Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedł kolejny gameplay:

 

Parę uwag:
-Nie ma animacji w tle, kiedy wykonujemy akcje w ekwipunku (wcześniej były)
-Broń i amunicja wala się wszędzie, ale to może przez to, że twórcy chcą pokazać co już mają i trochę ułatwić wejście
-Wszyscy są twardzi (przyjmują po parę kul). Może w przyszłości to trochę zmienią, bo teraz to trochę śmiesznie wygląda. Spodziewam się raczej systemu obrażeń w stylu SC
-AI nie jest specjalnie inteligentne (w końcu to alfa)

+Genialny klimat, miałem wrażenie, że oglądam rozgrywkę ASG. Jeśli wrzucą na tę mapę dwie 8 osobowe drużyny, gdzie każdy będzie miał 40 kul 9mm, pistolet i nóż powinno wyglądać genialnie. Ostrożne wymiany ognia przy punktach z bronią, podrzucanie sobie kul i magazynków kiedy ktoś się wystrzela.

Oby tego nie spieprzyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rzeczywiście przypomina troszeczkę taki "luźniejszy fps". Ale to żeby przyjąć na klatę całą serię i przeżyć, to przegięcie :) 

Oby nie zrobili z tego to co z najnowszymi COD-ami, gdzie wyskakujesz z giwerą na środek i młócisz cały pluton. :)

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System obrażeń podobno ma działać na zasadzie:
-dostałem w nogę -> będę się wolniej poruszał
-dostałem w lewą rękę -> będę strzelał tylko z broni krótkiej 
-dostałem w klatę, nie przebiło kamizelki -> utrudnione celowania i poruszanie
-dostałem w klatę, przebiło kamizelkę -> mocno utrudnione strzelanie i nie można biegać, szansa na natychmiastową śmierć

, ale nie jest jeszcze zaimplementowany. 

W SC sytuacja wyglądają podobnie: "Przecież on dostał już 12 kul! czemu nie ginie???". Bo dostał po dwa razy w każdą kończynę, trzy razy w klatę i raz w głowę. 

Nie znam się, ale pojedyncza kula z kałacha raczej nie powinna natychmiastowo zabić normalnego mężczyznę, a pistolet na odległości 50m + jeśli przeciwnik ma kamizelkę to już całkiem...

Wiem, że trochę bronię tą grę, ale jeśli ten system zostanie tak jak jest też będę niezadowolony. W końcu z jakiegoś powodu nie preorderowałem tego ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Cytat

"Przecież on dostał już 12 kul! czemu nie ginie???". Bo dostał po dwa razy w każdą kończynę, trzy razy w klatę i raz w głowę. 

Tylko że w rzeczywistości po oberwaniu 3 razy w kończynę gość leży na ziemi i zwija się z bólu a nie biegnie na końcówce hp. :)

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AK 47 przebija 25 cm sosnę, albo mur ceglany 12-15cm, stal pancerną do 7mm i kamizelkę opancerzoną - ciężką (na dyst. do 600m). Jeżeli przy strzale w klatkę piersiową pocisk trafi na kość, to ofiara często traci "połowy pleców". Straszna broń, chociaż mało celna i o stosunkowo małym skutecznym zasięgu - 400m( najskuteczniejsza do 200- 300m). Nowszy AK74 kal. 5.45 jest bardziej humanitarny. Pocisk ma tylko 1385 J (AK 47 - 2000 J) ale prędkość początkowa 900m/s (AK 47 - 715m/s) lżejszego pocisku zwiększa celność i zasięg skuteczny (500m). Zasięg strzału bezwzględnego (bez konieczności zmieniania nastaw celownika) dzięki płaskiej trajektorii lotu wynosi aż 440m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i własnie z tego powodu w Arma 2 i 3 jakiekolwiek trafienie z kalibru 7,62 kończyło dalsza polemikę ale to nie arma jednak dodaje sporo realizmu.

Nie zapominajmy jeszcze, że Arma ma w opisie - symulator pola walki i tylko ona jak do tej pory więc dajmy szansę twórcom.

Może nas czymś pozytywnie zaskoczą i po wydaniu gry.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tharsys Przepraszam, za pisanie rzeczy bez sprawdzenia jak jest na prawdę. Z AK strzelałem tylko do papieru. Może dlatego nie zrobiło to na mnie takiego wrażenia :/

Nie mniej system obrażeń nie jest jeszcze poprawnie zaimplementowany. Dajcie chłopakom szansę ;) Skoro celują w całkowity realizm raczej nie zostawią tego tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe wideło z gejmplejem:

 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśleliście, że już zapomniałem o tym? Błąd!

Developerzy ostatnio wypuszczają mniej oficjalnych postów, ale za to są bardziej rozmowni ;)

pojawił się nowy filmik pokazujący rozgrywkę w Alfie. W sumie nic nowego, ale jest całkiem ładny. Widać, że postacie dalej są w stanie przyjąć kupę ołowiu na klatę, ale jak na razie w SC jest podobnie, a ma być całkiem inaczej. Ja pozostaję zainteresowany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dp 25 można nabyć wszystkie edycje gry taniej o 30%, gdzie ceny zaczynają się od 25 euro.

http://www.escapefromtarkov.com/preorder-page


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się odezwę bo znowu BattleState studio wrzuciło całkiem ciekawe podsumowanie prac na grą w tym roku.

Mowa jest głównie o rzeczach, które juz były, więc jak ktoś nie wie co to polecam, a jeśli się wie o co chodzi to warto zobaczyć przynajmniej ostatnie dwie minuty ;)

 

Ponad to rozpoczęła się alfa "drugiego stopnia" w związku z czym więcej ludzi otrzymało dostęp. W tym paru youtuberów. 

I przyznam, że to wygląda dobrze. Już zdecydowałem, że kupię, ale jeśli promocja mi ucieknie, to sobie odpuszczę na razie ;)

Tu mamy gameplay, który szybko pokazuje podstawy i jak wygląda gameplay.

 

A tu filmik bardziej znanego youtubera. żadnego wprowadzenia - czysty gameplay.

 

Mi wrócił hype:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z "naszych" w to grał? Będzie warte tej kasy, czy kolejne Ark się szykuje (absolutnie NIE podoba mi się co robią ludzie od tamtej gry, ale to nie na dyskusję tu)?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Nebthtet napisał:

Czy ktoś z "naszych" w to grał?

@Argetlan7 ma dostęp do alfy.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już całkiem o nim zapomniałem. 

@Argetlan7 przyzywam Cię!

Co nam powieszo nowej Alfie?

@Nebthtet Już dłuższy czas śledzę produkcję tej gry. Takie akcje raczej nie pasują do tego studnia, ale kto wie?

Nie mniej ciężko mi sobie wyobrazić skok w bok twórców. Bo gdzie mogą się skierować? nowe tryby gry, mapy, bronie są zapowiedziane, a nowe fakcje byłyby raczej bez sensu bo obecne dwie pawie niczym się nie różnią. 

(o Ark słyszałem tyle, że wydali już płatne DLC, a z grą im się nie spieszy.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam dostępu do Alfy, mam kupiony pakiet "left behind" ale bawiłem się tytułem u znajomych którzy mają dostęp, gra oferuje świetną zabawę, dobry klimat, rewelacyjną konfigurację broni, nie widziałem do tej pory żadnego fpsa czy jakiejkolwiek gry która miała coś podobnego na tym poziomie. Aczkolwiek gra jest za mała (coś jak PU w dzisiejszym SC) aby za dostęp do Alpha zapłacić 80/90 Euro.  Poczekam do Bety lub lepiej premiery z oceną.


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, co piszesz też się wstrzymam. W sumie nie ma co się śpieszyć.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Znowu trochę info o EFT.

Alfa działa pełną parą jest sporo streamerów i youtuberów z których polecam Klean_Uppguy(Twitch), DevilDogGamer(tuba), Ohmwrecker(tuba). Najlepszy kompromis między ostrożnym, poważnym gameplay'em, a zabawą.

Z nowych informacji wiemy o frakcji bandytów, że będzie można grać nimi co określony czas i przyspieszyć oczekiwanie walutą.

Grając bandytą otrzymuje się losowy sprzęt i "debuff" do ostrożności. Mianowicie "Scavsi" często głośno komentują rzeczy, które dzieją się wokół nich np. kiedy znajdzie ciało, ktoś umrze, albo po prostu w trakcie strzelaniny. BattleStateGames wprowadzi tez pierwszą porcję skili. Będzie ich pewnie z 10. Powinno się to pojawić w przeciągu miesiąca.

"Niedługo" pojawi się też arena do potyczek 1 vs 1 i 2 vs 2, nowa mapa (większa od poprzednich), parę nowych broni (w tym MPX).

Twórcy myślą też o wprowadzeniu systemu karmy. "Niemili" gracze będą mogli spodziewać się wyższych cen, mniejszego asortymentu w sklepach i częstszych zacinek ;)

I teraz to co wszystkich powinno najbardziej interesować. Zamknięta beta "planowana jest" na początek lata, otwarta trzy miesiące później. 

W mojej opinii ludzie z standardową edycją (jak ja) dostaną dostęp pod koniec lata.

Post jest oparty o artykuł: https://gamerscrawl.com/2017/03/02/standouts-from-escape-from-tarkov-scav-livestream-interview/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz w becie to koniecznie podziel się wrażeniami, oglądałem kilka streamów i gra zapowiada się ciekawie. Jeżeli znajdziesz fajny gameplay to wrzuć tutaj, chętnie obejrzę ;) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      W niniejszym wątki znajdziecie przydatne linki dotyczące gry.
      Strona klanowa Ater Dracones na Bungie.net Strona grupy Ater Dracones na Bungie.net Największy subreddit dedykowany serii Destiny Subreddit Destiny 2 Oficjalna strona gry Wiki z lore gry Strona Bungie.net Polityka ograniczeń kont i banowania Bungie.net  
      DestinySets.com - polecam dodać do ulubionych - to taki wowhead sprzętu z Destiny. Można zaciągnąć posiadane znajdźki jakie mamy na koncie, oraz zobaczyć czego jeszcze nie mamy... Light.gg - alternatywa dla DestinySets db.destinytracker.com - kolejna baza ze sprzętem Where Is Xur - gdzie jest Xur i co sprzedaje Braytech.org - bardzo przydatne przy planowaniu "co dziś robić w grze", zawiera mapę, która może zaciągać sama z gry co już mamy pokończone (skrzynki, Lost Sectory, etc)  
    • Przez Nebthtet
      Uwaga - jeśli ktoś myślał o graniu w D2 z wykorzystaniem Valve Proton - lepiej niech poczeka, bo Bungie wali za to permabany. Mam nadzieję, że przestaną... Póki co jednak trzymajcie się od tego z dala.
      Więcej na reddicie.

    • Przez Shivon
      Wielo-osobowa strzelanka sci-fi, podobna do Warframe'a.
      W skrócie — doszło do powstania SI, ludzkość prawie została wybita do nogi, ale SI też (nie ma to jak spamowanie atomówkami).
      Gra bazuje na blockchainie (Enjin Coins).
      Cena - bezpłatne (aktualnie w Early Access).
       
       
      Link:
      https://store.steampowered.com/app/920470/Dissolution/
    • Przez Yodokus
      Rozpoczęły się zapisy do beta testów Transport Fever 2:

    • Przez Nebthtet
      Jak w temacie - opóźnienie nie jest jakieś kolosalne i nowości powinniśmy dostać w październiku.
      Destiny 2: Shadowkeep i New Light lekko opóźnione | Polygamia
      POLYGAMIA.PL Wyjdą na początku października.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności