Skocz do zawartości
Tommy Rich

The Next Great Starship

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiałbym znacznie więcej niż 45 gb. W Arena Commander mamy około 12 GB zapełnionej przestrzeni dysku, a w grze mamy tylko 2 szczegółowo wymodelowane mapy i kilka hangarów i statki dostępne z modułu Hangar w tym na razie tylko 3 którymi możemy latać.
Sam Chris powiedział: "There will be over 115 systems in the Star Citizen universe at launch". Dla mnie to jest jakaś astronomiczna liczba, biorąc pod uwagę, że będziemy mieli tyle systemów i przynajmniej na każdym 1 miejsce do lądowania, a będzie ich zapewne więcej, bo wiemy dla przykładu, że na Ziemi będą 4 stacje (3 znamy: Nowy Jork, Moskwa, and Pekin, 4-ta pewnie w Europie) to dlaczego nie miałoby być więcej stacji w innych układach. Do tego przecież dochodzą jeszcze lokacje zwiedzane pieszo, lokacje przez które będziemy przelatywać aby dostać się w wybrany region, lokacje do eksploracji, nowe systemy, które mogą być odkryte przez samych graczy (nie wiem natomiast czy się zawierają w tych 115 czy też nie), wnętrza tych ogromnych statków, tryb FPS, kosmiczne kopalnie, kampania SQ42 i dialogi z tym związane, skrypty, muzyka i masa, masa innych rzeczy, które trzeba przecież pokryć teksturami...

Dla przypomnienia zaprezentowana w fazie WIP mapa galaktyki:



Odbiegając nieco od tematu czytałem, że chcą przenieść grę The Last of Us na PS4 i podrasować w tej wersji tekstury i podkręcić rozdzielczość do 1080p. Sami twórcy przyznali, że będą mieli problem jak upchnąć tą grę na 1 dual layer Blu-Ray płytce. Taka płyta mieści ok. 50 gb danych. Podejrzewam, że skala Star Citizen jest znacznie większa i jakość w jaką zespół CIG chce osiągnąć, jeżeli chodzi o detale przechodzi ludzkie pojęcie. Obstawiałbym, że możemy nie zamknąć się w 70 gb.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sasek ma racje. Nie wiem jak to rozwiążą, ale przy tak zróżnicowanej i wielkiej grze to może okazać się, że będzie to wiele Gb....

Wracając do statków to wg mnie może się okazać, że nie wrzucą reszty statków. Czemu? Bo byłyby wtedy 3 badass szturmowe statki które aktualnie są strasznie limitowane (chociażby Freelancer MIS, hornet super). Dlatego może się okazać, że dla utrzymania balansu zobaczymy tylko jeden statek... Albo w bardzo limitowanej wersji :/ ale chyba to nie było ideą TNGS żeby zrobić statek dla wybranych...


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak być choć pamiętajcie że najwięcej miejsca zabiorą tekstury, które zapewne w wielu miejscach będą się powtarzać.

Zawsze paczka z okrojonym fragmentem gry zawiera pełno elementów wspólnych niewykorzystywanych w danej dystrybucji, które będą użyte później, co może wprowadzać nieco w błąd.

 

Jednak co racja to racja SC zapowiada się na olbrzyma pod względem zawartości, głównie przez rozmach i mnogość dostępnych modułów ( to tak jakby kilka gier w jednej ), więc może zostanie ustanowiony dodatkowy rekord i tytuł zyska miano największego zapychacza dysku w historii gier  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

W końcówce 2015 lub początku 2016 jak SC zostanie ukończony to takiej pojemności SSD będą dodawać jako gratisy do gazet i czasopism :devil:

Więc nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam ze za jakies 2 tyg dadza zwyciezce na sprzedarz, moze za kilka miechow kolejne z konkursu, tyle ze te statki raczej nie beda mialy variantow 

OT1: ja mam jeszcze jakies 500GB niesformatowanej pamieci na moim 2 TB dysku, wiec przydzielenie extra na partycje do gier to nie problem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Dokładnie, dwa że w mniejszym lub większym stopniu będzie wykorzystywana generacja proceduralna (czy jakkolwiek brzmi polski odpowiednik) co też pozwala na użycie tych samych elementów na nowe sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zasmucę was, za dwa lata nie będą dodawać dysków SSD do każdej gazety, nie liczcie na to !

Trzeba będzie sobie sprawić odatkowy model 128 GB i nie będzie tanio. Ja bym nawet obstawiał że gra + system i niezbędniki to raczej 256 GB stanie się konieczne, tym bardziej że większość SSD ma znacznie mniejszą fizyczną pojemność niż deklarowana przez producenta.

 

No chyba że ktoś już ma i nie musi   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No przecież to taki żart był.

 

Bardziej chodziło o to, że dyski SSD na tyle się upowszechnią, że będą bardzo tanie.

 

Podobnie było w przypadku HDD http://www.jcmit.com/diskprice.htm

W  lutym 2013 za 3 TB płaciło się 240 USD aktualnie za tą samą pojemność i lepsze parametry już 110 USD.

 

No chyba, że jak w przypadku RAM znów spłonie/zatonie/zostanie napromieniowana etc etc jakaś fabryka produkująca niezbędne podzespoły do SDD  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_mad.gif">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z HDD to był już spisek cenowy bo ta fabryka co wtedy się rozwaliła nie była jakaś  krytyczna, z resztą miało to miejsce daaawno temu a ceny jak wzrosły tak wiszą.

 

SSD może i się bardziej upowszechni, ale tanio nie będzie. Na pewno popularniejsze będą hybrydy SSD/HDD. Ale kto wie jak z cenami.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Sam mam taką hybrydę (poprawny skrót to SSHD  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">) i jestem całkiem zadowolony ^_^


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś odeślę na emeryturę moje antyczne talerzaki i zastąpię czymś takim. Ale póki co chyba jeszcze nie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam planuję wymienić mojego zasłużonego na emeryturę HDD WD 80GB na coś takiego o: http://allegro.pl/sandisk-extreme-ii-ssd-240gb-nowy-okazja-i4314817026.html  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup Plextora. Czytałam recki i polecano ze względu na parametry i stosunek cena/jakość (u mnie też się dobrze sprawuje). No chyba że masz kasę do rozwalenia to bierz samsunga z tych nowych większych modeli  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności