Skocz do zawartości
Drus4

Fishing Planet

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.fishingplanet.com/

 Dla tych co lubią się zrelaksować z kijem nad wodą proponuję najbardziej realistyczną grę w łowieniu rybek .

Podam kilka linków od jednego z lepszych wędkarzy , który pokazuje gdzie i jak łowić te największe sztuki (istny przewodnik po prawie wszystkich łowiskach).

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=555272581

 i guru KpShamino 

 

   
       
     
 
   
14:35
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Gracze z długim stażem pamiętają zapewne wydany 20 lat temu Theme Hospital od Bullfroga. Gracze z krótszym mogą również - bo tytuł zestarzał się całkiem dobrze i wciąż jest mega grywalny (polecam wersję z GOG, bo po prostu działa - lub CorsixTH będącą nowym engine do gry aktualizującym ją technologicznie, ale jeszcze dość zbugowanym). Ale czasem chciałoby się zagrać w coś nowego. I w końcu będzie na to szansa.
       
      Two Point Hospital
      Stosunkowo niedawno dowiedzieliśmy się, że powstaje nowa gra - co więcej stworzona przez tych samych ludzi, którzy dali nam Theme Hospital (mają nowe studio, a grę wydaje Sega). Ma ona podtrzymywać tradycje Theme Hospital - tak więc powinna zaspokoić potrzeby fanów pierwowzoru. Ja się nie mogę doczekać. 
      Premiera już 30.08.2018.
       
       
      Co ma być w grze:
      Dziwaczne i śmieszne choroby (jak w TH) Prowadzenie badań i odkrywanie nowych sprzętów do diagnostyki i leczenia (jak w TH :)), ulepszeń itp Personel ze zróżnicowanymi osobowościami i cechami - będą mogli uczyć się nowych rzeczy, zwiększać poziom Szpitale też będzie można levelować Sporo ozdób do pomieszczeń, możliwość budowy innych kształtów niż kwadrat / prostokąt Klimat grafiki wyraźnie inspirowany Theme Hospital Nowości - to nie będzie tylko kopia z nową grafiką  
      Zagrożenia? DLC i monetyzacja - czy będzie i jak to będzie wyglądać jeszcze nie wiadomo. Mam nadzieję, że gra sprzeda się fajnie i DLC będą - ale pełnoprawne wprowadzające sporo zmian, a nie nastawione tylko na dojenie fanów.
       
      Gra do nabycia aktualnie na CDKeys jest za niecałą stówkę (można jeszcze z tego urwać 5% przy pomocy kodu rabatowego z FB). Po obejrzeniu gameplayów i wyczytaniu wszystkiego co się dało ja się złamałam i mam zaklepany swój egzemplarz, po tylu godzinach nabitych w TH przez te wszystkie lata nie mogło być inaczej.
       
      Poniżej gameplay z pierwszych 1,5h rozgrywki i wyimki z opisu gry na Steamie:
       
      Project Hospital
      Kolejna gra jaka "się robi" to Project Hospital. Ta ma być nastawiona bardziej na symulację, a mniej na humor - jeśli komuś nie odpowiada grafika z TH / Two Point to tutaj jest alternatywa. O grze wiadomo znacznie mniej poza tym co napisano na stronie produktu (możliwość projektowania własnego szpitala, korzystania z gotowych modeli lub tworzenia czegoś swojego, kontrakty z firmami ubezpieczeniowymi, badania, operacje i inne atrakcje)
       
       

    • Przez komandor_tarkin
      Gdzie farmisz standa do Federacji?
       
    • Przez Frosty
      Najnowsza seria świecących skinów na Anacondę i Pythona: https://www.frontierstore.net/catalogsearch/result/?q=pulse
    • Przez Dako
      Z cyklu czego to ludzie nie wymyślą czyli gra polegająca na składaniu komputera PC.
      Zasada jest bardzo prosta - mamy obudowę, w której po kolei umieszczamy rzeczywiste komponenty komputerowe, takie jak płyta główna, procesor, zasilacz, karty graficzne, dyski czy wentylatory.  Gra aktualnie jest w fazie pre-alpha docelowo będzie w niej zawarty tryb kariery
      Więcej o "grze" jak i możliwość pobrania dema pod tym linkiem https://pcbuildingsimulator.wordpress.com/
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności