Skocz do zawartości
Nexus

wts Sprzedam obudowę HUMMER firmy NOX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do zbycia obudowę firmy NOX o nazwie HUMMER. Jest to bardzo ciekawa obudowa a o jej zaletach i wadach można przeczytać w tym artykule.

Obudowa posiada dwa mankamenty które raczej nie nie mają większego wpływu na jej funkcjonalność,

1. zdjąłem pokrywki włącznika i resetu gdyż miały tendencje do zacinania się, teraz działają bezproblemowo, a ich aktualny wygląd przestawiony jest na zdjęciu.

2. obudowa posiada fabrycznie 2 panele do montaży kart rozszerzeń bez konieczności przykręcania śrub, osobiście przy większych kartach wolałem aby były przykręcone i gdzieś jeden z paneli się zawieruszył. Nawiasem mówiąc same panele to bardziej gadżet niż coś użytecznego.

Obodowa jest oklejona różnego rodzaju nalepkami producentów podzespołów co widać na załączonych zdjęciach. Niektóre są nawet bardzo estetyczne.

Koszt nowej takiej obudowy to ponad 500zł, ja osobiście liczę na nico poniżej połowy czyli jakieś 230zł. Z uwagi na spore gabaryty obudowy i brak oryginalnego kartonu wskazany odbiór osobisty z okolic poznania.

 

 

Dodatkowo posiadam jeszcze do niej dotykowy panel sterujący wentylatorami który mogę dorzucić do zestawu za jakąś dobrą rudą (aktualnie nowy to jakieś 170zł), jeśli ktoś będzie zdecydowany na wszystko to znajdę jeszcze dodatkowe wiatraki dla poprawienia cyrkulacji powietrza. Jedyne zdjęcie jakie miałem z zainstalowanym panelem w czasie pracy:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

Obudowa jest naprawdę spora.

W razie pytań śmiało proszę pisać.

Istnieje możliwość wymiany... wszystko zależy od atrakcyjności oferty.

 

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności