Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

nick w WOT: Calebiusz mam już parę X - chyba z 6 :-)

zapraszam do pogrania - jestem prawie codziennie po 20 - jest nas paru znajomych 

nasz serwer ts: srv2.multigaming.pl:10647 hasło: rpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żadna gra nie zmarnowała mi tyle życia wieczornego. Ale nawet po półrocznej przerwie z przyjemnością do niej wróciłem by irytować się prze monitorem...


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Alienware kody na dzień premki i skrzynkę coli.

http://eu.alienwarearena.com/giveaways/the-world-of-tanks-bonus-code-key-giveaway


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeszcze się dało grać. Ale odkąd wprowadzili amunicje premium do można się uśmiać w bitwie. Ale wredni. Każdy może się pomylić.

Edytowane przez Anubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ale się powstrzymuję i daję wam szansę na popisy. Żeby potem nie było że admin-krwiopijca-znęcacz-wredota tępi nowych userów.

@Anubis poprawże tego babola, bo :miecio: coś Ci odgryzie, oczy krwawią jak się na to patrzy. :grammar: 

Pozostali panowie rozejść się i nie robić offtopu.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj odpowiedz Armored Warfare na rozgrywki w kosmosie. Cytując za stroną:

Cytat

Długo myśleliśmy nad czymś co moglibyśmy zaprezentować z okazji 1 kwietnia, jednak "fajne" tryby gry takie jak rozgrywki w kosmosie są dość cienkie, dlatego zagoniliśmy deweloperów do normalnej pracy i olaliśmy 1 kwietnia w tym roku.

Jak dla mnie bardzo w porządku :))

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy znanej i lubianej przez wielu maszynki do mikropłatności, której dotyczy niniejszy temat pojechali po całości... 

Sir Foch, który wielu fanom czołgów jest znany ze swoich niestroniących od mocnych słów filmów na YT trafnie podsumował nowy czołg Chryslera wytykając WG fakt, ze jest wręcz stworzony by premiować korzystanie z mikropłatnościowego crapu (serio, amunicja premium... sama się drapię w głowę gdzie w tym sens). Oczywiście po udostępnieniu filmu WG strzeliło nomen omen focha - i nie dość że odebrali Sir Fochowi status community cośtam, to jeszcze grozili zgłoszeniem do YT naruszenia praw autorskich za pomówienie (to już skrajny kretynizm, co ma piernik do wiatraka?)...

Sir Foch ugiął się pod terrorystycznym żądaniem WG i usunął wideo ze swojego kanału - ale jako że w necie nic nie ginie, to tu macie reposta.

 

Jeśli chcecie konkrety, to lepiej niż ja opisał to Jim Sterling komentując sprawę w swój niepowtarzalny sposób.

Serio, jak widzę takie akcje to wszystko mi opada. Jeśli kiedykolwiek kupowaliście cokolwiek premium od WarGaming, to zastanówcie się, czy chcecie wspierać firmę posuwającą się do takich działań "PR". Chyba nie warto.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda się dzieją i WG chyba raczkiem się wycofuje ze swojej wtopy. Szkoda że od razu tak do tego nie podeszli, ile złego PR sobie zrobili to ich.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności