Skocz do zawartości
Nexus

wts Podzespoły na zbyciu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak niedawno wspominałem mam na zbyciu nieco sprzętu bo mi odbiło i wymieniłem praktycznie wszystkie bebechy.

Jeszcze wszystkiego nie ogarnąłem ale zaczynam się do tego przymierzać i wystawić większość na Allegro jednak zanim to nastąpi mogę rozważyć propozycje zainteresowanych z szacownego grona, jeżeli takowi się znajdą oczywiście.

Jeśli ktoś będzie chciał to zrobić za pośrednictwem Allegro nie widzę problemu.

Poniżej zdjęcia poglądowe:

Logitech THX 5500

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Sabretooth X79 Socket 2011

product_overview.jpg

i7 3930k 6 rdzeni 12 wątków, przy turbo 3,9GHz, przy auto OC do testów podkręcony na 4,17 temp nie przekraczała 60 stopni

858.jpg

634167_0__40993.jpg

2x SSD Hiperx kingston 120GB

464745_0_f.jpg

4x 4GB DDR3 Viper Extreme Patriot 2400MHz

patriot_pxd38g2400c11k_images_7032612.jp

system chłodzenia wodnego Corsair H50

h50_cpu-cooler.png

jest jeszcze jeden z dwuch które miałem ASUS GTX 970 STRIX z ponad dwuletnią gwarancją

content-1.png

Nie podaję cen bo wartość tych podzespołów łatwo można sprawdzić na Allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to można składać oferty na PM. 

Realne zdjęcia na życzenie.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Vanter
      Do sprzedania mam DDR3  32GB (4x8GB), 2400mhz CL10 są jeszcze na gwarancji kupione 19 września 2018, 2666mhaz CL12 były kupione 17 lutego 2014
      Pamięci pracowały razem z częstotliwością 2400mhz, nie jestem pewien jak jest z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  jak coś posiadam kopie obu paragonów.
      Cena: 800zł

• Przez Frosty
      Sprzedam czarnego Noxa z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam używaną (4 lata) kartę graficzną GIgabyte GTX 970 G1 Gaming.
      Cena: 600zł
      Jeżeli ktoś ma jakieś pytania co do karty to można pisać tutaj w wątku albo wiadomościach na forum lub Discordzie.
    • Przez Dako
      Przydatne oprogramowanie dla posiadaczy tabletów grających w Star Citizen.
      Strona projektu wraz z omówieniem nowych funkcji
      https://scpadd.net/developer-update-1-5-happy-2019
      Działanie wraz z grą
      ps.
      Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jest wiele podobnych rozwiązań ...
    • Przez Frosty
      Sprzedam klucz do gry Star Wars Battlefront 2 (2017) w wersji global.

Cena: 50zł

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2018_12/image.png.cc156094c7d8639b96ac7abe9aad4345.png" alt="image.png.cc156094c7d8639b96ac7abe9aad4345.png" />

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności