Skocz do zawartości
Mistrzunio

Ile to jest warte ?

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu było to warte jakieś 100zł, ale teraz po rozdzieleniu i vaten i kursem $ to by pewnie poszło za 200 z hakiem.

Mogę się mylić, bo od dłuższego czasu nie kupowałem ani nie miałem takiego zamiaru.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frosty sprzedawał ostatnio taką paczkę za 250, temat zamknął ale pytanie czy sprzedał? 

 

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem ale przynajmniej jest jakiś punkt odniesienia.

Lepsze to niż ceny z eBay bo tam sama paczka z mustangiem kosztuje od 320-370zł

Fakt, że jest w tym przypadku z kontem ale jest również upgrade do Avengera dokładnie tak jak w przypadku oferty na sam pakiet od @Frosty-ego.

No i kolega pyta o "łączną wartość konta" więc jest to suma składników, a ja przytoczyłem przykład ceny właśnie jednego ze składników. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, 

możne się mylę jeśli tak to wyprowadźcie mnie z błędu,

teraz comobo pack kosztuje 74$ + upgrade z aurory MR do stalkera to 43$ = 117$ x 3,80 PLN = jakieś 440 PLN 

dobrze to liczę czy coś pochrzaniłem ? no możne jeszcze jakiś minus za to że jest ten zestaw niegiftowalny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Goomich napisał:

Jakiś minus, ze jest to zestaw nie zmielalany.

Tak właśnie. Jak chcesz to zmielić to dostaniesz 5$ bodajże za sam upgrade do Avengera. To jest minus. Drugi minus, że jak chcesz to dalej upgradować to masz krótkie ubezpieczenie, 2 miesiące. Ale za to taki mini plusik jak upgradujesz dalej to już wartość całego pakietu wzrasta do 55$.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij dopisać na jakie stretch goal dodatkowo załapuje się konto, to tez ważne.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexus sprzedałem paczkę za 250 zł, ale dorzuciłem naszego wędrownego Thrustmastera jako gratis, bo mi się nie przydawał. Cenę obliczyłem jako o nieco niższą od samego Avengera. Akurat tą paczkę chciałem sprzedać dla czystego zysku, żeby kupić sobie coś porządniejszego tyle, że dolar zaczął nagle szaleć.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mistrzunio napisał:

hmmmm, 

możne się mylę jeśli tak to wyprowadźcie mnie z błędu,

teraz comobo pack kosztuje 74$ + upgrade z aurory MR do stalkera to 43$ = 117$ x 3,80 PLN = jakieś 440 PLN 

dobrze to liczę czy coś pochrzaniłem ? no możne jeszcze jakiś minus za to że jest ten zestaw niegiftowalny 

Dobrze to liczysz ale z kilkoma małym ale, co powoduje że nie można do końca tego tak porównywać. Po pierwsze Aurora ma 3 miesiące ubezpieczenie a nie 2 jak Mustang Omega - plus dla Aurory MR. Dodatkowo gdy ktoś będzie chciał to co liczysz sprzedać to będzie miał możliwość Giftu, na Twoim koncie już takiej możliwości nie ma. Ostatnia sprawa to wartość przetopu gdy stopisz MR przerobioną na Stalkera trzymasz na konto 75$ gdy zrobisz to samo z Omega+Stalker upgrade, dostaniesz jedynie 5$   

Jeśli chodzi o wycenę tego konta to trzeba podejść do tego na dwa sposoby:

  1. Atrakcyjność zawartości
  2. Realna wartość

AD 1. Tu trochę wtopa bo gdyby nie upgrade do Stalkera to konto było by warte trochę więcej jako że posiada unikatowy statek ( przynajmniej na tą chwilę unikatowy ). Dodatkowo jest na nim bon wojenny wystawiony w 2945, czyli grade C ( spekuluję że jako najmłodszy w uniwersum będzie wart jakieś 25 000 UEC, czyli 25$ ). Nie wiem jakie bonusy posiada konto i ile zostało na nim UEC ale zakładając że żadne oceniam wartość na około 350 zł

AD 2. Realna wartość, czyli to co uzyskamy jeśli weźmiemy pod uwagę dalszą inwestycję w SC na tym koncie. Uzyskamy równowartość 60 dolarów i możliwość pomniejszenie upgradu o tą kwotę. Bonu tu nie podliczam, bo jego wartość jest jedynie spekulacją z mojej strony i nie ma znaczenia do momentu wyjścia gry. Tak więc realna wartość to jedyne 240 zł.

Dlaczego tak mało ? Bo Stalker nie jest unikatem i można sobie go kupić w dowolnym momencie, bo przerobienie tego pakietu na dowolny inny statek zawsze będzie oznaczało tylko 2 miesiące ubezpieczenia, bo sprzedać można zawsze tylko całe konto ( z przetopu będzie 5$ ).

Wniosek, konto można sprzedać drogo ale tylko komuś kto doceni zawartość, nie ma co windować zbytnio ceny ( powyżej zakupu z RSI pakietu na nowo utworzone konto ), bo niska realna wartość i brak giftu znacznie obniża wartość, którą podreperują jedynie bonusy do wykorzystania w przyszłości. Jeżeli dostaniesz za nie kwotę w przedziale od 300 do 400 zł to możesz to uznać za dobry wynik ;) 

 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo opchnąć na ebay / reddit gdzie jest klient z dewizami i trochę innym zakresem zasobności portfela. Niestety dla przeciętnego usera w Polsce obecnie ceny SC są zaporowe.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mistrzunio jeżeli nie ciśnie Ciebie kasa to w ciągu 2-4 miesięcy powinien pojawić się hype na SC. Obecnie powoli ale idą w dobrym kierunku.. Dodanie kilku atrakcji do PU spowoduje ponowny napływ graczy kupujących pakiety. Pakiety taki jak Twój, czyli całe będą w cenie.

Najtańszy pakiet SC+SQ42: 73,80$ -> 280 zł

Avenger pakiet SC+SQ42: 92,25$ -> 350,55 zł

Twój pakiet:
PLUSY: SC+SQ42 + upgrade do Avengera + bon wojenny
MINUSY: brak możliwości giftu, po przetopieniu da 5$

Wg mnie te minusy dla osób co są zainteresowane grą są znikome. Ponieważ z założenia nie będą chciały wydać więcej pieniędzy a będą już posiadać grę SQ42 i dostęp do SC.
Statek jest sprawą drugorzędną ponieważ w żadnym z pakietów nie jest to LTI. Ciężko natomiast może być wytłumaczyć komuś, że bon jest czymś wartościowym (chyba, że jest już potwierdzone info co do jego wartości).

Na chwile obecną dałbym cenę 300 - 325 zł lub 80$.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mistrzunio napisał:

dam mojemu kumplowi ostatnią szansę bo w zasadzie trzymam je dla niego ale mi coś nosem kręci, ja chciałbym za to konto 300,00 PLN ktoś chętny ??

W tej cenie na pewno znajdzie się chętny, jeśli nie chcesz na allegro wystaw konto w naszym dziale giełda. Dla kogoś kto nie ma jeszcze własnego konta RSI, to będzie okazja zdobycia SC wraz z SQ'42 i dobrym statkiem za bardzo atrakcyjną cenę. Oczywiście doceni go ten kto już trochę wie o grze ;) 

6 godzin temu, Meandester napisał:

Twój pakiet:
PLUSY: SC+SQ42 + upgrade do Avengera + bon wojenny
MINUSY: brak możliwości giftu, po przetopieniu da 5$

Wg mnie te minusy dla osób co są zainteresowane grą są znikome. Ponieważ z założenia nie będą chciały wydać więcej pieniędzy a będą już posiadać grę SQ42 i dostęp do SC.

Jeśli rozmawiamy o wartości, to minusy wcale nie są znikome. Każdy kto myśli o zakupie w sensie oszczędności i minimalizacji ryzyka będzie uznawał je za spore, no chyba że kompletnie nie orientuje się w świecie SC i nie wie co to przetapianie, gifotwanie itp. Dla przyszłego gracza dla którego liczy się tylko cena i nie rozumie różnicy między Avengerem a Aurorą MR, wciąż tańsze będzie kupienie sobie pakietu ze strony RSI.  


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich nie zgadzam się z Tobą.. To o czym Ty piszesz jest ważne jeżeli masz zamiar nadal inwestować w grę prawdziwe pieniądze.. To co spora ilość osób z nas zrobiła, czyli zakup gry + zakup obrazków statków.

Jeżeli ktoś chce zakupić grę SQ42 i SC to do naszych zakupionych za prawdziwe pieniądze statków dojdzie w grze ;) (przecież po coś będzie się w tą grę grać). Dlatego uważam, że dla osób co chcą wydać konkretną kwotę i czekać na tytuł aż będzie grywalny jest to dobra oferta.

Dla nowego gracza nie ważne czy Aurora MR, czy Avenger tu się z Tobą zgadzam. Jednak np 20 dolców robi różnicę. Więc jak sprawdzi na stronie RSI ceną Aurory i Avengera, oraz zobaczy, że jest taka różnica w cenie to zrozumie, że @Mistrzunio oferta jest dobra ;) 

CIG cudownie nakręciło marketing, że czekamy co wypuszczą i zastanawiamy się czy to kupić, bo może będzie fajne... Realnie jednak patrząc to najważniejsza jest gra SQ42+SC a nie statki które kupujemy. Statki które kupujemy są naszym boostem/oszustwem na start ;) i oczywiście wspomaganiem projektu :banan:


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Meandester napisał:

Statki które kupujemy są naszym boostem/oszustwem na start ;) i oczywiście wspomaganiem projektu :banan:

:devil:

CR i CIG zawsze twierdziło, że posiadanie dziś statków nie będzie powodowało lepszej sytuacji startowej Backerów ...

Osobiście nie zdziwię się gdy zastosują Nam wszystkim numer w stylu:

Wystąpienie Admirała Bishopa:

"Obywatele zbliża się wielka wojna z rasą Vanduul dlatego flota UEE zmuszona jest zarekwirować posiadane przez Obywateli statki w celu lepszego rozdysponowania ich tam gdzie są niezbędne i potrzebne w celu wsparcia wysiłku wojennego.

Każdy dotychczasowy właściciel takiego statku otrzyma obligacje wojenne oraz statek jeśli tylko udowodni ( czyli wykona misje/będzie uczestniczył w eventach/rajdach itp ) jego przydatność w celu obrony rasy ludzkiej ... "

(w przypadku współczesnej wojny właściciele samochodów terenowych pierwsi tracą je na potrzeby armii ...)

I co ?

I nic ...

Czyli każdy z Nas (niezależnie co posiadał) staruje z Mustangiem lub Aurorą ... :devil:

ps.

Naszym zyskiem będzie to, że nie będziemy musieli za nasze statki w grze płacić UEC tylko otrzymamy je za tzw. zasługi lub przy okazji jakiś wydarzeń (np. event w stylu "Ludzkość organizuje super ważny konwój do odległego zagrożonego systemu/koloni więc uprasza się właścicieli zarekwirowanych wcześniej statków handlowych typu Hull do stawienia się do swoich jednostek, równocześnie potrzebne jest wsparcie myśliwców dalekiego zasięgu typu Vanguard itd itd :P ) ...

:devil:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dako , jak by zrobili coś takiego to ja osobiście bym ich odwiedził z pałką w ręku i pewnie spotkałbym jeszcze kilka tysięcy kolegów i koleżanki szturmujących główne wejście. Rozumiem że jakoś te dysproporcje powinni zrównoważyć ale tu będą mieli mocna zagwozdkę żeby nie wywołać zamieszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co @Dako pisze to wcale nie jest takie głupie. Nie chciałbym żeby doszło do sytuacji, gdzie zaraz po wydaniu gry taki backer jeden z drugim w swoich Super Hornetach czy inny Sabre'ach wpadają w hordę nieogarniętych auror czy mustangów i robią rzeź. 3/4 z tej nieogarniętej hordy nie wróciła by do gry zrażona "cheaterami" i "hakierami" w statkach, na które in-game trzeba zapierdzelać pół roku w kopalniach na jakiejś zabitej dechami asteroidzie :P 

Nie wiem czy to będzie rozwiązane tak jak Dako pisze, ale na pewno jakieś zabezpieczenie przed takimi sytuacjami musi być.

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi, musi, ale lepiej żeby zrobili to z głowa i nie wiem ... może odkup tych statków po jakiejś rozsądnej cenie za walutę ingame bo inaczej Ci moi znajomi którzy będą w SC wchodzili po wydaniu będą mnie ze śmiechu wytykali paluchami że wsadziłem w te grę masę chajsu i g... z tego mam (abstrahując od tego ze między innymi dzięki moim datkom w ogóle w to zagrają). Co dopiero będą mieli powiedzieć ludzie którzy mają całe floty ( co tam @Tommy Rich ??  heheh). Ciężki orzech do zgryzienia ... :wallbash:

Edytowane przez Mistrzunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Meandester napisał:

@Tommy Rich nie zgadzam się z Tobą.. To o czym Ty piszesz jest ważne jeżeli masz zamiar nadal inwestować w grę prawdziwe pieniądze.. To co spora ilość osób z nas zrobiła, czyli zakup gry + zakup obrazków statków.

Jeżeli ktoś chce zakupić grę SQ42 i SC to do naszych zakupionych za prawdziwe pieniądze statków dojdzie w grze ;) (przecież po coś będzie się w tą grę grać). Dlatego uważam, że dla osób co chcą wydać konkretną kwotę i czekać na tytuł aż będzie grywalny jest to dobra oferta.

Dokładnie odwrotne, to o czym pisałem jako minusy jest ważne dla osób nie mających zamiaru dalej inwestować prawdziwe pieniądze w grę ( dobrze wiesz, że tacy co inwestują na jednej krypie nie kończą ), ba biorących pod uwagę nawet ewentualne wycofanie się z tego projektu. Dla kogoś kto chce zdobyć tylko dostęp do SC i SQ'42 liczy się by kupić grę jak najtaniej się tylko da, a najtaniej jest z RSI jeśli @Mistrzunio wystawi za 300 zł kontra 280 zł z RSI. Wiem że dla sprzedającego czym więcej tym lepiej, ale to jest argumentowane doradztwo a nie koncert życzeń ;) Zresztą co byśmy tu mądrego nie napisali i tak zawsze będzie rządziła zasada mówiąca, że rzecz jest warta tyle ile ktoś jest skłonny za nią zapłacić :D  

2 godziny temu, Dako napisał:

:devil:

CR i CIG zawsze twierdziło, że posiadanie dziś statków nie będzie powodowało lepszej sytuacji startowej Backerów ...

Osobiście nie zdziwię się gdy zastosują Nam wszystkim numer w stylu:

Wystąpienie Admirała Bishopa:

"Obywatele zbliża się wielka wojna z rasą Vanduul dlatego flota UEE zmuszona jest zarekwirować posiadane przez Obywateli statki w celu lepszego rozdysponowania ich tam gdzie są niezbędne i potrzebne w celu wsparcia wysiłku wojennego.

Każdy dotychczasowy właściciel takiego statku otrzyma obligacje wojenne oraz statek jeśli tylko udowodni ( czyli wykona misje/będzie uczestniczył w eventach/rajdach itp ) jego przydatność w celu obrony rasy ludzkiej ... "

(w przypadku współczesnej wojny właściciele samochodów terenowych pierwsi tracą je na potrzeby armii ...)

ps. Naszym zyskiem będzie to, że nie będziemy musieli za nasze statki w grze płacić UEC tylko otrzymamy je za tzw. zasługi lub przy okazji jakiś wydarzeń (np. event w stylu "Ludzkość organizuje super ważny konwój do odległego zagrożonego systemu/koloni więc uprasza się właścicieli zarekwirowanych wcześniej statków handlowych typu Hull do stawienia się do swoich jednostek, równocześnie potrzebne jest wsparcie myśliwców dalekiego zasięgu typu Vanguard itd itd :P ) .

Naprawdę wierzysz w to że każdy kto kupił sobie statki za realne pieniądze ( oczywiście robiąc to w szczytnym celu, żeby wspomóc projekt ), będzie zmuszony do wypracowania ich sobie misjami ? Przepraszam Cię ale to nawet w teorii brzmi absurdalnie i pachnie procesami. Nie wiem czy zauważyłeś że przy każdej sprzedaży jest specjalna klauzula mówiąca, że nie trzeba niczego kupować można to zdobyć w grze za UEC, robią to po to żeby nie było procesów czy żądań refundacji, ja tam nie widzę nigdzie ostrzeżenia że to co kupuję będzie mi dane pod dodatkowym warunkiem.

Naprawdę chcecie żeby Ci dzięki którym powstała ta potwornie kosztowana gra poczuli się oszukani, a sama gra okryła się falą nienawiści i pretensji ze strony sponsorów ? CIG zamiast zajmować się wsparciem będzie się procesował, bo nikt tego płazem nie puści i wtedy dopiero gra padnie na pysk. Jeżeli CIG myślał by od początku o tym żeby być fair wobec nowych graczy, to nie sprzedawał by statków za setki dolarów, tylko zbierał by pieniądze sprzedając dodatkową zawartość nie mającą impaktu na latanie i strzelanie.

Nie oszukujmy się i wszystkich w koło, kupowanie statków jest formą ułatwiania sobie startu i gry w późniejszym jej etapie, wraz z upływem czasu będzie ten efekt spłaszczany by w pewnym momencie zrównać się z innymi graczami, jednak zawsze będzie to ukłon w stronę tych którzy kupili i którzy nie mają czasu na spędzanie całej doby przy SC. CIG doskonale zdaje sobie sprawę z tego że zapełnił uniwersum dlatego nie dorzuca super borni ani elementów ekskluzywnych ( poza kilkoma wyjątkami ), na pewno w założeniach nie chciał tego robić ale wiedział też, że w żaden inny sposób nie uzbierał by tak ogromnej kwoty ;)

2 godziny temu, Mistrzunio napisał:

Dako , jak by zrobili coś takiego to ja osobiście bym ich odwiedził z pałką w ręku i pewnie spotkałbym jeszcze kilka tysięcy kolegów i koleżanki szturmujących główne wejście. Rozumiem że jakoś te dysproporcje powinni zrównoważyć ale tu będą mieli mocna zagwozdkę żeby nie wywołać zamieszek.

I to jest potwierdzenie moich słów :D Mogę się założyć że takich szturmujących osób będzie setki tysięcy a nie tysiące. Do momentu wydania gry flota będzie liczyła grubo ponad milion, co oznacza że przynajmniej 300 tyś osób będzie miało więcej niż jeden statek, a to już jest powód do niezadowolenia. Gdyby te osoby nie liczyły na możliwość używania ich wszystkich od razu nie kupili by więcej niż jeden. No tak, zapomniał bym, że robią to by wspomóc grę, hahaha ( sarkazm mode off ) ;) 

1 godzinę temu, zaraz napisał:

To co @Dako pisze to wcale nie jest takie głupie. Nie chciałbym żeby doszło do sytuacji, gdzie zaraz po wydaniu gry taki backer jeden z drugim w swoich Super Hornetach czy inny Sabre'ach wpadają w hordę nieogarniętych auror czy mustangów i robią rzeź. 3/4 z tej nieogarniętej hordy nie wróciła by do gry zrażona "cheaterami" i "hakierami" w statkach, na które in-game trzeba zapierdzelać pół roku w kopalniach na jakiejś zabitej dechami asteroidzie :P 

Nie wiem czy to będzie rozwiązane tak jak Dako pisze, ale na pewno jakieś zabezpieczenie przed takimi sytuacjami musi być.

Uwierz mi że ja bym też nie chciał ale równie mocno nie chciał bym aby na starcie grę zabiło procesowanie się czy smród wkoło całej produkcji, bo nic nie ma gorszego jak zawiedzione czy wkurzone community. A sytuacji w której ktoś spotka kogoś na starcie w mocniejszym statku i zginie się nie uniknie, rage quity to norma w każdej produkcji, tym bardziej u tych którzy szybko się poddają. Trochę Ci się dziwię, bo znając mechanikę gry piszesz o Hornecie czy Sabre wpadających w hordę nieogarniętych Auror czy Mustangów robiących im rzeź, słabo to widzę, nawet nie ogary zaspamowały by ogniem mocniejsze jednostki i było by po wszystkim nie mówiąc już o kolizjach. Zresztą o czym my piszemy hordy to mogą być co najwyżej w przestrzeni bezpiecznej gdzie i tak nie można używać broni.

1 godzinę temu, Mistrzunio napisał:

musi, musi, ale lepiej żeby zrobili to z głowa i nie wiem ... może odkup tych statków po jakiejś rozsądnej cenie za walutę ingame bo inaczej Ci moi znajomi którzy będą w SC wchodzili po wydaniu będą mnie ze śmiechu wytykali paluchami że wsadziłem w te grę masę chajsu i g... z tego mam (abstrahując od tego ze między innymi dzięki moim datkom w ogóle w to zagrają). Co dopiero będą mieli powiedzieć ludzie którzy mają całe floty ( co tam @Tommy Rich ??  heheh). Ciężki orzech do zgryzienia ... :wallbash:

To by działało w drugą stronę i zabiło system zbiórki funduszy w trakcie realizacji projektu każdej gry. Jeżeli odbierze się inwestorom to co kupili i pokaże wszystkim innym że oni nic z tego nie mają, ba nawet pozwoli na wyszydzanie ich i tym samym traktowanie jak debili, to już nikt nie wyda ani dolara na zakup czegokolwiek w SC bo nie będzie to takie trandy jak teraz jest inwestowanie w SC, to będzie obciach i traktowane jak plama na honorze.

Wszystkich wkurza to że ktoś ma jakąś przewagę bo zapłacił prawdziwymi pieniędzmi, łatwo przychodzą słowa "pieprzony donator", tylko bez tego donatora nie było by SC ;) Próbuję sobie wyobrazić jak wkurzeni byli by donatorzy ( których aktualnie w SC jest spora większość ), wobec tych którzy zdobyli grę za darmo np kupując kartę graficzną albo wydali jakieś grosze w promocji w hipermarkecie :D

Co na to Tommy Rich ?

Nic, pewnie byłbym w tej grupie wraz z @Mistrzunio okupującym siedzibę CIG ;) I nie dlatego że wydałem ponad 10 k $ na tą grę, bo pieniądze są dla mnie rzeczą drugorzędną i jeszcze nie klepię z tego powodu biedy ani dzieci mi z głodu nie umierają, tylko dlatego że czuł bym się nabity w butelkę, potraktowany jak nic nie znaczące narzędzie potrzebne jedynie do osiągnięcia celu. Każdy po cichu oczekuje nieco wdzięczności i szacunku, zwłaszcza od osób które będą bawić się w grę w którą zupełnie nic nie zainwestowały, a dzięki mnie i mi podobnych mając taką możliwość, jeśli zamiast tego dostanę przysłowiowym batem po plecach, ostro wraże swoje niezadowolenie :miecio: 

  

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tommy Rich napisał:

wystawi za 300 zł kontra 280 zł z RSI.

Dokładnie, za te "2 dychy +" masz extrasa w postaci Avengera :D nigdzie lepiej na rynku nie znajdziesz ;)

Co do reszty postu, to mehh zrobilibyśmy sami akcję Pitchfork :D tylko, że na CIG :P 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich pewnie masz rację ale

  1. piszesz z punktu widzenia dzisiejszej sytuacji i bądź co bądź jeszcze "małej" Społeczności. Małej bo jeśli SQ42 okaże się takim sukcesem na jaki się zapowiada to nowe miliony graczy nakryją Nas czapkami i nikt nie będzie słyszał starych Backerów i ich marudzenia/pochodni i wideł ...
  2. oczywiście, że mój podany przykład jest przejaskrawiony/dramatyczny/niebezpieczny ale wydaje mi się, że CIG coś tam wymyśli ;)
  3. moim zdaniem Ci co już mają duże statki będą je mieli a nowe osoby zainteresowane SC raczej nie będzie stać lub nie będą zainteresowane drogimi statkami . I nie będzie ich stać bo ceny chyba jednak czy tego chcemy czy nie pójdą w górę (przykład ostatni koncepcja czyli lekki myśliwiec Blade za 250 USD i może niebawem Starfarer za 300USD )
  4. dlatego  ten ułamek miliona dzisiejszych Backerów (posiadaczy dużych flot lub statków) w kilku/kilkunastumilionowej nadciągającej Społeczności może zostać w jakiś tam sposób poświęcony na ołtarzu balansu gry i zadowolenia ogółu :P
  5. pozostaje jeszcze kwestia tego w jaki sposób CIG Nam to zaserwuje jeśli to będzie ładnie marketingowo zapakowane ( "z kolorową kokardką" :P )  to Społeczność to kupi i jeszcze przyklaśnie ... Co jak co ale marketing CIG ma opanowany do perfekcji ... Może na dzień dobry w SC online ludzkość będzie w "czarnej d..." bo w wyniku dotychczasowej wojny z Vanduul-ami utraciła część swoich terytoriów na których znajdowały się stocznie/hangary z naszymi statkami i niejako w wyniku  naturalnej kontynuacji SQ42 Społeczność musi te systemy odbić a że to trochę czasu zajmie i nasze statki nie dostaniemy zaraz na początku gry to cóż ... Zrobią Nam z tego operacje "Pitchfork 2" i gracze będą szczęśliwi :D
  6. no i tak naprawdę nikt Nam niczego przecież nie zabierze to co mamy mieć będziemy może nie już na początku ale za jakiś czas
  7. dzięki Nam w końcu powstanie SC i to też jest jakaś tam wartość dodana :P

ps.

I tak to wszystko gdybanie choć CR pewnie ma już jakiś tam pomysł ...

ps2.

Zgodnie ze "świecką tradycją i duchem forum" temat ładnie nam zdryfował ... :devil:

Czy jest na sali Miecio ?

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Zapewne korzystacie z Chrome, Firefoxa albo Opery. Zapewne jesteście dotknięci Citizenoholizmem (no nie okłamujmy się, większość z nas jest...). Zapewne przekopywanie się przez zawartość hangaru przyprawia was o spazmy. Albo przynajmniej irytuje (zwłaszcza tych, którzy "załapali się" na CCU w cenie 0$.
       
      Rozchmurzcie się więc, bo można ów hangarowy chaos ogarnąć w prosty i atrakcyjny sposób korzystając ze stworzonych przez społeczność Star Citizena rozszerzeń do przeglądarek.
      ptYou - Star Citizen Contact Manager

      To rozszerzenie łączy znajomych pomiędzy środowiskami testowymi i live na RobertsSpaceIndustries.com synchronizując kontakty pomiędzy stronami RSI. Aby wszystko zadziałało wystarczy odwiedzić każdą ze stron. Kontakty dzielone są TYLKO pomiędzy kontami ze tym samym handle.
       
      W planach są jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania.
      Rozszerzenie znajdziecie tutaj.
       
       
       
       
      Star Citizen Hangar XPLORer

      To rozszerzenie poprawia i ułatwia obsługę strony Hangar na RobertsSpaceIndustries.com. Dodaje "Melt Value" (wartość topienia) i "Base Pledge", aktualizuje tytułu poszczególnych pledge jeśli były ulepszane, aktualizuje miniaturki statków i poprawia filtry tak, że są w końcu użyteczne. Wszystkie posiadane pledge są ładowane na raz, nie trzeba się już przeklikiwać przez ileś stron.
      Plugin preloaduje wszystkie podstrony hangaru, tak więc może minąć parę sekund nim wszystko się załaduje.
       
      Wersja na Chrome
      Wersja na Firefoxa
      Wersja na Operę
       
       
       
      Star Citizen Bulk XPLORer

      To rozszerzenie dodaje funkcjonalność masowego topienia do pluginu HangarXPLORer na stronie Hangaru Roberts Space Industries. Przy zaznaczaniu statków pod licznikiem "zaznaczona wartość" znajdziesz przyciski "Melt" i "Gift", co pozwala na topienie wielu statków na raz.
      Plugin preloaduje wszystkie podstrony hangaru, tak więc może minąć parę sekund nim wszystko się załaduje.
       
      Wersja na Chrome
      Wersja na Firefoxa
       
       
       
      UWAGA: wtyczki te instalujecie i korzystacie z nich na własne ryzyko - nie są one autoryzowane w żaden sposób przez CIG. Redakcja Game Armada / Star Citizen Polska nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z ich używania.
      Jeśli znajdziecie jeszcze jakieś ciekawe rozszerzenia dajcie znać poniżej.
    • Przez Nebthtet
      Zapraszam do głosowania w ankiecie dotyczącej statków startowych - podzielcie się również opinią na ich temat? Którą serię wybieracie i dlaczego?
    • Przez MichtioN
      Konto założone za czasów zamkniętej bety (status Veteran Founder). Przestałem grać kilka miesięcy temu (jeszcze przed wejściem Skill Tree).
      37 mechów w tym kilka Hero i specjalnych unikatów, ponad 70 milionów kredytów + 4000 MC. Szczegółową listę wraz z zestawieniem wyposażenia prześlę zainteresowanym.
      Cena do ustalenia. Nie interesują mnie kokosy - nie chcę po prostu żeby leżało odłogiem. Rozważę każdą rozsądną ofertę.
      Ewentualnie w rozliczeniu mogę przyjąć jakiś podstawowy statek z LTI (np. Dragonfly). W zależności od wartości - możliwa dopłata.
       
    • Przez Nebthtet
      Jak można przeczytać na łamach Niebezpiecznika dla allegrowiczów weryfikacja za pośrednictwem skanu dowodu osobistego jest warta tyle, co obietnice wyborcze po zakończeniu wyborów. A monopolista jak zwykle głupio się wykręca. Z resztą jesli kiedykolwiek mieliście nieprzyjemność kontaktować się z ich działem "wsparcia", to wiecie jak jest...
       
      Ech, kiedy ktoś ten pieprzony monopol wypieprzy w kosmos...
    • Przez Frichol
      Witam, 

      Zbliżam się powoli do kupna gry i chciałbym wstępnie zapytać czy posiadacie jakieś paczki STAR CITIZEN na sprzedaż? Interesuje mnie zarówno multi ze statkiem jak i single (Squadron). Najistotniejsza jest dla mnie cena, chcę mieć dostęp do tej gry możliwie najtaniej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności