Skocz do zawartości
Nebthtet

[RSI.com] 10 for the Chairman

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

1094301.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton

Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najciekawszym newsem z tego "10 do..." jest to, że w niedługim czasie wprowadzą "alpha UEC" do "Baby PU". :)

• Dzięki! 1

ad.pngdastro_ad.pngad.png
ad.png1094301.pngad.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Dastro napisał:

Najciekawszym newsem z tego "10 do..." jest to, że w niedługim czasie wprowadzą "alpha UEC" do "Baby PU". :)

Wapną ten portfel po alfie czy za wkład i angażowanie w rozwój gry pozostawią... hmmm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Nexus napisał:

Wapną ten portfel po alfie czy za wkład i angażowanie w rozwój gry pozostawią... hmmm?

Oczywiście że wapną ale z bety... kto to wie. :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
ad.png1094301.pngad.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Nexus napisał:

Na pewno będzie wipe to nie ulega wątpliwości nawet nie spodziewał bym się aby coś zostało w tej materii z późnej wersji beta, czy RC.

Natomiast obcowanie z interface oraz możliwość zarabiania i wydawania na próbę, to już namacalna forma obcowania z baby PU. Powoli będzie można przyzwyczajać się do panujących cen i mechaniki zarabiania, kupowania itp. Oczywiście ceny mogą być oderwane od rzeczywistości ale sądzę że będą oscylować w granicach pozwalających na ogarnięcie co się opłaca, a co nie ;)  

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tommy Rich widząc Twoją flotę domyślam się, że będziesz pierwszym odpowiedzialnym za krach na giełdzie w systemie Crusader ;) po czym ziarnka ryżu będziesz sprzedawał, za bezcen :P 

sygn (4).png

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Meandester napisał:

@Tommy Rich widząc Twoją flotę domyślam się, że będziesz pierwszym odpowiedzialnym za krach na giełdzie w systemie Crusader ;) po czym ziarnka ryżu będziesz sprzedawał, za bezcen :P 

O dzięki za dobry pomysł, rzucę dużo sprzętu na rynek, ceny padną na pysk, po czym wykupię co się da i poczekam, a ja mam czas na czekanie :D 

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez VERTiCALE
      Witam, mam mały problem. Mam zadanie z urządzeń techniki komputerowej aby złożyć komputer - to jest proste, ale peryferia jest trudniej dobrać ponieważ nie znam gry. Jest jakiś zestaw taki jak np. Mad Catz (https://www.google.pl/search?q=star+citizen+mad+catz&rlz=1C1GCEA_enPL770PL770&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjuxcXhsIneAhXS66QKHbtaDd4Q_AUIDygC&biw=1366&bih=626#imgrc=9QHHFIBo9vZFiM:) lub innej marki ale aby dało się to kupić (miało cenę). Albo pojedyncze peryferia związane z grą typu kamera, mysz, klawiatura, joystick i inne urządzenia która obsługuje gra. Pomoże ktoś? Z góry dziękuje!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności