Skocz do zawartości
Tommy Rich

The Next Great Starship

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam że już lada moment zostanie wydany kolejny odcinek zmagań z cyklu "The Next Great Starship".

 

Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać, ciekawią mnie wasze typy, jak myślicie kto wygra? 

Jaki statek podoba się wam najbardziej.

 

Mój faworyt to Shadow Mantis, ale super zrobiony jest też Reedemer, no i klocek od 3Dingo  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Fajnie by było jak by wszystkie finałowe statki dodano do kontent'u !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi favoryci (od naj po be):  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

  • Four Horsemen
  • 3DIngo
  • Shard Collective
  • Infinitexuemonkey
  • Tallon Corp
  • Shimapan

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sam model, to Shadow Mantis, podoba mi się najbardziej. Chętnie zamienię 300 na niego.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety możemy sobie tylko pomarzyć że wygra taki Reedemer - Four Horsemen.

 

Pomimo, że moim zdaniem najbardziej dojrzała i przygotowana technicznie konstrukcja, niemal gotowa do implementacji.

Ledwo się utrzymała w zmaganiach, decydują jurorzy, którzy już raz ich wyautowli, teraz nie uratuje ich wild card.

 

Dlatego stawiam na Mantisa, jest drapieżny, ma wysokie notowania i technicznie to też majstersztyk.

Choć po cichu marzę o tym że społeczność wymusi na CR dodanie wszystkich finalistów do uniwersum.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuje Tallonowi bo sam jeden robi wszystko to co, grzie w przypadku konkurencji pracuje zespół ludzi. IMO w tym przypadku nie do porównania.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Four horsmen !  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj favoryt juz odpadl  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png"> .. Cryo
narazie brak favorytu choc z wczoraj to tylko 4 wyslannikow apokalipsy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jeśli chodzi o skojarzenia to widok z przodu, jak się dobrze przyjrzeć to odrąbana głowa Megatrona :)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po ptokach, mam nadzieje że Shadow Mantis wywalczy chociaż 3 miejsce to może jeszcze pojawi się kiedyś w SC.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> No to teraz pozostało obstawić mi zwycięzce, którym moim skromnym zdaniem, będzie Four Horsmen, wygrają 1 miejsce przez dbałość o detale i pierdółki.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dziwię, że RSI nie chce ulec rozpaczliwym prośbą społeczności o dodanie choć finałowej trójki do świata SC.

Jak wiecie zrobić statek z taką dbałością o szczegóły oraz realizmem i sensownością rozlokowanych instrumentarium ( wzorując się na real life ), to długo-trwały i żmudny proces, a tu mają go niejako za free.

 

Większość statków jest zbudowana w oparciu o prawa fizyki, co oznacza że są gotowe także do lotów w atmosferze, myślę ze to też jest sporym atutem, no chyba że takowy moduł nigdy nie powstanie, dla przykładu w EVE spekulowało się o tym od lat i do tej pory nie ma takiej możliwości.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to teoria spiskowa ale mam dziwne wrażenie że nie chcą dodawać więcej statków bo w regulaminie konkursu była mowa o jednym a to 'Murica gdzie wszystkich można pozwać o wszystko.

 

Kilka osób z CIG mówiło o tym że chętnie zobaczyło by w grze kilka pozycji z TNGS więc ja osobiście mam nadzieję że zrobią to w mniej oficjalny sposób po zakończeniu konkursu.

 

Jeśli chodzi o statki to propozycja Four Horsemen ma niesamowite wnętrze, z mojego punktu widzenia bardzo odstaje od reszty pod tym względem. Natomiast z zewnątrz najciekawsze wg mnie są 3Dingo (chociaż kształt tej najnowszej wersji jakoś mniej na mnie działa niż poprzednie) i Shard Collective.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak widać 3Dingo mają duże problemy przy implementacji do CryEngine, nie wyrobili się przez to w limicie czasu, ( byłem tym okropnie zawiedziony). Taka wpadka może się zemścić spowodować że ludzie nie będą na nich głosować bo tak naprawdę kompletnie nic nie pokazali w ostatnim odcinku.

 

Gdybym chciał być sprawiedliwy i obiektywny, to na tą chwilę swój głos oddał bym na Shimapan.

 

Choć dam szansę wszystkim bo zarówno 3Dingo jak i infinitexumonkey mają bardzo ciekawe projekty i mogą sporo przez ten czas zdziałać.

Liczę też, że Tallon stanie na wysokości zadania, pokaże filmik z silnika, kilka odcinków temu był to mój faworyt na równi z Reedemer'em.

 

Zdaję sobie sprawę, że pomysł wcielenia większej ilości statków niż jeden wygrany, to tylko pobożne życzenia.

Podejrzewam że ekipa QI, nie przemyślała do końca sprawy albo nie dopuściła myśli że zmagania będą tak profesjonalne, a efekty prac tak doskonałe.

Inaczej zamieścili by punkcik, że na prośbę społeczności do uniwersum możliwe będzie dodanie więcej niż tylko jednego TNGS ! 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy zwycięzców:

  1. Four Horsemen
  2. Shard Collective
  3. 3Dingo

I to by było na tyle. Więcej w newsie: http://star-citizen.com.pl/2014/06/08/the-next-great-starship-znamy-zwyciezce/


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak ode mnie w temacie:  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój faworyt 4H wygrał i się bardzo z tego powodu cieszę. To wnętrze statku prezentuje się niesamowicie, do tego ta dbałość o detale. Moim zdaniem zasłużenie wygrali bo po prostu to był najbardziej dokończony statek w tym konkursie. Szkoda 3 Dingo oni byli dla mnie numerem 2 i również byłoby fajnie gdyby wygrali. Mam nadzieję, że CIG doda statki tych 3ch finalistów do gry. To by zadowoliło chyba wszystkich.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Akurat miałem takich samych favków  :laugh:

Ale ważne że Jeźdźcy wygrali  :mrgreen:


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam ze co jakis czas beda dodawac kolejne z tego konkursu, zwyciezca poprostu bedzie pierwszy i po nim bedzie pewna przerwa zanim dodadza kolejne .. moze nawet juz po wypuszczeniu calej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z werdyktu i nie ukrywam, że podoba mi się finałowa trójka.

Reedemer jest świetny i na pewno należy się spodziewać że QI wykorzysta wysokie zainteresowanie i może zrobi na ten ship jakąś ekskluzywną wyprzedaż - ktoś chętny ?

 

A może będzie to swego rodzaju unikat w grze ???

Z utęsknieniem czekam na wieść o reszcie finałowych statków, które to po licznych modyfikacjach zostają dodane do gry  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży obraz finalisty NGS w sam raz na tapetę

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ten w hangarze nie ma właśnie takiej skórki, bo zdecydowanie bardziej podoba mi się  w białych barwach !

 

Rozumiem że to tylko modele poglądowe, może komuś udało się wejść do środka ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ponoć też nie są wykończone wewnątrz. Jutro mają być usunięte z hangarów.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się szykować że pełna wersja gry lekko pochłonie 45 GB przestrzeni na dysku !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności