Skocz do zawartości
Nexus

zerknij zanim przetopisz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś poszukuje jakiegoś statku z LTI, a ma na zbyciu lub chce przetopić jakiś upgrade do któregoś ze statków w górnych cenach takich jak:

Orion, Carrack, Endavor, Reclaimer, Hull D itd,

uprasza się o kontakt w celu dokonania wymiany, PM lub w temacie.

Można tylko zyskać!!! :aha:

Wolę się nie rozczarować jak dojdzie co do czego, a wiem ze czasami ktoś poświęcić musi coś z zasobów więc czemu nie skożystać na potencjalnej wymianie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Nexus,

Mam tyle upgradów do wymienionych przez Ciebie dużych statków, że prościej będzie jak powiesz co Cię interesuje i ile chcesz za to dać.

Jeśli chodzi o statki LTI, to jestem zainteresowany jeśli to nie są P-72 ARCHIMEDES, bo tych mam jeszcze kilka ;) 

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sabre i Super Horneta już mam sprawdzę jakie mam z nich upgrady i wtedy zadecyduję czy mi się przydadzą czy też nie.

Aktualnie mam takie upgrady do ewentualnej sprzedaży lub zamiany:

• SHIP UPGRADES - CONSTELLATION AQUILA TO ORION UPGRADE
  • SHIP UPGRADES - CONSTELLATION AQUILA TO RECLAIMER UPGRADE

• SHIP UPGRADES - CONSTELLATION AQUILA TO CARRACK UPGRADE

Mam też wszystkie powyższe statki do sprzedaży w wersji Stand Alone Ship - 350$ + VAT

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez niebieski
      No więc... ponabijam sobie posty... a co... ale wracając do tematu...

Aktualnie mam LG34UM58-P, i5 4570 3,2 - odblokowany mnożnik ale nie podkręcałem i nie mam zamiaru do tego MSI GTX 760 oraz pamięć 2x4GB Patriot . Nigdy nie byłem jakimś maniakiem gier, głównie cisnę gry typu Civilization, tycoon czy gry ala Command and Conquer. Od zawsze grafika dla mnie była najmniej ważna ALE chciałem zmienić podejście do Star Citizena
      Co byście polecali do Medium/High czy wymienić np. grafikę (do medium mi ktoś polecał na radeona 580 8gb albo 1060 6 gb a resztę zostawić) czy resztę też powymieniać. Co do high to wiem iż wymienić trzeba resztę ALE chciał bym to jak najniższym kosztem zrobić. Jak pisałem inne gry nie bardzo mnie interesują tak samo jakieś ultra ustawienia. Za wszelkie sugestie będę wdzięczny lub dźwięczny jak tam kto woli...
    • Przez Tommy Rich
      Witajcie,

Jak w temacie, zakupię lekki myśliwiec bojowy obcego pochodzenia, ponieważ przez brak zdecydowania i zbytnią opieszałość przegapiłem jego sprzedaż. Wciąż jednak chciałbym go mieć w swojej flocie, więc jeśli ktoś rozważa jego sprzedaż lub ma możliwość zakupu tego statku odstępując swój egzemplarz to zapraszam do kontaktu.

Oczywiście kupię statek, jeśli cena nie będzie mocno wygórowana, bo nie wszystko w SC musi być od razu z kosmosu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D">

Oferuję gotówkę w czystej postaci ( przelew na konto ), zakup statku z dopłatą ( np mogę jeszcze kupić Reclaimera z LTI ), lub wymianę na inne dobra ze świata SC jeśli posiadam coś interesującego - słowem dogadamy się  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

Proszę o konkretne oferty na PM, bądź kontakt w tym wątku. 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności