Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie kasa poszła dosłownie w kosmos  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> :) i ni grosza nie żałuję

P52 nie leży w ładowni , choć tak było początkowo w filmikach , jest zadokowany z tyłu pod ogonem Connie .

Teraz po przeróbce Connie wygląda fajnie , ale dok dla Merlina wygląda jak tymczasowy 

Edytowane przez Robal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dok zapewne opancerzą do porządku. 

 

Co do cen - mimo że luksus to imo za drogo, mam prawo do swojej opinii, nikt nie musi się z nią przecież zgdzać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Po prostu zderzone z ceną np Idrisa... to te 400$ wygląda słabo. No ale jeśli ktoś chce takową kupić to na zdrowie mu.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny update z podstawowej to 5/50/125$ (Taurus/Aquila/Phoenix),
z ciekawostek, wg opisu Phoenix ma 2 pojazdy na pokładzie - Krugera i łazik

 

ja mam Aquile, ma łazik, ale już bez Krugera ;/


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Taurusa to tak naprawdę jest downgrade z tej wersji co była przedtem...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany tym co nam objawili. Spodziewalem sie czegos lepszego. Feniks jest troche za drogi ale jedna rzecz mnie do niego przekonala (a raczej dwie rzeczy) - power plant max 7 (reszta max 6) oraz silniki 4x7 (broszura podaje max 6 ale broszury juz kilka razy byly bledne wiec bardziej ufam dzialowi "ship specs", a tam jest max 4x7). Jesli tak zostanie to rzeczywiscie warto bylo zaplacic wiecej. Silniejsze zrodlo energii i silniki to mocne punkty Feniksa. Dodatkowo jest inny rodzaj mysliwca pokladowego (pewnie tez mocniejszy od Merlina) i lazika (Lynx to drapieznik wiec moze lazik bedzie uzbrojony?). Jesli juz wywalilem tyle kasy na ta gre to kilka dolarow wiecej za flagowy okret mojej floty nie robi mi specjalnej roznicy. Wiecej i tak juz nie zamierzam wydawac. No jeszcze tylko upgrade hangaru na asteroidowy. Ostatnio zaczalem sie zastanawiac nad pozbyciem sie Super Horneta i Khartu. Wszystkie moje statki maja LTI wiec jesli zdecyduje sie na sprzedaz tych dwoch to nie powinienem stracic. Na 100 proc nie pozbede sie wyscigowego M50 i Freelancera do eksploracji, a takze Feniksa. Te trzy zostaja u mnie w garazu permanentnie.


A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat, ale wole piwo i fajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, merlina już zlokalizowałem vvv

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Co do łazików to nie wiem Dragnarek czy widziałeś ale Ursa Rover jest ładnie uzbrojony:

 

Constellation_Rover_Front_Bhasin_01.png

ale fakt, ten kruger jeszcze może namieszać.


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co by mogło mnie interesować na chwilę obecną z wariantów to aquila . Jako że w gierce zamierzam się bawić w handel i eksplorację  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">....... , ale z decyzją poczekam już na samą grę i dopiero w Verse zarobię na upgrade o ile będzie możliwy . podoba mi się jeszcze Starfarer ...... Trzeba będzie sporo czasu w grze spędzić aby hangar zapełnić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> :)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> :)  


 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To lipa trochę , może później dodadzą ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem Ursy. Skoro juz Ursa jest uzbrojony to pewnikiem Lynx bedzie mial salon masazu i jakuzi jak na lazik z luksusowego statku przystalo.


A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat, ale wole piwo i fajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquilla to dla mnie najciekawsza wersja obecnie. Będzie miała ten łazik i merlina opcjonalnie (czyli nie wiem czy będzie trzeba kupić czy co... ale będzie). Chyba kupię najpierw andro a później zrobię upgrade do aquilla bo z taurusa nie ma upgreadów do andro obecnie i nie wiadomo czy będą (można tylko sprzedać i kupić).

Co do phoenixa. Ten kruger z tego co się doczytuję to też taka wersja merlina (kto wie czy nie wyścigówka) więc szału raczej nie będzie a ładownia na phoenixie sporo mniejsza także coś za coś a kasa jednak spora.


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. To tak jak by powiedziec: na tym lotniskowcu stacjonuja F-14 Tomcat a na tym innym F-17 Hornet ale one to pewnie tylko jakies wyscigowki wiec szalu nie ma. A ja widze roznice w generacji tych samolotow i to spora. W przypadku Stelli mamy podmiane z P-52 na P-72 (oba z tej samej stajni) wiec cos musi byc na rzeczy.

Przebilem sie przez multum topicow o wariantach Stelli na forum i doszedlem do wniosku, ze jedynie power plant w Feniksie bedzie lepszy od reszty wariantow. Coz, zawsze to dodatkowa moc do dystrybucji miedzy systemami statku. No i jeszcze ten class 9 hardpoint z "automatic point-defence gun". Ciekawe jak sie to bedzie spisywac?


A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat, ale wole piwo i fajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakło typowo wojskowej wersji Stelli   a warianty jakoś tak............nie specjalnie się różnią  , niby tu masz więcej mocy , tu większą ładownię , tu fortepian ...., ale czegoś jednak brakuje.....  po  tak długim oczekiwaniu  myślałem że postarają się bardziej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No, u mnie decydującym czynnikiem w zakupie było to:

18kbdw7bl4mjkjpg.jpg

 

:woot:


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mako  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Jeeeezu ile ja się nim wyjezdziłem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">    no cóż mi musi wystarczyć Andromeda bez łazika  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Jest jeszcze kilka staków godnych uwagi , ale jak ktoś już na forum napisał "kupowanie zabija granie "  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">  nic tak nie napędza gracza jak dążenie do celu.........  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> a ze zmianami które wprowadza R.S.I. może być całkiem ciekawie , widać że ciągle grzebią w grze i poprawiają co mogą ...... i chwała im za to .

Nowe hangary są świetne  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaak... Mako... Dziadostwo złomowate...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest kolejna andro (narazie) w hangarze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png">  


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak .. Mako wraca ... Komentarz o MAKO jest jednym z najwyrzej ocenianch w reklamie Aquili na kanale RSI ... zobaczymy co z tego wyjdzie ale cos czuje ze grycat bedzie mial towarzystwo.

Z 2 strony widzialem goscia ktory greycatem juz wjechal do ladowni ... maly lazik sie slizgal jak dawniej po calym handaze, intuicja mowi ze tam tez nie ustawili tarcia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnythingFPS już się zabrał za Feniksa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Ładny statek, byle tylko ta woda się nie przelewała przy walce z piratami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feniksem na piratów ?? to jakby Kulczyk jachtem do Somalii popłynął  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">:woot:

Strach lakier zadrapać :pinch:

Edytowane przez Robal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Constellation Planetary Landing

 

 

 

Edit

Poprawiłem  link na inny w HD

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne!!! A ile to czytałem głosów, że się nie da.


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności