina za porażkę NMS na PS4 jest wieńcem na głowie tylko li i wyłącznie pana Murraya... i pewnie zapomniałem jeszcze o tysiącu innych spraw
      Tak więc co nowego? A no niemało, choć niekoniecznie winne jest samo studio Hello Games. Niejaki R0ugeW0lf – jeden z moderatorów na Reddicie puścił z dymem największy dedykowany grze subreddit /r/NoMansSkyTheGame - dyskusje, linki... wszystko związane z No Man's Sky.
      Jeśli ktoś siedzi w temacie, to wie, że Reddit (z całym na boardzie zawartym kwasem) był właściwie ostatnim bastionem aktywności dla NMS, od kiedy twórcy przeszli do podziemia chwilę po premierze. Powód, dla którego R0ugeW0lf (w międzyczasie usunął również konto n Reddicie) wycofał się z zabawy był prosty – forum stało się rzeką płynnego jadu, a to jest wbrew zasadom Reddita (dziwne, nie wiedziałem, że jakieś są ;)). Ale serio – dziwicie się? Po tym co odstawili twórcy, dziwicie się, że gracze gdzieś musieli wyładować frustrację?
      Co prawda nazajutrz postarano się o przywrócenie jakiegoś backupa z nowym modem, bo umówmy się – nic tak nie uspokaja wściekłych ludzi, jak zabranie im zabawek ze słowami "uspokójcie się"... No więc agresywne negocjacje użytkowników Reddita ożywiły "dyskusję" o NMS i ciemna strona mocy znów jest silna.
      Powiedziałbym, że wszyscy w tej historii na koniec są zadowoleni, że mogą być niezadowoleni, ale cóż – są jeszcze twórcy No Man's Sky...
      Słowo od Nebthtet: Społeczność NMS na Reddicie to dość pofragmentowany twór - obecnie funkcjonują trzy większe subreddity na temat gry (/r/NoMansSkyTheGame, /r/nomanssky, /r/no_mans_sky).
    • Przez Nebthtet
      Jeśli zastanawialiście się czy warto kupić ReCore, macie okazję poobcować z tym tytułem osobiście. Do Windows Store trafiła wersja demonstracyjna pozwalająca na półgodzinną zabawę. Oprócz tego udostępniono aktualizację gry.
      Co ciekawe jeśli zdecydujemy się na zakup pełnej wersji gry możliwe będzie zachowanie wszystkich postępów i osiągnięć z dema (jest ono początkiem fabuły).
      Oprócz dema wydano aktualizację gry. Skraca ona czasy ładowania, poprawia grafikę i dźwięk, usuwa problemy jakie występowały z waypointami, śledzeniem osiągnięć, lokalizacją kolizji, checkpointami i miejscami respawnu.
      Użytkownicy Windows 10, którzy mieli problem polegający na pobieraniu się pełnej wersji gry zamiast samej jej aktualizacji powinni zainstalować update systemu opatrzony numerem wersji 1607 aby uniknąć tego problemu.
      Można ją pobrać na Windows 10, Xbox One oraz Xbox One S.
      ReCore to gra, w której wcielamy się w Joule Adams, która przetrwawszy potworny kataklizm podróżuje z Ziemi na planetę Far Eden. Tam wraz ze swoim corebotem o imieniu Mack ma zbudować nowy dom dla ludzkości.
    • Przez Nebthtet
      Masz konto EVE Online? Może jakiś czas temu wygasło? Jeśli je reaktywujesz przed 8 października możesz dostać darmowy statek!
      CCP zachęca do odnowienia subskrypcji rozdając battlecruisery o nazwie Gnosis dostanie każde konto, które zostało reaktywowane w terminie i będzie opłacane aż do chwili publikacji kolejnej dużej aktualizacji w listopadzie b.r.
      Do tematu owego rozszerzenia na pewno wrócimy na łamach Game Armady, bo wygląda na to, że zrobi w grze nielichą rewolucję.
      Gnosis to przeznaczona do eksploracji i zaprojektowana dla wszechstronności i uników jednostka, którą zapewne wiele osób zechce mieć w swojej kolekcji.
    • Przez Nebthtet
      Developerzy Star Wars the Old Republic po raz kolejny rąbnęli banhammerem w handlarzy wirtualną walutą z gry.
      Ich standardowa taktyka to duża fala blokad kont z których sprzedawane są growe kredytki - dzięki takiemu postępowaniu mogą uzyskać znacznie większy wpływ na handlarzy jednocześnie utrudniając im reakcję.
      4 października przy okazji cotygodniowej konserwacji serwerów zostały podjęte działania mające na celu ograniczenie spamu reklamującego handel kredytami (na chacie i w mailach wewnątrz gry).
      A oto co miało miejsce:
      Zbanowanie tysięcy kont sprzedających kredytki. Zamknięcie luki w istniejącej promocji, która pozwalała handlarzom na szybkie i łatwe zakładanie kont mogących korzystać z floty i wysyłać pocztę wewnątrz gry. Poprawka istniejących zautomatyzowanych funkcji aby lepiej łapać sprzedawców kredytek. Inne rzeczy jakich developerzy nie ujawniają, bo handlarze nie śpią Wiadomo że powyższe środki zaradcze nie rozwiążą problemu, ale dobrze wiedzieć, że sprzedawcy waluty są aktywnie zwalczani.
      A wam zdarzyło się kiedyś korzystać z usług sprzedawców growych walut? Podzielcie się opinią (komentarz możecie napisać anonimowo)!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności