Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z lekkim opóźnieniem, bo przed tygodniem wyszedł "scav" patch.

Lekko ulepszony został system ran  - To znaczy nowy efekt bólu, krwawienia, zabandażowana rana może się otworzyć, gdy boli broń bardziej lata itp.

W grze pojawiły się 3 nowe bronie - SKS (wersja z wymiennym magazynkiem), DVL-10 (snajperka) i MPX.

Mamy też pierwszą serię skili, które możemy ulepszać grając i wypływają na naszą postać.

I od teraz można grać bandytą. Gracz jak scav respi się w losowym punkcie mapy, miejscu i ekwipunkiem. 

 

Teraz moja opinia. Patch mimo, że jest zdecydowanie największy z dotychczasowych nie wnosi nic szczególnego. Optymalizacja nie wydaje się lepsza, balans jest mnie więcej taki jaki był, gameplay prawie się nie zmienił, poza tym ,że teraz już nigdy nie można być pewien, czy jest się ostatnim graczem na mapie i zawsze trzeba się pilnować. 

Czekam na rework systemu zdrowia, bo gracze się przyzwyczaili i przeciwnik trafiony kilka razy może się całkowicie wyleczyć w kilka sekund jeśli jest przygotowany na taką okoliczność i ma kawałek osłony, co sprawi, że wymiany ognia na większą odległość wprowadzają się do tego, kto ma więcej apteczek... 

Nie pojawiły się też nowe mapy, a granie na 3 mapach zaczyna się nudzić youtuberom...

+ filmik od DvD

https://www.youtube.com/watch?v=ovAajdWZbtM

 

Dobra wiadomość dla zainteresowanych!

BSG poszło na rękę  biedniejszym fanom i zostały zmienione szanse dostania się do alfy 

Edycja "Edge of darkness" i "Prepare for escape" maja GWARANTOWANY dostęp do alfy 

Edycja "Left behind" ma 50% szans

Podstawowa wersja ma 30% szans

Jeśli ktoś się zastanawia to nie poszczęściło mi się :'( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu, może za słabo się sprzedało? :trollface: 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma dostęp to zapraszam do wspólnej gry. Jeżeli jesteście ciekawi jak gra wygląda, to zapraszam na Team Speaka (puścimy strumyczek). Teraz mam wolny tydzień więc znajdziecie mnie rano lub wieczorkiem. Co do gry, to musiałem się do niej przyzwyczaić? Dlaczego?
Pamiętam pierwszy raz jak wchodziłem wyekwipowany po zęby na mapę, zostałem zabity zaraz po otworzeniu pierwszych drzwi. Oczywiście cały ekwipunek został stracony. Zniechęciło mnie to, na miesiąc. Potem zobaczyłem że jest coś takiego jak reset konta na stronie EFT (resetuje stan skrzyni i sklepu). Na dzień dzisiejszy potrafię się wydostać z lasu oraz fabryki, jest loot, - jest kasa. Gierka ma potencjał i jest ciekawa. Oczywiście ma kilka minusów :
-źle dobrany dźwięk (słyszymy kroki za ściany, a przeciwnik jest jakieś 20-30 metrów od nas) co może prowadzić do pewnego rodzaju nerwicy

-Nie polecam grać, jeśli ktoś ma problemy z sercem ;)


argetlan.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabeł Piszczałka
Dnia 18.04.2017 at 13:40, Morzan napisał:

 

Dobra wiadomość dla zainteresowanych!

BSG poszło na rękę  biedniejszym fanom i zostały zmienione szanse dostania się do alfy 

Edycja "Edge of darkness" i "Prepare for escape" maja GWARANTOWANY dostęp do alfy 

Edycja "Left behind" ma 50% szans

Podstawowa wersja ma 30% szans

Jeśli ktoś się zastanawia to nie poszczęściło mi się :'( 

 

Buahahaha. To już RNG nawet w early access... 

Powiadam wam szykujcie się. Niedługo kupicie grę na steam z 50% szansą na to, że w ogóle dostaniecie do niej dostęp. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z Elite też było tak, że w zależności od wykupionego pakietu dostawało się dostęp do alphy, bety, albo release. Ale tam zamysł (z którym można się zgadzać lub nie) był taki, żeby odciąć ludzi którzy tylko będą jojczeć że coś nie działa. 

Tutaj owszem, mnie też się takie podejście nie spodobało. Ale developerzy mają prawo ze swoimi dostępami robić co im się podoba, a my, konsumenci mamy prawi olać ich produkt do czasu premiery :).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabeł Piszczałka

Ale w Elite wiedziałaś co kupujesz :P 

Wyobrażam sobie przyszłość tak.

Call of Duty® 2030 Deluxe Edition

Pakiet zawiera grę Call of Duty® 2030

12% szansy na dodatki z wersji Deluxe

:):):)

Wprowadziłbym nawet Steam achiev. do tego.

Buy your first Deluxe edition of a game. --- 200 Steam Points 

Edytowane przez Diabeł Piszczałka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś umknął mojej uwadze ten tytuł, a widzę, że gierka ma to "coś". Może skusze się na następną wypłatę i zastanowię się który pakiet kupić. :P IMO jakoś dostęp do tej alfy nie jest mi konieczny bo mam już alf po dziurki w nosie hehe ale to, że jest dostęp do bety w zupełności mi wystarczy.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dastro

Jeśli poważnie zastanawiasz się nad EFT to polecam pakiet standardowy, albo edge of darknes.

Jedyne (moim zdaniem) co wyróżnia najdroższą paczkę to seson pass, ale koszt tego to chyba ponad 500 stów, więc.... a broń znajdziesz tak i tak. Dużo darmowego sprzętu na początek może wręcz przyczynić się do braku szacunku dla życia, a to prosta droga, by stracić wszystko ;)

@Nebthtet

Mam wrażenie, że jesteś przesadnie negatywnie nastawiona do tej gry (w zasadzie to ja jestem wobec niej przesadnie pozytywny ;) ). Procentowa szansa za zdobycie dostępu da gry to może nie najlepsza forma marketingu, ale przynajmniej tu będzie się dało pokonać przeciwnika, który zapłacił więcej, a nie jak w "innej" grze w fazie alfa, gdzie powyżej pewnej różnicy zainwestowanych pieniążków nie da się wygrać uczciwej walki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morzan całkiem możliwe. A jeśli jako inną grę rozumiesz SC... To miej świadomość że aurory spuszczały gromki wpier*** hornetom. Rzecz w pilocie ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Streamer Kromka Chleba podczas live rozmawiał z emisariuszami o grze, więc jeśli jesteście ciekawi jaka będzie przyszłość gry oglądnijcie. Twitch Akcja od 1:05:00

Jakby ktoś szukał ludzi do gry, to oficjalny polski ts: ts3-tarkovgame.pl

Edytowane przez Maciejozaman

maciejozaman.png.png.2953edd0ad1d8e5f9a4f18f5b5061804.png

 

76561198117174943.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2017 at 23:04, Morzan napisał:

Jeśli poważnie zastanawiasz się nad EFT to polecam pakiet standardowy, albo edge of darknes.

Teraz to poważnie się zastanawiam nad edge of darknes. :D

Dużo dobrego poczytałem o tej grze i co będzie oferować w finalnej wersji, takie podejście ala "Star Citizen" jeżeli chodzi o motyw RPG/FPS w klimatach "Stalkera" z nastawieniem na skill i podejście taktyczne. Ten season pass jest teoretycznie jedynym moim przekonaniem, że "teoretycznie" zakup w ogóle wchodzi w grę jeżeli chodzi o ten pakiet (rozgrywka jest porozbijana na duże lokację/mapy więc pewnie same mapy będą głównymi i najdroższymi DLCkami rzędu 10~20$ za mapę, a zakładam, że wypuszczą parę tych map w przyszłości), a nie powiem bo mam smaka na jakiegoś hardkorowego FPSa tylko to jest gra wydawana przez Rosjan... więc moim największym zmartwieniem jest to, że po wydaniu gry zleci się tyle cziterów, że "magiczne heady" będę wyłapywał za każdym zakrętem, a wtedy po prostu krew by mnie zalała.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

EDIT:

Kupiłem pakiet EOD i ku mojemu zdziwieniu gierka mi mega pod pasowała! :D Dreszczyk, adrenalina i gra wymagająca umiejętności FPS z podejściem taktycznym na najwyższych obrotach! Młócić cienkich bolków można na dwa sposoby:

  • Rambo
  • Po cichaczu

Gierka obecnie oferuje naprawdę pokaźny arsenał do dyspozycji. Mimo tego, że jest to alfa dość rzadko natrafiam na jakieś upierdliwe bugi. Serwery europejskie w miarę stabilne i fajny ping na nich jest.

 

Ruska gierka ale cziterów jeszcze nie napotkałem (oprócz botów na wysokim lvl co z 500 metrów potrafią Ci sprzedać HS z pistoletu). Deweloperzy nawet już w alfie banują ludzi co za bardzo i na złość cały czas stosują exploity w grze poza tym gra posiada zabezpieczenie hardware plus po IP tak więc samo odpalenie CheatEngina lub dziwnego procesu może zostać nagrodzony banem. Dodatkowo developerzy doszukują się oszustów przeglądając najbardziej znane "fora cziterskie" i jeżeli czyjś nick jest dość charakterystyczny i jest taki sam jak w grze to widziałem przypadki, że i takie osoby dostają bana. Cieszy mnie takie podejście do sprawy czitowania. :)  

 

Potwierdzam powszechną opinię, że dźwięk w grze to miód dla uszu! (dawno nie słyszałem tak dobrego dźwięku w grze FPS).

 

Na pewno nie jest to gra dla tych co szybko się poddają! Jak giniesz i tracisz swój ekwipunek to nie można się załamywać tylko brnąć do przodu, aż uda Ci się "wygrać" parę potyczek i dzięki nieustępliwości można zapchać cały swój ekwipunek w bazie (ja obecnie mam ten "problem" :P). Grę też nie polecam ludziom o słabych nerwach, serce potrafi załomotać szybciej w pewnych sytuacjach np: CQB w budynkach.

 

Jak ktoś chce pograć razem lub zobaczyć co to za gierka to zawsze możecie mnie zaczepić na PW to puszczę stream czy coś tak samo jak oferował @Argetlan7.

 

Jak ktoś ma za dużo wolnej gotówki to śmiało kupować EOD i grać! ;) 

 

Moja TL:DR recenzja gry:

Darksouls z karabinem.  :D

 

EDIT 2:

Czasami jest ciężko nawiązać przyjaźnie w tej grze... hehe :D

 

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabeł Piszczałka
Napisano (edytowane)
14 godzin temu, Dastro napisał:

Moja TL:DR recenzja gry:

Darksouls z karabinem.  

Rozegrałeś chociaż 20h? Bo jak nie to trochę słaba recenzja :P

110 euro za gre, ktorej jeszcze nie ma, a która może okazać się kaszanką? To już wolę dać tyle na Caritas :P

Edit: Z tego co wysłuchałem z tego twitcha co wkleiłeś gra jedynie dla no-liferów, którzy mają czas i ochotę na wielogodzinne sesje przed komputerem. Stanowczo nie dla mnie. Ja po maks 2h (i to jest maks) mam dość grania.

Edytowane przez Diabeł Piszczałka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Diabeł Piszczałka napisał:

110 euro za gre, ktorej jeszcze nie ma, a która może okazać się kaszanką? To już wolę dać tyle na Caritas :P

Wystarczy kupić pakiet za 30 ojro czy jakoś tak tylko, że trzeba poczekać do bety z pograniem (podobno zapowiedzieli początek bety na lato). Po prostu ja jestem zboczony i nie szkoda mi 110 euro na grę. :P

5 godzin temu, Diabeł Piszczałka napisał:

Edit: Z tego co wysłuchałem z tego twitcha co wkleiłeś gra jedynie dla no-liferów, którzy mają czas i ochotę na wielogodzinne sesje przed komputerem. Stanowczo nie dla mnie. Ja po maks 2h (i to jest maks) mam dość grania.

Wyłapałeś zły kontekst z wstawki humorystycznej (po prostu dałem tą scenkę zamiast 1.5 minuty szukania "niczego"), cała akcja z mojego filmiku to 6min rozgrywki. Lokacje są relatywnie małe porównując je do innych dostępnych survivali typu Dayz czy Rust.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabeł Piszczałka
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Dastro napisał:

 

8 godzin temu, Diabeł Piszczałka napisał:

110 euro za gre, ktorej jeszcze nie ma, a która może okazać się kaszanką? To już wolę dać tyle na Caritas :P

Wystarczy kupić pakiet za 30 ojro czy jakoś tak tylko, że trzeba poczekać do bety z pogranie

 

No to już bardziej rozumiem bo podejrzewam, że cena gry w dniu premiery będzie zbliżona. Ogólnie jestem jednak przeciwnikiem backowania czy Early Accessów od czasów Elite Dangerous i Beta 1 :P

Nawet nie dlatego, że wydawanie kasy na "kota w worku" mija się z rozumem tylko znudzenia grą. W dniu oficjalnej premiery ED miałem już za sobą około 200h gry i już mi się nie chciało :P

3 godziny temu, Dastro napisał:

Wyłapałeś zły kontekst z wstawki humorystycznej (po prostu dałem tą scenkę zamiast 1.5 minuty szukania "niczego")

Tutaj przepraszam. Nie chodziło mi o twój filmik tylko o sesję twitcha, którą zlinkował Maciejozaman.

https://www.twitch.tv/videos/137587678

od 3:12:55

Edytowane przez Diabeł Piszczałka
Pisownia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Diabeł Piszczałka napisał:

Rozegrałeś chociaż 20h? Bo jak nie to trochę słaba recenzja :P

Dastro nie potrzebuje 20h, on pisze zajebiaszcze recenzje gier już po 3 sekundach spędzonych w edytorze postaci, nie wiedziałeś?


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Whyduck napisał:

Dastro nie potrzebuje 20h, on pisze zajebiaszcze recenzje gier już po 3 sekundach spędzonych w edytorze postaci, nie wiedziałeś?

HAhahahahahah lol. :D Rozwaliłeś mnie tym! ;) Masz plusa. :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddit ostatnio dużo piszą o fali sprawnkillerów, ale skoro masz zapchany ekwipunek to pewnie tego nie odczułeś ;)

Skoro już się wygadałeś, że to masz i Ci dobrze, to będę miał dla Ciebie kupę pytań, wyzwań i testów do porobienia :P

(Oczywiście jeśli będziesz mógł i chciał ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Morzan napisał:

 

Na reddit ostatnio dużo piszą o fali sprawnkillerów, ale skoro masz zapchany ekwipunek to pewnie tego nie odczułeś ;)

Skoro już się wygadałeś, że to masz i Ci dobrze, to będę miał dla Ciebie kupę pytań, wyzwań i testów do porobienia :P

(Oczywiście jeśli będziesz mógł i chciał ;) )

 

Spawn killerów nie uświadczyłem za bardzo, może z 3-4 razy od kiedy gram (a to chyba już 3 albo 4 dzień). Też się tego bałem przed zakupem gry i gdy dowiedziałem się, że są jakieś z góry ustalone punkty do ucieczki ale jednak to nie taki problem (przynajmniej na razie). Niestety można śmiało powiedzieć, że campowanie jest nawet zalecaną taktyką w tej grze i nikt nie powinien się dziwić, że w tej grze będzie czatowania na innych graczy co nie miara (sam będę preferował podejście typu stealth).

 

Jak masz pytania to je zadawaj, jakiś test zawsze jestem w stanie wykonać no i jak chcesz popatrzeć jak Dastro ginie lub inni giną z rąk Dastro to mogę odpalić stream "na żądanie" na umówioną porę. ;)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dastro tnij cytaty do cholery, zwłaszcza jak odpisujesz bezpośrednio pod postem... :facepalm: szanuj userów z komórkami i nie wnerwiaj :miecio:, bo ostatnio zły coś łazi.

Kampienie jako takie to sensowna taktyka, w sumie takie odium w strzelankach na owym sposobie gry ciąży chyba tylko ze względu na dynamikę rozgrywki. Ale gra w stylu "pięć sekund i znów ktoś mi mózg wyprowadził na świeże powietrze" to nie dla mnie :).

Patrząc na to co piszesz to zadowolę się filmikami.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja tez się zastanawiam mocno. Generalnie lubię takie klimaty, kumpel gra i mówi że mu się cholernie podoba, niby że mi też się by spodobało, ale wolałbym najpierw popykać sobie w jakąś betę, bo nie wiem jak będę znosił ciągły oklep... ;) 

Edytowane przez komandor_tarkin

81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabeł Piszczałka

Campienie to jednak nie dla mnie. Gram w gry by się odstresować :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Diabeł Piszczałka napisał:

Campienie to jednak nie dla mnie. Gram w gry by się odstresować :) 

A kampienie to taki wielki stres jest? :P

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabeł Piszczałka
Napisano (edytowane)
25 minut temu, zaraz napisał:

A kampienie to taki wielki stres jest? :P

Oczywiście. Siedzenie w miejscu i nasłuchiwanie czy wróg nie idzie to (oprócz tego, że uważam to za noobstwo w wiekszosci multiplayer fps*) to stres i zwyczajnie nuda.

*Tak. Jestem doświadczonym graczem taktycznych FPS.

Edytowane przez Diabeł Piszczałka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 8 maja do 10 maja jest zniżka : -20% na wszystkie edycje dostępu do gry!

Więcej będzie wkrótce na stronie sklepu EFT


argetlan.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      W niniejszym wątki znajdziecie przydatne linki dotyczące gry.
      Strona klanowa Ater Dracones na Bungie.net Strona grupy Ater Dracones na Bungie.net Największy subreddit dedykowany serii Destiny Subreddit Destiny 2 Oficjalna strona gry Wiki z lore gry Strona Bungie.net Polityka ograniczeń kont i banowania Bungie.net  
      DestinySets.com - polecam dodać do ulubionych - to taki wowhead sprzętu z Destiny. Można zaciągnąć posiadane znajdźki jakie mamy na koncie, oraz zobaczyć czego jeszcze nie mamy... Light.gg - alternatywa dla DestinySets db.destinytracker.com - kolejna baza ze sprzętem Where Is Xur - gdzie jest Xur i co sprzedaje Braytech.org - bardzo przydatne przy planowaniu "co dziś robić w grze", zawiera mapę, która może zaciągać sama z gry co już mamy pokończone (skrzynki, Lost Sectory, etc)  
    • Przez Nebthtet
      Uwaga - jeśli ktoś myślał o graniu w D2 z wykorzystaniem Valve Proton - lepiej niech poczeka, bo Bungie wali za to permabany. Mam nadzieję, że przestaną... Póki co jednak trzymajcie się od tego z dala.
      Więcej na reddicie.

    • Przez Shivon
      Wielo-osobowa strzelanka sci-fi, podobna do Warframe'a.
      W skrócie — doszło do powstania SI, ludzkość prawie została wybita do nogi, ale SI też (nie ma to jak spamowanie atomówkami).
      Gra bazuje na blockchainie (Enjin Coins).
      Cena - bezpłatne (aktualnie w Early Access).
       
       
      Link:
      https://store.steampowered.com/app/920470/Dissolution/
    • Przez Yodokus
      Rozpoczęły się zapisy do beta testów Transport Fever 2:

    • Przez Nebthtet
      Jak w temacie - opóźnienie nie jest jakieś kolosalne i nowości powinniśmy dostać w październiku.
      Destiny 2: Shadowkeep i New Light lekko opóźnione | Polygamia
      POLYGAMIA.PL Wyjdą na początku października.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności