Skocz do zawartości
TheLindeN

Star Citizen początki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako, że nie mogę zapytać przez dział poradników ponieważ, żeby tam zajrzeć muszę mieć kilka postów więc mam nadzieje, że nikt się nie obrazi jak spytam właśnie tutaj:

1.Czy jest możliwość kupna gry bez tych paczek pojazdów itp.? (Troszke drogie te paczki)

2.Czy jest to coś na wzór EVE Online (Tym samym dołączam do pytania czy trzeba płacić miesięczne subskrypcje)

3.Czy mógłbym liczyć na pomoc w przypadku zdecydowania się na kupno? (Pytam bo w EVE Online taką potrzebowałem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Nie

2. Tak i nie

3. oczywiście Tak

a teraz można już kolegę pouczać. Ja nie będę bo nie mam w tym wprawy... jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi.

Ostatnie pytanie: Który z pojazdów jest lepszy dla początkującego gracza? Aurora czy ten Mustang?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję trafne uwagi @DrakusXVIII z postu do którego nie masz jeszcze dostępu.

 

STATKI:konflikt Aurora MR vs Mustang Alpha
Jeśli chodzi o statki startowe to w założeniu Aurora ma być uniwersalna, a Mustang lżejszy,szybszy,bardziej zwrotny
W tej chwili słowa generalnie odpowiadają prawdzie
Aurora jest wolniejsza i mniej zwrotna od Mustanga
Uzbrojenie w tych modelach jest porównywalne- mają tyle samo takich samych działek laserowych,
z tym,że Mustang ma je na wieżyczce pod kadłubem(łatwiej się celuje myszką);
co do możliwości rozszerzenia wachlarzu uzbrojenia na poszczególnych statkach to na tą chwilę na Mustanga da się wmontować 4 działka bez rakiet,a na Aurorę 2 działka i 1 wyrzutnię(rakiet naprowadzanych)
Co do masy i rozmiarów to Mustang jest na oko 1,5 raza szerszy od Aurory i cięższy
W aspekcie 'utility' to Aurora ma większą pojemność ładowni, w obu przypadkach jest to przyczepiany kontener,a o ile wiemy,że do Aurory można doczepić większy,to takie możliwości Mustanga pozostają dla mnie przynajmniej tajemnicą (wydaje mi się,że nawet fizycznie będzie niemożliwe wsadzenie większego,a poza tym Mustang musi w czymś odstawać)

Dodatkowo warto powiedzieć,że każdy model ma swoje warianty,do których mozna ulepszyć bazowy statek dopłącając(różnicę w cenach wariantów) oraz w samej gotowej grze będzie możliwość ulepszania kadłubów(gdzieś było to określane jako 'upgrade capacity') więc nic na szybko,w sensie,że nie trzeba budować floty przed startem gry wszystko* będzie dostępne w grze

 

Wybrać musisz jednak sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, TheLindeN napisał:

Ostatnie pytanie: Który z pojazdów jest lepszy dla początkującego gracza? Aurora czy ten Mustang?

Zależy co chcesz robić. 

 

Jedno pytanie jeden wątek. Inaczej przyjdzie @Miecio i Ci wpierdoli.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, TheLindeN napisał:

Witam, jako, że nie mogę zapytać przez dział poradników ponieważ, żeby tam zajrzeć muszę mieć kilka postów więc mam nadzieje, że nikt się nie obrazi jak spytam właśnie tutaj

 

Drogi kolego, to nie usprawiedliwia Cię do lenistwa! Nabić te 5 postów to nie jest jakiś wyczyn a dla nas to jest pewność, że nie jesteś cybernetyczną maszyną żądnej ofiar w ludziach. :P Obrażać się nikt nie obrazi, ale ryzykujesz ostrzeżeniem albo gorzej. Zresztą też jako nowi użytkownicy macie namiary na nasze komunikatory głosowe (na Boga, tylko nie pytajcie GDZIE bo oj zgroza...) jak Discord i TS, tam również przebywamy. Można się zwrócić o pomoc przez PM do ludzi, którzy posiadają wysoką reputacje bo to przecież znaczy... że Ci użytkownicy coś wnoszą na forum.

 

Używać makówki, a lenistwu mówimy stanowczo nie!

PS

Poruszyło mnie to trochę, ponieważ sam przyznałeś się do lenistwa a bez tego to może bym nawet przymknął oko na te pytania w złym dziale. :P

@Miecio oraz @Nebthtet dalej rozpatrzą Twoją "niesubordynację". :)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 posty... A ja prosić mogę do upojenia żeby ludziom nie odpowiadać tutaj, a tylko i wyłącznie na forum do tego przeznaczonym i zgłaszać posty które są w nieodpowiednim dziale (patrz ten)... Szkoda klawiatury mi już :(

I tylko troszkę smutno że mogę prosić do upojenia a i tak ciągle pojawiają się odpowiedzi na takie pytania zamiast prośba do nowego członka społeczności aby się przywitał i trochę zapoznał z ludźmi nim ich o pomoc poprosi.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Zapewne korzystacie z Chrome, Firefoxa albo Opery. Zapewne jesteście dotknięci Citizenoholizmem (no nie okłamujmy się, większość z nas jest...). Zapewne przekopywanie się przez zawartość hangaru przyprawia was o spazmy. Albo przynajmniej irytuje (zwłaszcza tych, którzy "załapali się" na CCU w cenie 0$.
       
      Rozchmurzcie się więc, bo można ów hangarowy chaos ogarnąć w prosty i atrakcyjny sposób korzystając ze stworzonych przez społeczność Star Citizena rozszerzeń do przeglądarek.
      ptYou - Star Citizen Contact Manager

      To rozszerzenie łączy znajomych pomiędzy środowiskami testowymi i live na RobertsSpaceIndustries.com synchronizując kontakty pomiędzy stronami RSI. Aby wszystko zadziałało wystarczy odwiedzić każdą ze stron. Kontakty dzielone są TYLKO pomiędzy kontami ze tym samym handle.
       
      W planach są jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania.
      Rozszerzenie znajdziecie tutaj.
       
       
       
       
      Star Citizen Hangar XPLORer

      To rozszerzenie poprawia i ułatwia obsługę strony Hangar na RobertsSpaceIndustries.com. Dodaje "Melt Value" (wartość topienia) i "Base Pledge", aktualizuje tytułu poszczególnych pledge jeśli były ulepszane, aktualizuje miniaturki statków i poprawia filtry tak, że są w końcu użyteczne. Wszystkie posiadane pledge są ładowane na raz, nie trzeba się już przeklikiwać przez ileś stron.
      Plugin preloaduje wszystkie podstrony hangaru, tak więc może minąć parę sekund nim wszystko się załaduje.
       
      Wersja na Chrome
      Wersja na Firefoxa
      Wersja na Operę
       
       
       
      Star Citizen Bulk XPLORer

      To rozszerzenie dodaje funkcjonalność masowego topienia do pluginu HangarXPLORer na stronie Hangaru Roberts Space Industries. Przy zaznaczaniu statków pod licznikiem "zaznaczona wartość" znajdziesz przyciski "Melt" i "Gift", co pozwala na topienie wielu statków na raz.
      Plugin preloaduje wszystkie podstrony hangaru, tak więc może minąć parę sekund nim wszystko się załaduje.
       
      Wersja na Chrome
      Wersja na Firefoxa
       
       
       
      UWAGA: wtyczki te instalujecie i korzystacie z nich na własne ryzyko - nie są one autoryzowane w żaden sposób przez CIG. Redakcja Game Armada / Star Citizen Polska nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z ich używania.
      Jeśli znajdziecie jeszcze jakieś ciekawe rozszerzenia dajcie znać poniżej.
    • Przez MichtioN
      Konto założone za czasów zamkniętej bety (status Veteran Founder). Przestałem grać kilka miesięcy temu (jeszcze przed wejściem Skill Tree).
      37 mechów w tym kilka Hero i specjalnych unikatów, ponad 70 milionów kredytów + 4000 MC. Szczegółową listę wraz z zestawieniem wyposażenia prześlę zainteresowanym.
      Cena do ustalenia. Nie interesują mnie kokosy - nie chcę po prostu żeby leżało odłogiem. Rozważę każdą rozsądną ofertę.
      Ewentualnie w rozliczeniu mogę przyjąć jakiś podstawowy statek z LTI (np. Dragonfly). W zależności od wartości - możliwa dopłata.
       
    • Przez Nebthtet
      Jak można przeczytać na łamach Niebezpiecznika dla allegrowiczów weryfikacja za pośrednictwem skanu dowodu osobistego jest warta tyle, co obietnice wyborcze po zakończeniu wyborów. A monopolista jak zwykle głupio się wykręca. Z resztą jesli kiedykolwiek mieliście nieprzyjemność kontaktować się z ich działem "wsparcia", to wiecie jak jest...
       
      Ech, kiedy ktoś ten pieprzony monopol wypieprzy w kosmos...
    • Przez Nexus
      Bardzo mało używane konto z 4 grami. Odpalana była tylko jedna gra FarCry 4, reszta tylko aktywowana jednak nigdy nie uruchamiana.
       
      W zestawie znajdują się następujące tytuły:
      FarCry3
      FarCry4
      Rainbow Six Siege
      Splinter Cell BlackList
       
      aukcja jest na allegro ale zawsze można się dogadać jak ktoś będzie zainteresowany.
      Zachęcam do zaglądnięcia na inne moje aukcje. 
       
    • Przez MaelR
      Witam,
      Sprzedam konto Star Citizen ze wszystkimi statkami które się na nim znajdują (zdjęcie). Dodatkowo na koncie znajduje się 10$ do wykorzystania wg. uznania:) Opcja ''Buy Back Pledge'' na koncie obejmuje takie statki jak: Terrapin LTI, Sabre LTI, Starfarer Gemini LTI oraz Starfarer LTI.
      Całe konto wyceniam na 2300zł z możliwością negocjacji ceny, a sama sprzedaż odbędzie się za pośrednictwem serwisu allegro.
      W razie pytań pisać na priv bądź bezpośrednio na email.
      Pozdrawiam,
      MaelR
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności