Skocz do zawartości
skrabkap

Witam wszystkich (skrabkap)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Paweł. Założyłem tutaj konto ponieważ chciałbym się dowiedzieć jak zacząć przygodę z SC. Niedawno kupiłem nowy komputer i czekam na jakiś darmolot żeby zobaczyć jak gierka śmiga. Może coś o sobie ? Mam 20 lat, jestem z Wrocławia. Na co dzien pracuję jako elektryk samochodowy, więc jakby komuś coś nie działało w aucie to śmiało pytać. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów SC ! ;)

Edytowane przez skrabkap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Koniu19 napisał:

Witaj Pawle co do darmolotów to się nie wypowiem ale z tego co wyczytałem to jest taki pan jak @Dastro i z nim można się skontaktować co do wyprubowania SC przez 3 dzionki, pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w przestworzach :-D 

 

Jest taki pan ale ten pan założył specjalny temat do wpisywania się na listę. ;)

 

Witaj @skrabkap! Miło nam, że wpadłeś. :) Dobij do 3 postów a całe forum stanie przed Tobą otworem! :D Pochwal się jaką machinę tam zakupiłeś, to powiemy Ci co na to Star Citizen. ;)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Koniu19 napisał:

Tak tak oto mi chodziło moja pomyłka :-P 

Żadna pomyłka, jest git. ;)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za bardzo się czym chwalić :D 

i5 6600K podkręcony na 4,6 GHz, płyta Asus Z170 Pro Gaming, 8gb ram, grafika Msi R9 380 4gb ,zasilacz XFX Pro 550W, chłodzenie SPC Fortis 3 , buda SPC Gladius M35 

Boję się trochę, że te 8gb to trochę mało będzie,  prawdą jest że zaleca się min. 16gb ? I czy moja karta nie będzie trochę za słaba ? 

Edytowane przez skrabkap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Na tą chwilę alfa SC potrafi zamordować każdego kompa nawet naprawdę silną maszynę. 

Proponuję przenieść rozmowę o sprzęcie do odpowiedniego działu bo przyjdzie Mieciu...


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jazz napisał:

Przejrzyj dział Flight School. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi to załóż nowy temat w tamtym dziale.

Oj tam, w powitalnym można trochę po psocić i lekko otrzeć się o OT. :D

 

15 godzin temu, skrabkap napisał:

Nie ma za bardzo się czym chwalić :D 

i5 6600K podkręcony na 4,6 GHz, płyta Asus Z170 Pro Gaming, 8gb ram, grafika Msi R9 380 4gb ,zasilacz XFX Pro 550W, chłodzenie SPC Fortis 3 , buda SPC Gladius M35 

Boję się trochę, że te 8gb to trochę mało będzie,  prawdą jest że zaleca się min. 16gb ? I czy moja karta nie będzie trochę za słaba ? 

Gdybym był grą Star Citizen to bym Ci powiedział, że szału nie ma ale jest ok. :D 

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SC raczej nie masz co liczyć na 60fps aczkolwiek to alfa także miejmy nadzieję że niedługo się z tym performancem uporają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Xender napisał:

W SC raczej nie masz co liczyć na 60fps aczkolwiek to alfa także miejmy nadzieję że niedługo się z tym performancem uporają ;)

śmiem się nie zgodzić, 60FPS w 4K, za sprawą komendy podanej przez @Quelen ominałem blokadę ustawiona na 30 dla 4K.

Oczywiście ustawienia Very High...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, Nexus said:

śmiem się nie zgodzić, 60FPS w 4K, za sprawą komendy podanej przez @Quelen ominałem blokadę ustawiona na 30 dla 4K.

Oczywiście ustawienia Very High...

Na Crusaderze w mutli? Na jakim GPU? Jestem ciekaw bo raczej za dużych różnic nie obserwują pomiędzy 660 Ti a 1060.

Edytowane przez Xender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Xender napisał:

i7 6700k na stockowych zegarach, czyli 4.2 GHz.

To powinno smigać. Ja mam chyba mniej FPS-ów na self land hangar niż w multi na crusader, sprawdzałem teraz jak stoję w kącie w hangarze i patrzę na cały hangar to obsewruję spadek płynności taki niewielki. Również w social module miewam jakieś małe dropy w zależności od miejsca gdzie stoję i w co patrzę. Może to dlatego że w hangarze grafika jest dużo bardziej podkręcona niż w crusader, sam nie wiem, ale myślę, że u mnie karta stanowi tu wąskie gardło.

Jest tam jakaś opcja do sprawdzenia ile faktycznie to jest klatek czy raczej trzeba zainstalować jakiś programik? Złudzenie może być takie że wszystko chodzi jako tako płynnie a faktycznie może się okazać że jest 25 :P

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie screen za pomoca print screena. wtedy w konsoli pod ~ zaloguje Ci fps.

W hangarze mam około 80 fps

Arc Cop - około 60-70 fps

Crusader około 40 fps.

Wydaje mi się że nie GPU jest tu ograniczeniem a CPU a dokładniej to ile renderer czeka na zakończenie update'u - plotki mówią że to wina netcode'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Xender napisał:

To ~40 w Crusaderze jednak daje się we znaki i niestety czuć brak płynności.

To nie jest wina grafiki.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nexus napisał:

śmiem się nie zgodzić, 60FPS w 4K, za sprawą komendy podanej przez @Quelen ominałem blokadę ustawiona na 30 dla 4K.

Oczywiście ustawienia Very High...

Dzielę się komendą, bo już mnie @Dako zaczepił.
I od razu mówię, to żadna magia czy coś, z pustego i Salomon nie naleje.

Klikaci ~ na klawiaturze i wpisujecie:
r_vsync 0

Dziękuję, pozdrawiam, jesteście wspaniali. :D 

Treść dodana 1 minutę później:

Zapomiałem:

2 godziny temu, Xender napisał:

To ~40 w Crusaderze jednak daje się we znaki i niestety czuć brak płynności.

Ty se chyba jaja robisz, 40 fps w Crusaderze to wynik jak najbardziej dobry, tam się da grać przy około 24 fps. Nie marudź. :P 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez qla18
      witam ....mam zamiar pobawic sie w SC...zastanawiam sie od czego zaczac gre i szukam porad na waszym forum,mam nadzieje ze znajde tu potrzebne informacje....
       
    • Przez vinnie89
      Cześć wszystkim!!
      Jestem nowy na forum i w grze  liczę na pomoc przy pierwszych krokach
      pozdrawiam!!
    • Przez Tedxxx
      Czesc jestem Tedxxx
      cos o sobie... ucze sie latac, nowy w grach typu "space shooting" tak ze chetnie sie wszystkiego naucze
    • Przez podwik
      Witam wszystkich,
      mam na imię Maciek, mieszkam we Wrocławiu, mam 34 lata (od wczoraj, sic!). Pomyślałem, że w prezencie urodzinowym sprawię sobie SC  Po rozczarowaniu No Man's Sky wiążę z grą ogromne nadzieje.
      Pozdrowienia dla wszystkich, do zobaczenia w innych działach i samej grze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności