Skocz do zawartości
Smaily

VOICE ATTACK Profil Organizacji

Rekomendowane odpowiedzi

VOICE ATTACK KONFIGURACJA

 

 

roKLspg.jpg

 

 

 

 

Witam wszystkich dzisiaj chciałbym omówić program VoiceAttack dzięki któremu rozgrywka w Star Citizenie stanie się przyjemniejsza.

 

Wymagania: Windows w języku angielskim.

Cena: 8$ mniej więcej 25-26 zł

 

Czym jest VoiceAttack ? Jest to program do robienia makra które będzie uruchamiane naszym głosem. Proste J , ale zacznijmy od podstaw.

 

Program ściągamy ze strony producenta: www.voiceattack.com

Po zainstalowaniu uruchamiamy go i pojawia się nam takie okno, i program zaczyna rejterować nasz głos.

(bardzo bym prosił żeby instalować program domyślnie na dysku C, bez żadnych zmian):

mQYaN8G.png

 

Następnie ściągamy paczkę z profilem i dźwiękami : ftp://aterdracon:cpLCktIm@aterdracon.sfile.pl/Pliki/AterDraconProfile2.rar

Ściągnięty plik  rozpakowujemy do folderu VoiceAttack (domyśle c:/programfiles(x86)/voiceattack/)

 

Klikamy Profile:

BAjbnGq.png

 

 

Następnie Import Commands (wyszukujemy plik który wcześniej ściągnęliśmy: Ater-Dracon) i klikamy DONE

so4wHV4.png

 

Od tej chwili program będzie działał i wykonywał zadane akcje.

 

Jak wywołać komendę ? Spis wszystkich akcji mamy pod przyciskiem Profile. Jeżeli chcemy zmienić jakiś wymawiane słowo klikamy dwa razy na komendzie i zmieniamy według uznania. WAŻNE!!!! Wyrazy muszą być w języku angielskim!!!

 

Więcej opcji programu omówię w filmie nad którym pracuję.

 

Dostępne komendy głosowe:

nYXjp9J.png

 

http://www.youtube.com/watch?v=hYadglc8tTM

(TEMAT W TRAKCIE MODYFIKACJI)

Z podziękowaniem Dla Zerata :)

Edytowane przez Smaily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziekuje Ivonie i Sally za wspolprace z Shadowplay, bez nich to nie byloby tak latwe do nagrania :)
Polskiego profilu raczej nie uda sie stworzyc gdyz wymawiac komendy trzeba po angielsku, zeby uslyszec polska odpowiedz. Nie wiem jak inni, ale nie lubie mieszanych tlumaczen wiec ...

Edytowane przez Zerat_KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bardzo interesujące, nie tylko ze względu na wygodę ale także i na immersje w trakcie lotu.

Szkoda że nie ma co liczyć na wersję zlokalizowaną, niestety polski język nie jest zbyt popularny i jeśli inne języki w SC się pojawia to raczej w śród nich nie będzie polskiego.

Ciekawi mnie jaka będzie skuteczność i responsywność wykonywanych makr za pomocą komend głosowych i jak to będzie się to wszystko miało do rozgrywki w SC - żeby czasem nie zostało uznane za używanie cheat programów.

 

Temat naprawdę wart rozwijania dzięki chłopaki za wasz trud i chęć podzielenia się tym wynalazkiem, co prawda mówienie do komputera w obecności innych będzie wyglądać idiotycznie ale za to jak efektywnie  ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhhh rozumiem, że nie ma nawet co próbować z Polskimi komendami? Odpowiedź mogę mieć po Angielsku, bardziej chodzi o hasło wymawiane przeze mnie.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz korzystać z anglojęzycznych komend. Ale popatrz na to z drugiej strony - zawsze fajna opcja żeby poćwiczyć wymowę i swobodne korzystanie z angielskiego :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. trzeba gadac po angielsku mozna ustawic ze bedziesz slyszwec polski, to tylko mp3 do podmiany
2. Windowss nie posiada zadnego polskiego rozpoznawania mowy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ćwiczenie ang to na pewno świetna inicjatywa :) jednak obecnie wiem, że aż tak na tym nie będzie mi zależało. Szkoda, że nie mamy naszego Polskiego odpowiednika :/ luka na rynku, może ktoś ma umiejętności i zapał to może, nawet zarobi ;)


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zobaczyć to wbudowane w SC, takie komendy głosowe były by wbudowane w grę, plus kierowany głosem cały interfejs + szybkie wyszukiwanie info oraz "inteligentny" doradca , to było by naprawdę ciekawe. 

 

 

PS

 

@Smaily, wrzuciłem Twój filmik prezentujący VA do playlisty na moim kanale "Poradniki SC", mam nadzieje że się nie pogniewasz. :)

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W połączeniu z Oculusem to będzie super rozwiązanie a gdy doda się do tego możliwość trackingu celu za pomocą ruchu głowy przy użyciu Oculusa to będzie genialne.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W połączeniu z Riftem, Oculus to firma która go tworzy.

 

Zgadzam się w pełni, dzięki takiemu doradcy będzie można sprawnie obsługiwać większość podsystemów statku bez szukania przycisków po omacku.

 

Z tym że w wypadku takiego rozwiązania myślę że znacznie ciekawsze będzie śledzenie wzroku a nie głowy. Wiedząc na co patrzysz AI będzie miało nowe ciekawe możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he faktycznie użyłem skrótu myślowego, ale i tak to brzmi lepiej niż Facebook rift. Ale prawdę powiedziawszy niema co się zżymać duża kasa mądrze wydana pomaga. 

 

Faktem jest że Rift ma ogromne możliwości, tylko trzeba je umiejętnie wykorzystać. No i co tu dużo gadać raczej w dniu wydania gry zaimplementowane będą tylko podstawowe funkcje gogli. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jak będzie wyglądała sprawa z CK1 ale pomijając miernik opóźnień (potrzebny tylko developerom) aby normalnie używać DK2 potrzebna jest implementacja wszystkich jego funkcji. Programistą nie jestem ale wszędzie gdzie czytam jest mowa o tym że nie jest to trudne ani czasochłonne. Rift to bardzo wyspecjalizowane urządzenie w którym nie ma zbędnych bajerów. 

 

Z tego względu szczerze wątpię by wypuścili tryb VR bez pełnego wsparcia dla Rifta, tym bardziej że jak na razie jest flagowym produktem w tej kategorii. Z tego co pamiętam był to nawet stretch goal.

 

Raczej wszystko się rozbija o kwestię od której zacząłeś w drugim akapicie. Możliwości możliwościami ale by w pełni je wykorzystać trzeba od początku zaprojektować grę z myślą o VR. Jest bardzo wiele kwestii które wpływają na komfort gracza i poprawne wyświetlanie grafiki na HMD to dopiero początek drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz, dla odmiany zaspamuję ;) Zechciało się chłopakom w fan spotlighcie zebrać parę profili VA.

 

COBBLER'S CYLON

 


 

 

Czy miałeś kiedykolwiek ochotę krzyczeć na cylona? Nie musisz szukać dalej. Cobbler przekształcił swoją miłość do Battlestar Galactica, tworząc profil do Voice Attack, żebyś mógł do woli rozkazywać cylonowi. Teraz można się tylko zastanawiać, czy Cobbler na pewno jest człowiekiem.
https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/160644/yet-more-voice-attack-this-time-with-cylons

 

KENETOR'S JARVIS


 

 

Następny, Kenetor pozwala nam na spełnienie snów i wejście w skórę Tony'ego Starka. Tak, jedyny w swoim rodzaju Jarvis może wspomóc Cię w locie w Arena Commander i przypilnować, byś namierzał właściwego przeciwnika. Zdecydowanie konieczność dla fanów Marvela.
https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/173849/voice-attack-project-jarvis


 

LOCKE RAVENFORD'S PIRATE


 

 

Locke Ravendord ma profil dla tych, którzy wolą nieco bardziej łajdackie podejście. Piracki głos Locke'a będzie towarzyszyć Ci przy nikczemnych uczynkach w kosmosie. Wreszcie możesz szczerze zaśpiewać Yo Ho, gdy wykańczasz wrogów.
https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/192366/i-made-a-custom-pirate-voice-pack-for-voiceattack


CONFUSED MONKEH'S ANNA


 

 

Anna szybko stała się najpopularniejszym z profili. Stworzona przez Confused Monkeh, Anna jest ulubienicą fanów nie tylko dzięki temu jak przydatna jest, ale i lekko wyzywającym (pyskiliwym?) zachowaniu, dodającym osobowości.
https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/153203/updated-voiceattack-profile-anna-fully-state-aware-control-everything-with-your-voice

TRENDANE'S VAP


 

 

Na koniec, Trendane, weteran Starcast ukończył swój profil voice attack. Regularnie używany przez popularnego streamera WTFosaurus, świetny profil Trendana zapewni Ci przewagę w każdej bitwie.
https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/192249/trendane-s-voice-attack-pack-is-now-available

(druga część)

SIXTH LAW'S ARK

 

Zaczynamy od "Autonomicznego Jądra Reakcji" ;), w skrócie ARK  (Autonomus response kernel). Opisywany jako 'prywatna technologia militarna', przez korporację zbrojeniową VDV, ARK został zaprojektowany dla wsparcia pilota w ataku i zapewnienia najwyższych liczb strąceń. ARK jest doskonałym militarnym towarzyszem, do pokonania Twoich wrogów.
https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/148740/ultimate-arena-commander-voice-companion-ark

Mała uwaga - ten profil jest kosztuje 2$ - oprócz profilu dostajemy zestaw nagrywanych przez nich w studio tekstów ( czyli nie korzysta z tts )

MARIE BY CURTIS

 

Zdecydowanie nie chcemy zostawić w próżni naszych niemieckich sponsorów, dlatego Curtis podjął się stworzenia niemiecko-języcznego profilu Voice Attack. Choć wciąż nie jest skończony, Curtis planuje zintegrować go z częścią naszej historii, tak byś mógł odtworzyć ustawienia udokumentowane przez niektóre z naszych sławnych eskadr. Nie możemy się doczekać ukończenia projektu i zobaczenia, jak historia zostanie zaimplementowana.
https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/218702/blown-away-by-voice-attack-german-profile

ALOÏS' SALLY

 

Nie sądźcie, że zapomnieliśmy o naszych francusko-języcznych fanach. AloÏs stworzył Sally, francuski profil voice attack. Zawierając obecnie 60 poleceń, Sally może zostać wyszkolona do wypełnienia każdego zadania, jakie jej polecisz. Dodatkowo ma trochę osobowości, także nie krępuj się zadać jej pytania, jak "Co słychać?" i wysłuchać odpowiedzi.
https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/209060/updated-sally-v0-75-for-voice-attack-sally-un-profil-voice-attack-francophone/p1

COMMADOR STABB'S ALIEN PIRATE

 

W poprzedniej części przedstawiliśmy profil ANNA. Cóż, Commador Stabbs zdecydował, że woli coś trochę bardziej burkliwego i mniej... ludzkiego, wspomagającego go w lataniu, więc stworzył profil Obcego PIrata. Jesteśmy pewni, że wielu z Was, z nieco bardziej złowieszczymi planami, będzie cieszyć się z "niedoskonałego" wsparcia Voice Attack
https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/191113/alien-pirate-ship-voice-attack-profile

 


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to coś na co ja się zdecydowałem. Może to i nie darmowe ale za to psychopatyczny charakter tego pakietu leży mi niesamowicie i polecam z całego serca. Genialnie nagrane wypowiedzi dosłownie liczone w setkach pełne sentencje. Wczoraj sobie po raz pierwszy to zainstalowałem i odpłynąłem. Pakiet domyślnie był tworzony pod ED ale jest zaktualizowany i spersonalizowany dodatkowo pod SC.

HCS Voice Pack - JAZZ

Chyba poproszę o oficjalną możliwość podmiany tego badziewnego AI głosu z gry na ten :D .... zakochałem się :)

 

EDIT: i właśnie urodziłł mi się pomysł na chory filmik :D

EDIT2: w sumie to jak chciałem napisac tego posta to poszukałem tematu o  VA a nie zauważyłem że tu jest temat o naszym VA tak więc jeśli to post nie na miejscu to przepraszam :)

Edytowane przez Hauva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hauva już ci wczoraj mówiłem że dzięki za info, zmieniłem swój profil z VA na Jazz i odpłynąłem koszt 9 funtów wiec niewiele i ma się uczucie prowadzenia autentycznej rozmowy z AI na statku a nie czytanych odpowiedzi które się zaprogramowało. Gorąco polecam.


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A testował ktoś inne? Bo niektóre tam ciekawe też wyglądają u nich na stronie :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym lekko odkopać temat. Mam dwa pytania:

1. Czy VA działa już na Windows 10?

2. Mówicie, że do VA wymagany jest windows w języku angielskim. Więc aby móc korzystać z niego na W10 potrzebuję go w wersji Pro aby mieć dostępne pakiety językowe i możliwość zmiany? Czy może jednak lepiej zainstalować drugiego windowsa w wersji angielskiej?

Edytowane przez Kwaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym lekko odkopać temat. Mam dwa pytania:

1. Czy VA działa już na Windows 10?

2. Mówicie, że do VA wymagany jest windows w języku angielskim. Więc aby móc korzystać z niego na W10 potrzebuję go w wersji Pro aby mieć dostępne pakiety językowe i możliwość zmiany? Czy może jednak lepiej zainstalować drugiego windowsa w wersji angielskiej?

1. Dziala na win 10

2. Mam win 10 pro i musialem zainstalowac angielska paczke aby rozpoznawianie mowy zechcialo ruszyc. :) Dlatego tez nie uzywam polskich znakow bo zamiast nich mam áßæ© itp. A nie chce mi sie przelaczac :P


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem kupić windows 7 w wersji professional żeby móc korzystać z VA ale wygląda na to, że uwaga! Windows 10 Home ma możliwość pobrania pakietów językowych :) jaka miła niespodzianka.

Mam jednak prośbę link paczki z profilem i dźwiękami z pierwszego postu wygasł byłaby możliwość żeby ktoś go ponownie wrzucił albo podesłał własny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ SIĘ STOSOWAĆ DO REGULAMINU!

:miecio:

Edytowane przez Miecio
naruszenie regulaminu

Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem kupić windows 7 w wersji professional żeby móc korzystać z VA ale wygląda na to, że uwaga! Windows 10 Home ma możliwość pobrania pakietów językowych :) jaka miła niespodzianka.

Mam jednak prośbę link paczki z profilem i dźwiękami z pierwszego postu wygasł byłaby możliwość żeby ktoś go ponownie wrzucił albo podesłał własny?

na stronie oficjalnej http://www.voiceattack.com/ u dołu strony jest link do profili te które zostały podane w postach wyżej są oficjalne i znajdują się w odnośniku na głównej stronie programu.

 

 


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka pytać technicznych.

1. Czyli rozumiem że taka paczka zawiera zestaw plików mp3 które odpowiednio dostosowujemy do naszych potrzeb czy może jest to konwerter mowy coś jak ivona "text to speech"?

2. Czy po zakupie takie pliki są aktualizowane i mogę pobierać ewentualne update?

3. Dlaczego ich opis jest tak skąpy? interesują mnie głosy D.A.R.K oraz jazz ale nie widzę listy plików które ta paczka zawiera. o ile próbki Jazz'a znalazłem jeszcze na youtube o tyle na DARK który mnie nawet trochę bardziej interesuje jest tylko krótki 30 sekundowy plik mp3 z którego niewiele można wywnioskować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Instalacja obłożeń sterowania
      Po pobraniu pliku XML przenieś go do następującego folderu:
      LIVE: C:\Program Files\Roberts Space Industries\StarCitizen\LIVE\USER\Controls\Mappings PTU: C:\Program Files\Roberts Space Industries\StarCitizenPTU\LIVE\USER\Controls\Mappings W razie potrzeby zmień literę dysku lub dostosuj ścieżkę, jeśli zainstalowałeś grę w innej lokalizacji.
       
      Wybór obłożeń sterowania
      Teraz, gdy profile są w odpowiednim miejscu na dysku jest kilka sposobów na wybranie ich w grze.
      Opcja 1
      Ta opcja pozwala na szybkie i proste załadowanie całego profilu. Otwórz konsolę Star Citizena (domyślnie ~) i wpisz następującą komendę:
      pp_rebindkeys Nazwa_pliku_z_profilem.xml Gotowe!
      Opcja 2
      Ta opcja pozwala na na wybór kontrolerów, do których chcemy załadować profil - możemy np. pominąć mysz jeśli mamy takie życzenie.
      Po uruchomieniu gry wejdź do menu opcji i kliknij "Keybindings" na samej górze. Kliknij opcję "Advanced Controls Customization"
      Następnie kliknij 'Control Profiles' na dole ekranu. Pojawi się menu. Wybierz swój profil z listy.
      W oknie dialogowym które się pojawi kliknij "None" obok obłożenia klawiatury. Wybierz "Keyboard" z listy, jaka się wyświetli.
      Kliknij "None" obok swojego obłożenia myszy. Kliknij "Mouse" z listy, która się pojawi. Kliknij "Load" aby załadować swoje obłożenie sterowania
      W ten sposób załaduj profile do wszystkich kontrolerów, jakie są na liście, lub tylko tych, których obłożenie chcesz zmienić.
      Jeśli coś jest niejasne, widzisz nieścisłość lub masz pytania, to zadaj je proszę w komentarzu.
      Ilustracje pochodzą z poradnika instalacji GameGlass (który swoją drogą polecam, bo to superwygodne rozwiązanie).
    • Przez Nebthtet
      Przez cały tydzień statki wojskowe są dostępne w darmolocie! Cała oferta Hornetów oraz Gladius i Gladiator stoją w waszych hangarach gotowe by siać zniszczenie!
      Pełna lista statków to:
      Anvil Hornet F7C Anvil Hornet F7C-R Anvil Hornet F7C-S Anvil Hornet F7C-M Anvil Gladiator Aegis Gladius Pamiętajcie, że testy dostarczają CIG cennych danych testowych pomagających w budowaniu lepszej gry. Jeśli znajdziecie buga, czy macie sugestie nie omieszkajcie ich umieścić na odpowiednim subforum CIG.
      Uwaga: ten rodzaj darmolotów wymaga posiadania pakietu z grą!
    • Przez Nebthtet
      Jako że w 3.5 zmieniło się sterowanie, to pewnie sporo osób szuka zaktualizowanych profilów do różnorakich kontrolerów. Będziemy gromadzić je tutaj. 
      Na początek...
      Thrustmaster T16000m - profil pod dual stick. 
      Cheat sheet:
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. Pobierz mapping i profil Wybierz jedną opcję mappingów do Star Citizen z linków poniżej dla:
      mapping JoyToKey mapping T.A.R.G.E.T. Pobierz profil do odpowiedniego oprogramowania profil JoyToKey profil T.A.R.G.E.T. Opcjonalnie pobierz plik do Draw.io aby nanieść swoje zmiany na https://www.draw.io
       
      Miej na uwadze, że autor powyższego dość mocno zmodyfikował obłożenie sterowania i zmienił nawet rzeczy takie jak tryb interakcji.
      Tryb interakcji: G Opuść siedzenie pilota: L-Alt+F Leczenie: F Oxygen Pen: O Granat: H Melee: V etc.
      Warto przejrzeć całość obłożeń, aby dopasować je do własnych potrzeb i upodobań. Miej również na uwadze że może być konieczne ponowne zbindowanie osi w zależności od tego, jak twój komputer interpretuje dane wejściowe.W profilu również jest trochę placeholderów jak np. tryb VTOL czy przełącznik thrusterów. Docelowo mają być zaimplementowane konfiguracje, pomiędzy którymi można się przełączać. Profil ma również odbindowany przycisk do włączania 'flight ready' - zamiast tego używaj włącznika 'power/engine'.
      Źródło
    • Przez Nebthtet
      Alpha 2.0 Star Citizena przygotowuje grunt pod implementację żyjącego uniwersum gry. Umożliwia graczom dostęp do statków wieloosobowych, dużych map oraz walki w trybie FPS. Możecie spodziewać się, że w przyszłości w miarę rozwoju gry do tej podstawy zostaną dodane dodatkowe statki, lokalizacje i mechanika gry. Alpha 2.0 to pierwszy przedsmak żyjącego, oddychającego świata Star Citizena - tak więc bierzcie się do eksploracji uniwersum!  
      Duże światy - Crusader
      17 misji w otwartym świecie
      8 misji Comm Array polegających na starciach statków w kosmosie i działaniach EVA. 8 misji Research polegających na ochronie cywilów lub odzyskaniu utraconych danych. 1 misja Exploration - przeszukanie i eksploracja opuszczonej stacji. ponad 20 losowych wydarzeń - większość to losowe walki w kosmosie, często z różną kombinacją statków wrogich i przyjaznych. 4 z nich to losowe misje eksploracyjne polegające na odnajdywaniu zaginionych wraków.
      Naprawa przekaźników telekomunikacyjnych
       
      Strzelanka z perspektywy pierwszej osoby (FPS)
      Doładowujące się bronie energetyczne. Przedmioty do podniesienia w świecie gry - w tym uzbrojenie balistyczne, amunicja i MediPeny. Leczenie graczy. Ze względu na otwartą architekturę systemu Crusader walka FPS może mieć miejsce na stacjach kosmicznych, pokładach statków a nawet podczas działań EVA. Stacja kosmiczna - lokalizacja specjalnie zaprojektowana i dedykowana walce FPS, zawierająca mnóstwo schowków z uzbrojeniem osobistym.
       
      Jeszcze więcej opcji!
      Stałe i trwające potyczki kosmiczne pomiędzy frakcjami piratów i wewnątrzsystemowymi siłami porządkowymi w pasie asteroid Yela. Wraki do złupienia w pasie asteroid Yela. Naprawy statków, tankowanie i uzupełnianie amunicji w Cry-Astro. EVA - działania w kombinezonie poza statkami. Statki wieloosobowe. Rozgrywka w statkach wieloosobowych. Nie jesteś przywiązany do fotela, możesz chodzić po statku ze znajomymi, a także obsługiwac różne stanowiska takie jak pilot, kopilot, działonowy, inżynier. Przejścia ze statku w kosmos, Rozgrywka z perspektywy pierwszej osoby bez szwów. Przechodź pomiędzy wnętrzem statku a kosmosem na zewnątrz i z powrotem bez ekranu ładowania! Lataj, walcz i przemieszczaj się w kosmosie w jednej grze.
      Podróż kwantowa
      Quantum Travel - podróż kwantowa - włącznie z ograniczoną mechaniką paliwa. Wszystkie jednostki nie będące myśliwcami są wyposażone w napęd kwantowy pozwalający na podróż przez przestrzeń lokalną z 0,2 prędkości światła. MobiGlas z systemem Dziennika i Misji. Walka EMP w Avengerze Warlocku. Technologia dużych światów pozwalająca na istnienie ogromnych obszarów przestrzeni do eksploracji bez ekranów ładowania. Nowe modele lotu IFCS. Naprawa, tankowanie i uzupełnianie amunicji w statkach. System party (drużyn). Stanowiska do obsługi na statkach wieloosobowych.
      Tryby lotu IFCS – Precision, SCM i Cruise. Dopalacze. EMP działające na zasadzie statek vs statek oraz zniszczenia na jego skutek.  
      Lokalizacje
      1 planeta: Crusader. 3 księżyce: Yela oraz jej pas asteroidów, Cellin ze stacją i Daymar ze stacją. 3 różniące się stacje: Port Olisar (nowy port przeładunkowy oraz kosmiczny hotel gdzie zaczynasz grę), Security Post Kareah (lokacja FPS PvP), Covalex Shipping Hub (opuszczony port przeładunkowy służący jako lokacja do eksploracji EVA dla graczy). 1 stacja naprawy i uzupełniania zapasów Cry-Astro. 9 lokalizacji comm array (przekaźniki telekomunikacyjne) z walkami, misjami i eksploracją EVA.
      Stacja Naprawczo-Zaopatrzeniowa Cry-Astro
       
      Arena Commander
      W lore gry Arena Commander jest modułem symulacyjnym do którego piloci mogą wskoczyć by poćwiczyć. Służył jako poligon testowy dla wielu doświadczeń związanych z lotem i walkami. Wszystkie statki wymienione jako zdatne do lotu przed publikacją PTU wersji 2.0.0 mogą być wykorzystane do lotu w dowolnym z trybów.
      6-częściowy samouczek, który wprowadza graczy do podstawowych i zaawansowanych sposobów kontroli lotu, w tym startu, lądowania i walki. Tryb wyścigów Racing Mode (single oraz multiplayer), z trzema unikalnymi "torami" o rosnącym poziomie trudności. W lore jest znany jako Puchar Murraya. Tryb swobodnego lotu, bez limitu czasowego, wrogów AI lub zadań. Do wyboru są dwie unikalne mapy, Dying Star or Broken Moon. Vanduul Swarm na dwóch mapach, Dying Star lub Broken Moon. Walcz z kolejnymi falami coraz bardziej wymagających wrogich statków Vanduuli. W trybie dla pojedynczego gracza masz sojuszników sterowanych przez AI. Tryb multiplayer to do czterech graczy w zespole vs rój Vanduuli.
      300i w akcji
       
      Tryby tylko dla wielu graczy:
      Battle Royale - tryb walki "wszyscy na wszystkich" dla 4-16 graczy. Ten, który zdobywa najwięcej punktów w wyznaczonym limicie czasowym zwycięża. Squadron Battle - tryb walki "zespół vs zespół" dla 4-8 graczy po każdej ze stron. Zespół, który zdobędzie najwięcej punktów w wyznaczonym limicie czasowym zwycięża. Capture the Core - zespołowy tryb CTF z zespołami 4-6 graczy po każdej ze stron. Pierwsza drużyna, która osiągnie pięć przechwyceń wygrywa. Wszystkie tryby moga być rozgrywane na dwóch unikalnych mapach - Dying Star oraz Broken Moon. Publiczne wolne rozgrywki są ograniczone do 4 graczy na stronę.
      Lot Vanduuli
        
      Moduł Social: ArcCorp
      Area 18 to miasto na ArcCorp, planecie w układzie Stanton i pierwsze udostępnione interaktywne środowisko znajdujące się na planecie.
      Rozgrywka skupia się na indywidualnej eksploracji i interakcjach społecznych Strefa ta zawiera obszar celny, sklepy, szpital, przedmioty (póki co niemożliwe do zakupu) oraz bar. Tryb Augmented Reality (rzeczywistości rozszerzonej) pozwala graczom na zobaczenie jak nazywają się inne postacie oraz podejrzenie nazw / opisów / cen przedmiotów na które patrzą. W pełni zniszczalne łaziki Greycat, którymi gracze mogą jeździć po strefie - z możliwością przejechania i zabicia innych graczy lub zniszczenia pojazdu. Pierwszy kontakt graczy ze śmiercią i respawnem w szpitalu po tym jak zostaną przejechani. NPC - interakcja z nimi jest w trakcie developmentu. Wprowadzenie chatu i animowanego / opatrzonego głosem systemu emotek. Istnieje możliwość tworzenia i dołączania do wielu kanałów chatu, wchodzenia do instancji ArcCorp ze znajomymi i interakcja z nimi na o wiele bardziej osobistym poziomie. Do 36, ze sztywnym limitem 40. Miękki limit pozwala na dołączanie do tej samej instancji co znajomi.
      ArcCorp
        
      Moduł Hangar
      Hangary to miejsce, gdzie gracze mogą obejrzeć i zwiedzić swoje statki, jak również podziwiać przedmioty dekoracyjne i prezenty dla subskrybentów jakie są sprzedawane w sklepie. Mogą się powiększać od jednej do pięciu zatok w zależności od ilości statków załadowanych na stronie. Poradnik jak zarządzać hangarem znajdziesz tutaj.
      Każda zatoka pomieści 3 małe statki, 1 średni lub 1 duży. Rozszerzone opcje są w trakcie developmentu. Wyjątkiem jest hangar VFG Industrial (zwany też asteroidowym). Centralna zatoka VFG Industrial może pomieścić tylko 3 małe lub 1 średni statek. Obecnie dostępne są cztery typy hangarów: SelfLand, Aeroview, Revel &York oraz VFG Industrial. Rozgrywka: Oglądaj, zwiedzaj i wchodź w interakcję ze swoimi statkami lub hangarami. Używaj Holostołu aby dodawać, usuwać lub zmieniać wyposażenie statków. Wchodź w interakcję z ozdobami hangaru - od plakatów po mały barek lub szafę grającą. Przejedź się Greycatem (jeśli go posiadasz).
      Avenger w hangarze 
      UWAGA: Gra jest udostępniona jako alpha - cały czas jest rozwijana. Jej część już udostępniono do testów i w celu zbierania opinii graczy. Oczywiście wersje alpha to prace w toku - będą mieć bugi i inne problemy. Zachęcamy do zgłaszania sugestii na forum RSI, natomiast decyzja czy zostaną one zaimplementowana leży w całości po stronie developerów.  
       
      Status dostępności statków
      Małe statki
      Statek Dostępny w hangarze Zdatny do lotu P-52 Merlin Tak Tak M50 Interceptor Tak Tak Seria Aurora Tak Tak Seria Mustang Tak Tak Seria 300 Tak Tak Seria Hornet Tak Tak Gladius Tak Tak Seria Avenger Tak Tak Vanduul Scythe Tak Tak Vanduul Glaive Tak Tak Gladiator Tak Tak  
      Średnie statki
      Statek Dostępny w hangarze Zdatny do lotu Cutlass Black Tak Tak Cutlass Red/Blue Tak Nie Seria Freelancer Tak Nie Vanguard Warden Tak Nie  
      Duże statki
      Statek Dostępny w hangarze Zdatny do lotu Retaliator Bomber Tak Tak Constellation Andromeda Tak Tak Constellation Taurus Tak Nie Constellation Aquila Tak Nie Constellation Phoenix Tak Nie Redeemer Tak Nie
       
      W kolejnych aktualizacjach...
      Lista może ulec zmianom:
      Nowe dodatki
      Klub Million Mile High: Ekskluzywny bar, który będzie dostępny (tymczasowo) za pośrednictwem windy w Hangarze. Będą do niego mieć dostęp jedynie osoby które wcześnie wsparły grę kupując najdroższe pakiety. Zmiana wyglądu postaci (pancerz / ubrania). Zwiększenie liczby wspieranych graczy. System osłon FPS. Starty i zatrzymania FPS. Rozdział pozy celowania / rozglądania się w FPS. Fizyka EVA.
      Widok na Million Mile High Club
      Ulepszenia
      Ulepszenia Holstołu. Grafika menu głównego. Reakcja na trafienia FPS. Poruszanie się bez broni w FPS. Dopracowanie FPS P4AR. FPS ArcLight polish. Lot w kosmosie - optymalizacja UI. Lot w kosmosie - dopracowanie trybu Focus.
      Kokpit Freelancera
    • Przez Nebthtet
      "Wypożyczane" statki są czymś obecnym w Star Citizenie od bardzo dawna. Jeśli posiadacie maszynę, która jeszcze nie jest ukończona na tyle, by była udostępniona w Arena Commanderze CIG zapewnia wam grywalny zamiennik do czasu implementacji posiadanego statku do gry. Prosta sprawa.
      Od wersji 2.0 CIG zaktualizował matrycę na podstawie której przydzielane są "pożyczaki" tak, aby maksymalnie uprościć tę kwestię.
      Według nowych zasad właścicielom wszystkich niegotowych statków wieloosobowych zostanie udostępniona Constellation Andromeda, a posiadacze jednoosobówek dostaną do zabawy bazowy model Horneta. Jest kilka wyjątków, ale w większości przypadków będzie stosowana powyższa zasada. W chwili obecnej jest ona zaimplementowana na PTU i wejdzie w życie na serwerach LIVE po publicznym udostępnieniu wersji 2.0.
      Dajcie nam znać na forum i w komentarzach pod tekstem co sądzicie o zmianach!
      Poniżej znajdziecie ostateczną listę "pożyczaków" dla Alphy 2.0 Star Citizena.
      Statek posiadany Typ Udostępnione w 2.0 do lotu AEGIS AVENGER Jednoosobowy AEGIS AVENGER AEGIS AVENGER TITAN Jednoosobowy AEGIS AVENGER TITAN AEGIS AVENGER WARLOCK Jednoosobowy AEGIS AVENGER WARLOCK AEGIS GLADIUS Jednoosobowy AEGIS GLADIUS AEGIS IDRIS M Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA AEGIS IDRIS P Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA AEGIS JAVELIN Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA AEGIS RECLAIMER Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA AEGIS REDEEMER Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA AEGIS RETALIATOR Wieloosobowy AEGIS RETALIATOR AEGIS RETALIATOR BASE Wieloosobowy AEGIS RETALIATOR AEGIS SABRE Jednoosobowy ANVIL F7C HORNET AEGIS VANGUARD Jednoosobowy ANVIL F7C HORNET AEGIS VANGUARD HARBINGER Jednoosobowy ANVIL F7C HORNET AEGIS VANGUARD SENTINEL Jednoosobowy ANVIL F7C HORNET ANVIL CARRACK Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA ANVIL CRUCIBLE Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA ANVIL F7C HORNET Jednoosobowy ANVIL F7C HORNET ANVIL F7CM SUPER HORNET Jednoosobowy ANVIL F7CM SUPER HORNET ANVIL F7CR HORNET TRACKER Jednoosobowy ANVIL F7CR HORNET TRACKER ANVIL F7CS HORNET GHOST Jednoosobowy ANVIL F7CS HORNET GHOST ANVIL GLADIATOR BOMBER Jednoosobowy ANVIL GLADIATOR BOMBER BANU MERCHANTMAN Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA CRUSADER GENESIS STARLINER Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA DRAKE CATERPILLAR Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA DRAKE CUTLASS BLACK Wieloosobowy DRAKE CUTLASS BLACK DRAKE CUTLASS BLUE Wieloosobowy DRAKE CUTLASS BLACK DRAKE CUTLASS RED Wieloosobowy DRAKE CUTLASS BLACK DRAKE HERALD Jednoosobowy ANVIL F7C HORNET ESPERIA VANDUUL GLAIVE Jednoosobowy ESPERIA VANDUUL GLAIVE KRUGER P52 MERLIN Jednoosobowy KRUGER P52 MERLIN KRUGER P72 ARCHIMEDES Jednoosobowy KRUGER P52 MERLIN MISC ENDEAVOR Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA MISC FREELANCER Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA MISC FREELANCER DUR Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA MISC FREELANCER MAX Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA MISC FREELANCER MIS Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA MISC HULL A Jednoosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA MISC HULL B Jednoosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA MISC HULL C Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA MISC HULL D Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA MISC HULL E Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA MISC RELIANT Jednoosobowy ANVIL F7C HORNET MISC STARFARER GEMINI Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA MISC STARFARER TANKER Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA ORIGIN 300i Jednoosobowy ORIGIN 300i ORIGIN 315p Jednoosobowy ORIGIN 315p ORIGIN 325a Jednoosobowy ORIGIN 325a ORIGIN 350r Jednoosobowy ORIGIN 350r ORIGIN 890 JUMP Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA ORIGIN M50 INTERCEPTOR Jednoosobowy ORIGIN M50 INTERCEPTOR OUTLAND MUSTANG Jednoosobowy OUTLAND MUSTANG OUTLAND MUSTANG BETA Jednoosobowy OUTLAND MUSTANG BETA OUTLAND MUSTANG DELTA Jednoosobowy OUTLAND MUSTANG DELTA OUTLAND MUSTANG GAMMA Jednoosobowy OUTLAND MUSTANG GAMMA OUTLAND MUSTANG OMEGA AMD Jednoosobowy OUTLAND MUSTANG OMEGA AMD RSI AURORA Jednoosobowy RSI AURORA RSI AURORA CL Jednoosobowy RSI AURORA CL RSI AURORA ES Jednoosobowy RSI AURORA ES RSI AURORA LN Jednoosobowy RSI AURORA LN RSI AURORA LX Jednoosobowy RSI AURORA LX RSI CONSTELLATION ANDROMEDA Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA RSI CONSTELLATION AQUILA Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA RSI CONSTELLATION PHOENIX Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA RSI CONSTELLATION TAURUS Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA RSI ORION Wieloosobowy RSI CONSTELLATION ANDROMEDA VANDUUL CAPTURED SCYTHE Jednoosobowy VANDUUL CAPTURED SCYTHE XI'AN SCOUT Jednoosobowy ANVIL F7C HORNET
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności