Skocz do zawartości
MaelR

nieaktualne Sprzedam artefakt ery kosmicznej.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_happy.gif" alt=":happy:">

Nie wiem czy to dobre miejsce (giełda - wydaje się, że tak  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.gif" alt=":biggrin:"> ) ale mam na sprzedaż prawdziwy i jedyny w swoim rodzaju artefaktami ery kosmicznej. Prawą rękawice z rosyjskiego skafandra kosmicznego typu Orlan.

Fundusze zamierzam przeznaczyć na jedyny szczytny cel  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_happy.gif" alt=":happy:">  oczywiście jest nim SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_laugh.gif" alt=":laugh:">

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Powodzenia w licytacji  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_thumbsup.gif" alt=":thumbsup:">

4173473624.png

Sic itur ad astra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodane do obserwowanych, ale jeśli mnie przeczucie nie myli to cena przebije to co chciałbym na nią wydać   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_thumbsup.gif" alt=":thumbsup:"> 

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mhhh a całegi sojuza nie masz może na sprzedaż ?

Też będę obserwował aukcję.

sygn (4).png

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1525,- 
ja obstawiałem że dobije 2k, no ale to i tak powyżej kwoty którą bym chciał wydać na coś takeigo  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png" alt=";)">

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aukcja zakończona, temat zamykam.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Vanter
      Do sprzedania mam DDR3  32GB (4x8GB), 2400mhz CL10 są jeszcze na gwarancji kupione 19 września 2018, 2666mhaz CL12 były kupione 17 lutego 2014
      Pamięci pracowały razem z częstotliwością 2400mhz, nie jestem pewien jak jest z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  jak coś posiadam kopie obu paragonów.
      Cena: 800zł

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam czarnego Noxa z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam używaną (4 lata) kartę graficzną GIgabyte GTX 970 G1 Gaming.
      Cena: 600zł
      Jeżeli ktoś ma jakieś pytania co do karty to można pisać tutaj w wątku albo wiadomościach na forum lub Discordzie.
    • Przez Frosty
      Sprzedam klucz do gry Star Wars Battlefront 2 (2017) w wersji global.

Cena: 50zł

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2018_12/image.png.cc156094c7d8639b96ac7abe9aad4345.png" alt="image.png.cc156094c7d8639b96ac7abe9aad4345.png" />
    • Przez Nebthtet
      Mam do sprzedania następujące cudo vanduulskiej myśli technologicznej - w PVP ponoć robi sieczkę z przeciwników, jako jedyna krypa wręcz POSIADA sprzęt do taranowania, daje +200 do szacunku na dzielni i jest niesamowitą inwestycją w swoją flotę.

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /uploads/monthly_2018_05/large.59aea5deb8ee0_EsperiaGlaive.png.dd3d11903df0f5751ef580106a5553df.png" style="width: 600px; height: auto;" width="1280">

Stan: igła - Vanduul płakał jak mu zabierali Wersja: pierwsza edycja, to NIE jest CCU - można go również ulepszyć do czegoś droższego. W pakiecie hangar VFG Industrial znany też jako "asteroidowy" - super miejsce do urządzania dzikich imprez i kitrania zapasowego bimberku. Melt Value: 350$ - czyli bez dopłat można z niego zrobić Crucible, Endeavora, Carracka, Hull D, Reclaimera (a przynajmniej do takich kryp były CCU za 0$ - jeśli to nie usunie możliwości giftowania, mogę przetopić na jedną z powyższych)  

Cena dla AD: 1535 PLN Cena dla osób spoza AD: 1650 PLN  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   
      Płatność przelewem lub PayPalem. Dla zaufanych osób z AD z dłuższym stażem możliwość płatności w ratach. Barter nie wchodzi w grę.
      Dopuszczam możliwość skorzystania z middlemana. W przypadku przesyłania środków przez PayPala jako transakcji oraz usług middlemana koszt powyższych ponosi Kupujący.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności