Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!

Jaka kumulacja nowych graczy ostatnio... :)


 

Nie masz jaj, zostań pantoflarzem...

Masz jaja, to masz własne zdanie. Masz zdanie, to na ich zdanie masz wy****ne.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, aby otrzymać pełny dostęp potrzeba 3 postów, więc jeszcze trochę ;)


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Berecik26 napisał:

My też witamy, ale może tak coś więcej o sobie ?

Witam, cześć! Haha :D, ale tak na serio prosiłbym nowo przybyłych o coś ciekawszego od zwykłego "Witam". :P

2 godziny temu, M_Paul napisał:

Jaka kumulacja nowych graczy ostatnio... :)

Prezentacja na Gamescom się zbliża, to i większa ciekawość i zachęta do poszukiwania Polskojęzycznych źródełek. Tak mi się przynajmniej wydaje. ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W ogóle ciekawy pomysł z tą minimalną ilością postów, by otrzymać dostęp do reszty forum ;p.  Ja bym wprowadził test IQ.

Co do tej wyższej aktywności świeżej krwi, o której piszecie. Myślę, że premiera No Man Sky po części może być za to odpowiedzialna. Nie będę się tu rozpisywał o tej grze, czy jest dobra czy nie, ale jakiś tam hype na "kosmiczne" gry zrobiła. W każdym razie ona wybudziła we mnie chęć do poznania innych gier tego gatunku. Star Citizen znam od kilku lat, z resztą jak można było opuścić taki sponsoring pieniężny od graczy dla twórców. Mam tylko wrażenie, że ta gra prędko nie wyjdzie, patrząc na ambicje zespołu i ile pracy ich czeka. Gry nie kupiłem, chcę ją bliżej poznać, choćby dzięki tej stronie i forum, zanim zdecyduję się na zakup.

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo będzie free flight, więc będziesz miał okazję ją wypróbować ;) Projekt jest ambitny i będziemy musieli poczekać, ale według mnie warto. Sam długo czekałem na taką grę, więc chcę, żeby była bogata w zawartość i dopracowana.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez qla18
      witam ....mam zamiar pobawic sie w SC...zastanawiam sie od czego zaczac gre i szukam porad na waszym forum,mam nadzieje ze znajde tu potrzebne informacje....
       
    • Przez vinnie89
      Cześć wszystkim!!
      Jestem nowy na forum i w grze  liczę na pomoc przy pierwszych krokach
      pozdrawiam!!
    • Przez Tedxxx
      Czesc jestem Tedxxx
      cos o sobie... ucze sie latac, nowy w grach typu "space shooting" tak ze chetnie sie wszystkiego naucze
    • Przez podwik
      Witam wszystkich,
      mam na imię Maciek, mieszkam we Wrocławiu, mam 34 lata (od wczoraj, sic!). Pomyślałem, że w prezencie urodzinowym sprawię sobie SC  Po rozczarowaniu No Man's Sky wiążę z grą ogromne nadzieje.
      Pozdrowienia dla wszystkich, do zobaczenia w innych działach i samej grze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności