Skocz do zawartości
dooku

wtb Kupię ciekawą obudowę!

Rekomendowane odpowiedzi

Smoki pomocy!

Wysypała mi się transakcja dotycząca Coolteka W2 i jestem w ciemnej... czarnej dziurze :)

Szukam budki na płyty ATX ciekawej i nietypowej (coś właśnie jak Cooltek W2) z możliwością montażu przynajmniej dwóch chłodnic 240 albo i większych. Jak macie coś ciekawego na stanie albo @Dmger chciałbyś zmienić swojego X95W na coś innego to śmiało bijcie jak w dym :D

Temat może się zamknąć w przeciągu kilku godzin/dni bo szukam mocno i szybko :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dooku Zaproponuj coś za moją X95W, sam rozglądam się za czymś bardziej w kwadracie i lezącym :) (karta za dużo waży :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Cooler Master, lan boxy serii HAF :D Fajna dwukomorowa konstrukcja leżąca. Chłodnice 240mm na froncie, 120mm na tyle. Albo przerób HDD Kit od X90 na podpórkę do GPU :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha od kiedy wystawiłeś się zastanawiam tyle, że bez cięcia ciężko wpakować więcej jak chłodnicę 240mm :/ Mam okazję kupić za 150zł SPC X90 bez przednich wentylatorów i bez okna. Myślicie, że warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twój budżet jest nieco większy to polecam CaseLabs i serie Mercury, najtańsza wersja to 299$ (LINK). Albo Mountain Mods i którąś z serii Horizon (LINK), tutaj najtańsza to 379$. Obydwie firmy dają opcję pełnej konfiguracji obudowy, mają poziome położenie MOBO i sporo miejsca. Miałem przedstawicieli obu i jakość wykonania jest na naprawdę wysokim poziomie. Jeśli traktujesz obudowę jako długo terminową inwestycję (bo to chyba jedyna część w PC która nie traci tak bardzo na wartości) to myślę że to dobry pomysł, sam mam w planach zamówić kolejną z Mountain Mods (tym razem na zamówienie z paroma przeróbkami) jak tylko odłożę nieco więcej gotówki ;)

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xeroeth liczby są git ale waluta ciężka :/ udało mi się wyrwać za 100zł SPC X90 bez frontowych wentylatorów :D Temat do zamknięcia. Dzięki za chęć pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Może @Jazz doradź coś koledze ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to jeżeli pozwolisz @Nebthtetjak najbardziej chętnie doradzę. Niemniej proszę o cierpliwość do Niedzieli. ;)

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dooku @Nebthtet Ok zaznaczam, że to jeszcze nieskończony produkt z Serii "Diesel Power" Czyli mojej wariacji dla klimatów związanych z "Diesel Punkiem"

http://zapodaj.net/73b44d7e0f01a.jpg.html

http://zapodaj.net/0ec11826a0a3d.jpg.html

http://zapodaj.net/8a6e1ab9d9a44.jpg.html

http://zapodaj.net/b2ea06c3c7248.jpg.html

Jak widać nie ma jeszcze zrobionego decoupage. Czyli wystylizowanych napisów, zabrudzeń, przecierek patyny imitującej rdzę itp. 

 

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!Offtop!!! grrr

@Jazz dobrze to wygląda, jestem ciekawa końcowego efektu :)

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Czyżby na bazie SPC m45w? :D

 

A ja myślałem, że schowanie chłodnic w budzie i wyprowadzenie reza tubowego na zewnątrz to ciekawy koncept :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności