Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze Sabre już jest mój, przyszedł czas na coś do eksploracji. Wiem, że dedykowana jest Aquila, no ale ten Multi-Function w Andromedzie też by się pewnie nadał. Za Andromedą na pewno przemawia lepsze uzbrojenie, no ale Aquila ma mniejszą załogę, co dla mnie jest na plus. Ma też lepsze dodatkowe wyposażenie i ładniejszy mostek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Swoją drogą właśnie dlaczego ona ma taki okrągły, inny niż pozostałe warianty? Jest coś o czym nie wiem, a co by przeważało szalę na korzyść Andromedy? Czy może w ogóle podarować sobie Constellation i polować na coś innego?


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili dedykowane do eksploracji są: 315p, Freelancer DUR, Aquilla, Carrack i Endeavor Discovery-class. 

315 i DUR zmieszczą się do najmniejszych wormholi, mam nadzieję, że Aquilla i Carrack dadzą radę wejść do średnich.

https://www.youtube.com/watch?v=knUe01yjlpk

Edytka:

W sugerowanych do tego wideła było to:

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Mustang Beta to co? I Aurora LX to eksplorator. Khartu-Al też będzie mógł posłużyć eksploracji. Na upartego Hornet Tracker też pewnie będzie mógł być wykorzystany w tym celu, dzięki wielgaśnemu radarowi, ino nie ma ładowni (ale to tylko moje przypuszczenie, proszę się nie sugerować).


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khartu-Al ma być dedykowanym Scoutem/Explorerm.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego co Cię bardziej interesuje, czy częściej będziesz grał sam czy ze znajomymi/npc'ami. Najbardziej uniwersalnym wyborem była by Aquilla chyba (z tych dedykowanych eksploracji), niezła ładownia, dobry sprzęt i ponoć dość modularna, więc może posłużyć do innych celów. Jeśli jesteś przy kasie i nie boisz się koszta utrzymania większej załogi to Carrack jest lepszym wyjściem. Na razie jeszcze mało wiemy, ale po wszystkich info jakie udało mi się wykopać będzie lepszy w każdym aspekcie ... z wyjątkiem jego wielkości, co może być problemem przy średnich wormholach, nie wiem czy będzie w stanie przez nie przelecieć.

Osobiście wybrałem Carrack'a, w późniejszym terminie przerobie jeden z pozostałych noob statków z LTI na Freelancera i będę zabezpieczony na każdą ewentualność (przynajmniej w roli eksploratora)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Edit. Heh, teraz przyuważyłem, wliczając w to jeszcze andromedę, to wg. mnie najbardziej uniwersalny statek atm. Ale ma to swoje minusy, będziesz mógł ją wykorzystać do wszystkiego, łącznie z walką w przestrzeni, ale w żadnej roli nie będzie lepsza niż statek dedykowany. Jak to mówią "jeśli coś jest do wszystkiego, jest do niczego" :) Czyli podsumowując, Aquilla jeśli jesteś bardziej nastawiony na eksplorację i masz inne statki do pozostałych ról, Andromeda jeśli masz mniejszą flotę i potrzebujesz bardziej uniwersalnego statku.

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że najlepiej kupić Freelancera Dur, Aquile i Carracka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

A tak poważnie Carrack fajna sprawa, ale boję się tego jak to będzie wyglądało z obsługą w pojedynkę. Niby Aquila ma tylko jedną osobę mniej, ale ten strach mniejszy, bo gabaryty tak na psychikę chyba działają. Wydaję mi się, że Aquile będzie łatwiej ogarnąć samemu + 3 NPC niż ponad dwa razy większego Carracka. 

Z drugiej strony opcja Carrack+Freelancer też jest całkiem niezłym pomysłem... Pomysłem w którym nie ma miejsca dla Constellation, która jest jednym z ładniejszych statków dla mnie :( 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Connstelation Aquila jest fajnym statkiem ale musisz wiedzieć że jest to typowy multiship i niewiele będzie się różnił w mechanice odkrywania nowych światów od Carracka, który jest od niego dużo większym ale i zarazem dużo bardziej wypasionym statkiem. Jeśli celujesz głównie w eksploracje to warto mieć multishipa żeby przeżywać odkrycia wraz z kolegami ( tu bym się na Twoim miejscu kierował ku Carrackowi ).

W przypadku gdy nie leży Ci granie z kolegami a nie masz zaufania do NPC, zdecydowanie lepszym wyborem będzie Origin 315 lub Freelancer DUR. Pozostaje też kwestia funduszy jakie na ten cel zamierzasz przeznaczyć.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich fundusze funduszami, jak sam napisałeś w innym wątku, SC możemy się spodziewać koło 2017 roku, a w dwa lata to i na Idrisa nazbieram  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Także bardziej chodzi o wykorzystanie w pojedynkę. Często mam czas późnymi wieczorami, gdzie ludzi do wspólnej gry jak na lekarstwo... Ciekawy jestem bardzo (pewnie nie tylko ja) jak będzie wyglądała obsługa takiego multicrewshipa w pojedynkę + NPC. Mam tylko nadzieję, że będzie możliwość sprawdzenia tego przed wydaniem właściwej gry. Wtedy się pewnie zdecyduję tak na 100%. Na chwilę obecną powolutku podążam drogą CCU od Relianta do Aquili. A potem się okaże ją zostawię, czy może jednak będzie Carrack + Freelancer.

Chyba w dalszym ciągu jest za dużo niewiadomych, żeby takie pytania zadawać :>

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysadka mózgowa mówi: DUR bo to: multicrew (2 załogantów + "bagaż"), relatywnie tani, wejdzie w każdego wormhole/jumppointa, niczego mu nie brakuje jeśli chodzi o eksploracje i ma w miarę dużą ładownie.

Jedak serce mówi: Carrack, bo to duży badazz motafuka! A ja mam kompleks małego pilota (do telewizora ofc). Dlatego "zapledżuję" Carracka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Po raz drugi, bo pierwszego przetopiłem na Glaive, którego później już bym nie dostał, bo by się skończyły :F

Idę spać, bo popełniłem z 10 edycji tego wpisu, znak, że mózg już nie pracuje. :teehee:

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquilla jest przepiękna - to chyba najładniejszy statek do dzisiaj, freelancery klimatyczne jak małe wersje Serenity  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png"> Carrack w tej chwili jest takim średniakiem wizualnie ale na pewno go jeszcze przemodelują a na początku conie też nie była idealna i nie było aquilli.

Ja wybrałem carracka głównie z powodów pozawizualnych:

1. To będzie prawdziwy mothership - drony, ursa, scout (spodziewam się czegoś fajniejszego niż merlin), kontenery

2. Carrack będzie miał 4 pokłady i mam nadzieję na bogate wnętrze jak już je wymodelują. Conie jest piękna ale mimo wszystko ciut mała we wnętrzu.

Dodatkowym minusem carracka jest to, że będzie pewnie ostatnim statkiem za jaki CIG sie weźmie ;)


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Akurat tę nagrodę to chyba Caterpillar zgarnie - albo mój Bananu ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ostatnim statkiem za jaki zabierze się CIG ma być Origin 890 Jump, mówili o tym w jednym z odcinków 10 for designers. Ten statek nie ma ściśle przypisanej roli, więc jako luxury tour nie jest specjalnie potrzebny w PU. 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nie wiadomo co nam pan CR przygotowal na listopad, pewnie jakis nowy concept sale sie pojawi. Do 2017 to zestaw statkow nam sie pozmienia jeszcze nie raz  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_happy.png"> 


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Niestety, jako właściciel Jumpa potwierdzam, to Jump będzie na samym końcu.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif"> Pocieszam się tylko tym, że dzięki temu odpicują go na maksa, bo nic ich nie będzie poganiać (poza wściekłymi właścicielami tych statków)! :P 

Strzelam że Carracka, z racji tego, że oryginalnie to statek wojskowy, ujrzymy jeszcze przed premierą SQ42.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrack Ci raczej nie potrzebny, patrząc co oferuje, w pierwotnej wersji gry byłby raczej niegrywalny bez ludzkiej załogi, teraz pewnie zrobią jakieś hard kodowanie np. obsługi dron przez NPC bo przecież sie ludzie zapłaczą inaczej. Aquila vs Andromeda to tak naprawde kwestia tego który mostek Ci sie najbardziej podoba, pamietaj że Andromede bedziesz mógł wyfitowac w to samo co ma Aquila pierwszego dnia, przy wszystkich wariantach każdego statku jeżeli nie ma tam jakiejś unikalnej konstrukcji kadłuba (raptem kilka statków) to tak naprawde różnica jest tylko w startowym sprzecie, ludzie za dużą wage do tego przykładają.

 

Osobiście wziąłbym Aquile bo jest śliczna, ale z punktu widzenia praktycznego to nie ma to żadnego znaczenia.

Edytowane przez Talek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest nieco inaczej, andromeda i aquilla maja inne kadluby. Do aquilli merlina nie wrzucisz chyba. 


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wrzucić chyba wrzucisz, ale Aquila ma na pokładzie Ursa Rover, znaczy łazik.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, kazdy statek w wersji concept jest z LTI, a to wiecej jak pewne ze RSI trzyma pare sztuk specjalnie na anniversary sale :-)

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku z LTI były dwa koncepty: Carrack i Javelin.

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14314-Star-Citizen-Anniversary-Sale


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

france-paris-air-show.jpg


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Na chwilę obecną to chyba Idris ma oficjalnie większy hangar, Javelina dawno nie aktualizowali, a ostatnie info było że ma tylko jedno lądowisko i to na statek rozmiaru ~Horneta. 

A co do Connie, ja mam Aquilę, jako taki łazik po galaktyce. Reszta statków mocno specjalizowana, a ten przynajmniej na początku będzie to poznawania świata.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jako taki łazik po galaktyce... Sam będziesz nią latał? Jak sobie to wyobrażasz? Ten multicrew to jest moja największa bolączka, bo nic kompletnie nie wiem jak to będzie wyglądało.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności