Skocz do zawartości
Ibran

Ibran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w internetach znany jestem pod nickiem zawartym w tytule. Aktualnie liczę sobie 26 wiosen i jestem szczęśliwym właścicielem małego starter packa Star Citizen'a. Jeśli chodzi o lokalizację to znajduję się w północno-zachodniej Polsce a konkretniej w Szczecinie.

Samą grą interesuję się właściwie odkąd ruszyła z kampanią na kick-starterze i chociaż wtedy mając zbyt napięty budżet nie dałem rady dołączyć do zrzutki to mniej więcej od początku tego roku posiadam dostęp do gry. Powiem szczerze, że po przejrzeniu co do zaoferowania miała zaraz po starcie baby-PU i olbrzymich problemach ze spadkami FPS'ów odpuściłem sobie ją do wakacji odkąd śledzę stronę RSI dzień w dzień, wertuję artykuły i staram się wchodzić do gry szczególnie teraz kiedy można wypróbowywać różne statki.

Dopiero teraz wpadłem na jakże błyskotliwy pomysł, aby sprawdzić czy nie ma jakiejś polskiej strony o SC no i tak znalazłem się tutaj.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na naszym skromnym forum @Ibran. Aby mieć dostęp do całości materiału musisz napisać jeszcze dwa "sensowne" posty. Tym czasem zapraszam na TS'a i Discorda, zawsze znajdziesz kogoś to odpowie na Twoje pytania.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Szczecin ma już reprezentację na forum, do której dołączam. Tak się właśnie zastanawiałem ostatnio ilu jest Polaków w SC i czy są wśród nich Szczecinianie. Miło poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ibran napisał:

Widzę, że Szczecin ma już reprezentację na forum,

Oj ma, bardzo silną... :P Całych dwóch aktywnych "członków" :D Jak się udzielać będziesz na forumku to Cię przyjmiemy do tego elitarnego grona. I będzie nas trzech! A co! Nie stać nas?! :D

Witaj na forum, rozgość się i baw się dobrze :)

Pozdrawiam.

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze mamy @Meandester'a, czyli trzech na miejscu, jeden zdalny i Ty nowy. Czyli późną jesienią można zrobić spotkanie integracyjne o ile się zadomowisz :P a jak się nie zadomowisz to zrobimy spotkanie w trójkę :D

 

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to liczysz @zaraz ale mi wychodzi teraz 4 + 1 (z NY) ;) 

Możemy zrobić skrzydło myśliwskie :D albo grupę uderzeniową ;) i to prawie z 24h dyżurem :P 

Witamy @Ibran , jeżeli chcesz to zapraszamy również do syndykatu Ater Dracon :ad:

Co do piwka to czemu nie ;)

Jaką jednostkę posiadasz @Ibran ?


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli całkiem spora ta reprezentacja. :)

Co do statku to mam dostęp do startowego Mustanga fundusze niezbyt pozwalają mi obecnie na rozszerzanie floty :P zastanawiałem się jednak nad upgradem do czegoś innego lub zamianą na starterową Aurorę bo obecnie strasznie ciężko się wsiada do Mustangów.

Jeśli zaś chodzi o piwko to zawsze chętnym przepłukać sobie gardło w dobrym towarzystwie. :D Zastanawiałem się też nad dołączeniem do jakiejś organizacji w SC, ale najpierw chciałbym się lepiej zaznajomić z grą i ogarnąć tu na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności