Skocz do zawartości
Nuir

Nuir

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, to mój 3 post na forum więc wypada w końcu się przedstawić ;)

Nazywam się Tomek, rocznik 84. W Star Citizena gram z większymi i mniejszymi przerwami od grudnia ubiegłego roku. Wcześniej dosyć długo wahałem się z kupnem SC, ale przełamałem się podczas Holiday Livestream Sale, no i wsiąkłem. Przelatałem już przynajmniej 100 godzin, najpierw Aurorą MR i wszystkim co dało się wypożyczyć, potem trochę Avengerem Titan, a obecnie Freelancerem. Ostatnią grą, w której spędziłem tyle czasu był Oblivion albo Fallout:NV, a SC nawet na dobre się jeszcze nie rozkręcił, więc to chyba dobry znak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj takkk to dobry znak, ja jestem weteranem WOW'a (10 lat) i wiem co to znaczy się jarać gierką, ale w porównaniu do SC reszta gier jest prymitywna a SC jeszcze w powijakach. Twój 3 post :-) no to masz chłopie lektury na dłłłłuuugie zimowe wieczory, witamy serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'84 dobry rocznik :turned:


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności