Skocz do zawartości
Nexus

First Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Z poprzednim tytułem trochę nie wyszło za to może tym kogoś zaskoczę bo przyznam że grałem w betem i jestem zainteresowany.

Premiera dzisiaj czyli 14.12.2015r. na Steam

Jeśli nie widzisz na Steam opcji pobierz można spróbować z ich strony pobrać lanchera co sam uczyniłem:

 

Attention Operatives,

We are happy to announce that players who participated in our Closed Beta test and reached at least level 2 will receive immediate access to the game once Early Access goes live on December 14th as well as their exclusive beta tester weapon skin!

To start playing First Assault follow the below instructions:

  1. Download and install the Nexon Launcher
    • For those with a Nexon America account, download the launcher here
    • For those with a Nexon Europe account, download the launcher here
  2. Update your First Assault game client by clicking “Update”
  3. After the update completes, click “Play” and you will enter the game!  
    • *The game will be in "Maintenance" mode and not playable until we make it live on December 14th

Players who did not reach level 2 in Closed B

 

33p8xlf.png

 

Taki tam rasowy odmulacz...

 

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GHOST IN THE SHELL: FIRST ASSAULT!? :drool::woot::D:P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasysam :D


MOBO: MSI B85-G43 Sc | CPU: I5-4570 3.6GHz | RAM: Kingstone HyperX 16GB 1600 CL10 (2x8 DC) | GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G |
HDD: Seagate 1 TB 7200rpm | SDD: Crucial MX200 | PSU: Be Quiet! Pure Power L8-CM-630W | LCD: BENQ 21.5" LCD G2220HD | OS: Windows 10 Pro x64

IO9k0oz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadchodzi ten dzień - gra zostanie wyłączona jutro dla obu Ameryk, Europy i Oceanii. Z tego co doczytałam to jak zwykle zawiniła chciwość developerska i niechlujstwo. Szkoda, bo z taką marką pokpić sprawę to podwójnie smutne.

Cytat

First Assault Closure

Dear community,
We’re sorry to inform you that we will be sunsetting Ghost in the Shell: Stand Alone Complex First Assault Online in North and South America, Europe, and the Oceania region, with final closure scheduled for December 6.

This was a very tough decision to make. The game has been in development for a long time, supported by developer, publisher, and community effort. Ultimately, we decided that continued development wasn’t going to help the game become what we all hoped it could become. 

We will be supporting the game for the next several months during the sunset period, allowing both the development and publishing teams and the community to say goodbyes and enjoy the game. 

In the near term, we’ll be removing the in-game store and will stop selling Steam DLC immediately. 
After several months, the game service will be closed for good on December 6, 2017 at 10am PST.

It’s been a humbling experience to serve such a dedicated and engaged player community. We sincerely thank you for all the feedback and support you’ve given us throughout the years.
-First Assault Team

via Steam

Dzisiaj jest jeszcze jakiś farewell stream, ale IMO niezbyt jest co oglądać...

 

W sumie gra nie przeżyła nawet dwóch pełnych lat :(


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nebthtet napisał:

W sumie gra nie przeżyła nawet dwóch pełnych lat

Nie jestem pewien czy ona w ogóle wyszła :P

Trochę się zdziwiłem jej kasacją jak przyszedł mail, ale jakoś mnie to nie uderzyło. Po pewnym czasie gra było dość powtarzalna i nudna.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dało się coś do tej gry kupować to niezależnie od tego jak oni to sobie nazywali - to była wydana gra.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      W niniejszym wątki znajdziecie przydatne linki dotyczące gry.
      Strona klanowa Ater Dracones na Bungie.net Strona grupy Ater Dracones na Bungie.net Największy subreddit dedykowany serii Destiny Subreddit Destiny 2 Oficjalna strona gry Wiki z lore gry Strona Bungie.net Polityka ograniczeń kont i banowania Bungie.net  
      DestinySets.com - polecam dodać do ulubionych - to taki wowhead sprzętu z Destiny. Można zaciągnąć posiadane znajdźki jakie mamy na koncie, oraz zobaczyć czego jeszcze nie mamy... Light.gg - alternatywa dla DestinySets db.destinytracker.com - kolejna baza ze sprzętem Where Is Xur - gdzie jest Xur i co sprzedaje Braytech.org - bardzo przydatne przy planowaniu "co dziś robić w grze", zawiera mapę, która może zaciągać sama z gry co już mamy pokończone (skrzynki, Lost Sectory, etc)  
    • Przez Nebthtet
      Uwaga - jeśli ktoś myślał o graniu w D2 z wykorzystaniem Valve Proton - lepiej niech poczeka, bo Bungie wali za to permabany. Mam nadzieję, że przestaną... Póki co jednak trzymajcie się od tego z dala.
      Więcej na reddicie.

    • Przez Shivon
      Wielo-osobowa strzelanka sci-fi, podobna do Warframe'a.
      W skrócie — doszło do powstania SI, ludzkość prawie została wybita do nogi, ale SI też (nie ma to jak spamowanie atomówkami).
      Gra bazuje na blockchainie (Enjin Coins).
      Cena - bezpłatne (aktualnie w Early Access).
       
       
      Link:
      https://store.steampowered.com/app/920470/Dissolution/
    • Przez Nebthtet
      Jak w temacie - opóźnienie nie jest jakieś kolosalne i nowości powinniśmy dostać w październiku.
      Destiny 2: Shadowkeep i New Light lekko opóźnione | Polygamia
      POLYGAMIA.PL Wyjdą na początku października.  
    • Przez Nebthtet
      Mamy pierwszy utwór ze ścieżki dźwiękowej - pracuje przy niej szwedzki zespół punkrockowy Refused. Niestety zapowiada się na to, że Keanu mimo iż IRL też muzykuje w grze nie będzie mieć okazji pokazać swoich umiejętności.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności