Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Nebthtet napisał:

Poza tym to wątek o błędach, a nie o sugestiach...

Skoro tak do tego podchodzisz to w końcu Twoja "piaskownica". Temat galerii uważam dla mnie za zamknięty.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie obrażać, tylko takie rzeczy pisać w odpowiednim wątku...

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na roszady w ostatnim czasie i kwestię na którą napatoczył się @parasite (dzięki!) wskrzeszamy temat. Jeśli znajdziecie jakieś babole, martwe linki itp., to piszcie tutaj.

UWAGA: tematy będące linkami do newsów będą mieć takie martwe linki - i jeśli nie mają komentarzy to polecą do śmietnika, tak więc tego nie musicie zgłaszać.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Toteo
      No i mam nowy monitor ale jakies moje wewnetrzne cos juz marudzi.
      Wiem, ze jednolitosc podswietlania to loteria, nawet w drogich monitorach i wazniejsza jest jednolitosc kolorow.
      Zrobilem zdjecia po ciemku i sami powiedzcie, czy oddawac, czy ja moze jednak troche przesadzam  (wiadomo, w realnym uzytkowaniu nie jest tak zle)
       





    • Przez Toteo
      Monitor mi padl (zalaczam zdjecie) i poszukuje nowego. Moj obecny to LG 27EA63 - do dzisiaj bylem z niego zadowolony.
      Wymagania co do nowego:
      1. do £200 (preferuje, zeby znajdowal sie na amazon.co.uk ale musi byc do kupienia normalna droga w uk)
      2. 27" - wiekszy tylko jak jest uzasadnienie - np. dobra cena
      3. rozdzielczosc: FHD - do tej pory mialem 1080p i jest mi z tym ok. - jak bedzie QHD w tej cenie to moze i lepiej, ale niewymagane
      4. technologia panelu: IPS LED
      5. VESA mount (takie cztery standardowe dziurki na plecach monitora do montowania na stojaku)
      6. preferowalbym modele z 2019 roku
      7. preferuje znane marki typu: LG, ASUS, Dell, AOC czy co tam jeszcze sie nadaje.
       
      na razie rozwazam: LG 27MK430H-B
       
      Prosze o pomoc, jakby ktos mial czas na male poszukiwania. 

    • Przez Usunięte konto 5
      Poszukuje monitora 32 calowego 4k z matrycą IPS 144Hz, G-sync czy free sync nie wymagane. Jak ktoś ma jakieś info o jakimś modelu niech tu napisze.
    • Przez Nebthtet
      Dla uczczenia Darmolotów Origin dostępnych dla posiadaczy Star Citizena urządziliśmy nasze pierwsze FotoZawody. Dla przypomnienia - tematyką konkursu był screenshot przedstawiający dowolny statek Origin, w dowolnej konfiguracji i sytuacji. A więc mogło to być wnętrze, widok z zewnątrz czy nawet foto smętnych szczątków gdzieś na orbicie... Nasi zawodnicy jednak w przeważającej większości wybrali tematykę związaną ze skokami kwantowymi i ślicznymi efektami, jakie widać w trakcie podróży wokół ich maszyn.
      Odważni stanęli w szranki, a Społeczność dokonała wyboru... Tym razem zwycięzcami w naszych inauguracyjnych FotoZawodach zostali aex aequo:

      @Marcin Przybyłek - praca "W hiperprzestrzeń!"
       

      @ontuto - praca "600i"
      Redakcja Game Armady gratuluje i zachęca całą Społeczność do udziału w kolejnych konkursach! Pozostałe zgłoszenia możecie zobaczyć w archiwum!
    • Przez Game Armada
      Zapoznajcie się ze zmianami, jakie zaszły na Game Armadzie - nasz serwis ewoluuje dla was!
      Artykuł Zmiany na Game Armada: NewsNet pochodzi z serwisu Game Armada.
      Przeczytaj całość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności