Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie zgłaszajcie znalezione na forum bugi. Znajdziecie tu też takie, jakie udało się mi lub komuś ze Społeczności upolować, ale jeszcze nie są naprawione. 

Uwaga: wątek nie służy do zgłaszania sugestii i propozycji zmian na forum, lub pytań jak coś działa / jak coś zrobić. Od tego jest [ten temat]. Niestosowanie się do powyższego będzie "nagradzane" minusową reputacją i kasowaniem postów.


 

Wersja 4.1.9 - aktualnie znane bugi (mozna je obejść przełączając się tymczasowo na skin "IPS" przy pomocy menu "Styl" znajdującego się na dole strony):

  • Aktualizacja skina wytłukła istniejące bugi. Polujcie na nowe! ;)
Edytowane przez Nebthtet
Aktualizacja statusu

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie nieustannie na pierwszy post z tematu. Siedzę na chromie jak coś to da. 

sprawdziłem w telefonie i jest ten sam problem, dodatkowo przekopiowany teks po usunięciu formatowania może zostać zmniejszony rozmiar czcionki jednak w przypadku linku nawet wielkość 8 jest sporo większa od normalnego tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa - jak stwierdzają inni userzy :)

A tak serio spróbuj zmienić skin, w tej aktualizacji sporo przebudowane zostało w streamie nieprzeczytanych więc tam są bugi które usunie dopiero update skórki forum.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat czyszczę, wszystkie znalezione bugi wytępione. :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmiana dopadła forum.

Buga znalazłem takiego, że jak kliknę "cytuj" to otwiera się cytat i mogę pisać pod spodem normalnie. W momencie pisania literki "ą" zaznacza mi cały tekst identycznie jak ctrl+a. Co za tym idzie kolejna wciśnięta literka kasuje cały tekst... Dzieje się tak tylko i wyłącznie podczas cytowania, jak odpisuję normalnie post pod postem nic takiego się nie występuje.

Żeby nie było - sprawdzane na dwóch komputerach. Wczoraj wieczorem w domu i teraz przed chwilą w pracy. SSL namieszał :P

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia niezależna od nas, ostatnio nie było żadnych zmian kodu. Niestety to już wina przeglądarek musi być. Jest jeden sposób potencjalnego obejścia problemu, ale jest do kitu poza tym nie mam programisty na etacie żeby to zrobił :( 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie niespecjalnie widać, czy w danym podforum są nowe posty, bo jest za mały kontrast między ikonami z postami i bez.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to skin tymczasowy...

Poza tym cały czas masz stream z nieczytaną zawartością, guziczek jest mniej więcej tam, gdzie poprzednio :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ciemnym stylu (Game Armada 4.2) po wybraniu Oznacz jako przeczytaną wyskakuje białe okno z białym niewidocznym tekstem. Widoczny jest tylko czarny przycisk OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałam że ciemny ma bugi i zeby ich nie zgłaszać bo nie zamierzam ich naprawiać (skin jest jest tylko tymczasowy, paskudny i w ogóle)...

Po prostu nie ma sensu przy nim czegokolwiek robić. :(


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie ten ciemny jest najlepszy kolorystycznie od początku istnienia forum.

Ale o gustach się nie dyskutuje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że się dyskutuje, większość dyskusji jest właśnie o tym. I nieważne że łacińska, IMO sentencja ta jest totalnie bzdurna. Ale nie tu miejsce na tę dyskusję  - to wątek o błędach i problemach. Co do skina - jest tak zły że nie jest to "tak złe że aż dobre". Nie trzyma się kupy projektowo, kolorystycznie i ma sporo rzeczy zrobionych na odwal się. Do designu serwisu nie pasuje już w ogóle. Ale jest za darmo i nie wywala critical errora po włączeniu. Natomiast proszę mieć świadomość że priorytetem jest pozbycie się tego paskudztwa i powrót do poprzedniego skina :) jak tylko Ehren go zaktualizuje.

 

Jedyny sposób w jaki będzie rozwiązany problem z ciemnym skinem, to jego wyłączenie - ale póki co jest dla tych osób, którym jasny zawadza a z jakichś powodów nie chcą bawić się np. tampermonkey.

 

A wracając do meritum - tłumaczenie nowych rzeczy jest zrobione, tal więc jeśli gdzieś zobaczycie coś po angielsku, to proszę to zgłaszać w tym wątku z dokładną informacją  oraz cytatem angielskiego tekstu (na podstawie tego łatwo znajdę dany nieprzełożony string i dotłumaczę).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z dostępem do niektórych kategorii w galerii jest znany i został zgłoszony dalej :)

 

Update: w następnej wersji już go nie będzie (na wewnętrznym buildzie mają poprawione, jak wypchną kolejny i u nas będzie cacy).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum zostało zaktualizowane, problem z dostępem do galerii już nie występuje.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany problem: nagłówki wiadomości prywatnych są białe (nieczytelne). Proszę tego nie zgłaszać, zostało już wysłane do developera.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy - nie spolszczone do końca:

Spoiler

art.JPG.5a28584f8ff63bc7c7e8016bb14e325f.JPG

 

A drugi to bardziej problem z moim komputerem w pracy, ale podchodzi pod problem w sumie :P Mój złomek dostaje zadyszki od kiedy weszło tło ze śniegiem. Jest opcja wrzucić styl bez tego białego g.? 

Spoiler

100procent.thumb.JPG.9d25ed5d8346e26987850d6f64d5eb17.JPG

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaraz zmienić można tam gdzie zawsze.

 

Na dole strony w stylach.

styl.png


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Amb3r napisał:

Na dole strony w stylach.

O. A wczoraj jeszcze nie było ;)) Pierwsze co zrobiłem to tam właśnie sprawdziłem.

 

 

Edytowane przez zaraz

sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie:

Czy tylko mi w górnym pasku galerii pojawiają się jakieś stare obrazki ?

Kiedyś miałem zawsze nowe aktualne które się pojawiły w galerii teraz mam z lipca 2015 :(

A może zwyczajnie coś pogrzebałem w profilu ?

 

Spoiler

uuWuExi.jpg

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Dako napisał:

Czy tylko mi w górnym pasku galerii pojawiają się jakieś stare obrazki ?

Nie tylko u Ciebie. Ja też tak mam. Tylko inny zestaw:

Spoiler

galeria.thumb.JPG.3a61c4da9a9642790058cddaecc69e2a.JPG

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zaraz napisał:

Pierwszy - nie spolszczone do końca:

  Odkryj ukrytą treść

art.JPG.5a28584f8ff63bc7c7e8016bb14e325f.JPG

 

U mnie jest dobrze - dodam, że nie mam polskiej windy ;)


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako nowości są w nieczytanych a to, co na górze pokazuje losowe obrazki. Galeria jest również dla nowych userów, a w ten sposób pokazują im się różne rzeczy.

 

@zaraz ty tę stronę renderujesz na kalkulatorze?! Ja rozumiem gdyby ten skrypt był odpalony na 200%, ale nawet na starych kompach chodzi ok...

Co do tłumaczenia - poprawione, dzięki.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nebthtet "nie kupuję" tego tłumaczenia ;)

Moim zdaniem nowi userzy widząc takie daty mogą tylko stwierdzić, że nikt dawno tam nic nie uaktualnił.

Aktualne nowo wrzucone były chyba ciekawsze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daty są różne, co z resztą widać, tak więc to nie jest argument. Są zarówno z tego roku jak i innych. Na razie jest tak, może za jakiś czas znów się zmieni. W galerii był taki słaby ruch że nie miało sensu wieczne pokazywanie tego samego. Będą znowu regularne uploady to rozważę powrót do starego sposobu. Poza tym to wątek o błędach, a nie o sugestiach...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Toteo
      No i mam nowy monitor ale jakies moje wewnetrzne cos juz marudzi.
      Wiem, ze jednolitosc podswietlania to loteria, nawet w drogich monitorach i wazniejsza jest jednolitosc kolorow.
      Zrobilem zdjecia po ciemku i sami powiedzcie, czy oddawac, czy ja moze jednak troche przesadzam  (wiadomo, w realnym uzytkowaniu nie jest tak zle)
       





    • Przez Toteo
      Monitor mi padl (zalaczam zdjecie) i poszukuje nowego. Moj obecny to LG 27EA63 - do dzisiaj bylem z niego zadowolony.
      Wymagania co do nowego:
      1. do £200 (preferuje, zeby znajdowal sie na amazon.co.uk ale musi byc do kupienia normalna droga w uk)
      2. 27" - wiekszy tylko jak jest uzasadnienie - np. dobra cena
      3. rozdzielczosc: FHD - do tej pory mialem 1080p i jest mi z tym ok. - jak bedzie QHD w tej cenie to moze i lepiej, ale niewymagane
      4. technologia panelu: IPS LED
      5. VESA mount (takie cztery standardowe dziurki na plecach monitora do montowania na stojaku)
      6. preferowalbym modele z 2019 roku
      7. preferuje znane marki typu: LG, ASUS, Dell, AOC czy co tam jeszcze sie nadaje.
       
      na razie rozwazam: LG 27MK430H-B
       
      Prosze o pomoc, jakby ktos mial czas na male poszukiwania. 

    • Przez Usunięte konto 5
      Poszukuje monitora 32 calowego 4k z matrycą IPS 144Hz, G-sync czy free sync nie wymagane. Jak ktoś ma jakieś info o jakimś modelu niech tu napisze.
    • Przez Nebthtet
      Dla uczczenia Darmolotów Origin dostępnych dla posiadaczy Star Citizena urządziliśmy nasze pierwsze FotoZawody. Dla przypomnienia - tematyką konkursu był screenshot przedstawiający dowolny statek Origin, w dowolnej konfiguracji i sytuacji. A więc mogło to być wnętrze, widok z zewnątrz czy nawet foto smętnych szczątków gdzieś na orbicie... Nasi zawodnicy jednak w przeważającej większości wybrali tematykę związaną ze skokami kwantowymi i ślicznymi efektami, jakie widać w trakcie podróży wokół ich maszyn.
      Odważni stanęli w szranki, a Społeczność dokonała wyboru... Tym razem zwycięzcami w naszych inauguracyjnych FotoZawodach zostali aex aequo:

      @Marcin Przybyłek - praca "W hiperprzestrzeń!"
       

      @ontuto - praca "600i"
      Redakcja Game Armady gratuluje i zachęca całą Społeczność do udziału w kolejnych konkursach! Pozostałe zgłoszenia możecie zobaczyć w archiwum!
    • Przez Game Armada
      Zapoznajcie się ze zmianami, jakie zaszły na Game Armadzie - nasz serwis ewoluuje dla was!
      Artykuł Zmiany na Game Armada: NewsNet pochodzi z serwisu Game Armada.
      Przeczytaj całość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności