Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ok 19 premiera Wczesnego Dostępu (wiem jak to idiotycznie brzmi :wallbash:) http://store.steampowered.com/app/402710/

Ale na filmie wygląda całkiem ciekawie  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi to bardzo przypomina jednak sama oprawa graficzna bardziej mnie przekonuje.

Treść dodana 0 minut później:
1 minutę temu, Szakal napisał:

no dobra ale jak dostać dostęp do wczesnego dostępu (lol)

pewnie koło 19-tej pojawi się cena :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jak Subnautica tylko na powierzchni. Gdyby tak wyglądał NMS to byłby hitem. Tzn. żeby można było budować bazy, przetrwać było trudno, a mieszkańcy planet byli bardzo niebezpieczni. A tak to NMS sprowadza się do mało emocjonującego zbierania surowców i nazywania roślinek. :D

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu widzimy oraz jest w opisie że to typowe MMO

Treść dodana 2 minuty później:

a zwróciliście uwagę na zalecane wymagania systemowe:

RECOMMENDED: 

OS: Windows 10 | 64-bit OS 

Processor: Intel i7 

Memory: 16 GB RAM 

Graphics: Nvidia GeForce GTX 980 

Storage: 5 GB available space

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mistrzunio napisał:

@Szakal masz rację Empyrion jest o wiele miodniejszy, gram od czasu do czasu w niego i jestem zadowolony chociaż to też dopiero alfa.

a w czym jest lepszy od propozycji @Dako?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhmmm musiałbyś to zobaczyć na własne oczy ... trochę to przypomina space enginers, różnica na te chwile jest taka że w Empyrionie sam budujesz wszystkie struktury z podstawowych bloczków, od bazy naziemnej po małe myśliwce, hovery po wieeeelgchne statki bazy a tu masz gotowe elementy których w zasadzie nie możesz kształtować. W Empyrionie możesz skonstruować bazę pod ziemią, na wodzie na ziemi, ogólnie co Ci wyobraźnia podpowie a w Osiris z tego co pokazali na razie możesz rzucić jakiś maluczki habitacik i już ... . 

Ogólnie zauważyłem że ostatnimi czasy zrobił się wielgachny wysyp gier w tym klimacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zgudi ale to co podrzuciłeś to kupa straszna hehehehe

 

Ale jeszcze dopisze żeby nie było rozczarowania że wszystkie te gry porównując do StarCitizena są prymitywne pod każdym kątem, od oprawy wizualnej, muzycznej szczegółowości  jednym słowem pod każdym względem niemniej jednak można w to pograć dla rozrywki :-) ja ze Empyriona zapłaciłem chyba z 50 PLN ale to dawno było.

Edytowane przez Mistrzunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiacie o kosmicznym ARKu?

Na razie poczekam.


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mistrzunio napisał:

Ale jeszcze dopisze żeby nie było rozczarowania że wszystkie te gry porównując do StarCitizena są prymitywne pod każdym kątem, od oprawy wizualnej, muzycznej szczegółowości  jednym słowem pod każdym względem niemniej jednak można w to pograć dla rozrywki :-) ja ze Empyriona zapłaciłem chyba z 50 PLN ale to dawno było.

Jeśli porównać do obecnego stanu to NOPE. Mają dużo większy świat, budowę baz i zwierzaki.

 

Jednak w 3.0 to ma się zmienić, będzie roślinność i duży świat. Gdzieś w 3.X mamy otrzymać zwierzaki na planetach i możliwość budowy oraz umeblowywania własnych baz planetarnych tudzież księżycowych. Widziałem jakiś filmik od tego. W tedy dopiero będzie można powiedzieć, że jest "w miarę" wszystko to co u konkurencji. 

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dako napisał:

Dziś ok 19 premiera Wczesnego Dostępu (wiem jak to idiotycznie brzmi :wallbash:)

 

To brzmiałoby idiotycznie gdyby nie dotyczyło tego konkretnie gatunku gier (survivalMMO). Może ktoś mi wskazać jakąś grę z tego gatunku która miała już oficjalną premierę (czyt. wyszła poza alfa/beta testy)?

Firmy korzystają z chwytliwego tematu i wiedzą, ze ludzie się rzucą na wszystko co związane jest z survival plus MMO. Wiedzą też że raczej ciężko będzie im zrobić grę doskonałą więc wrzucaja grę pełną bugów nazywając ją wczesnym dostępem i trzepią kasę przez kilkanaście miesięcy do paru lat wolni od ewentualnych spraw sądowych za jakość swoich produktów. Najjaśniejszym przedstawicielem jest tu oczywiście ARK który przez całe miesiące był promowany na steamie, do tej pory jest wczesnym dostępem ale już doczekał się płatnego DLC.

Dlatego też gdy rok temu trafiłem po raz pierwszy na SC dałem sobie od razu spokój i postanowiłem poczekać. SC jak na razie wyróżnia się przede wszystkim STAŁYM kontaktem z klientami oraz regularnymi raportami o postępach prac. Teraz SC ma mój kredyt zaufania w porównaniu do pozostałych gier tego gatunku. Mam cichą nadzieję, żę SC odważy się w końcu wyjść z fazy alfa i beta testó by być naprawdę tą perełką wśród zalewu gier z tzw wczesnym dostępem.


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności