Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Q & A dotyczące Sabre

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/15014-Aegis-Sabre-Q-A

  • Nie ma aktualnie planów wydania wariantów lub dodatkowych modułów.
  • Określenie „jak ninja” nie jest przypadkowe gdyż określa jego zastosowanie czyli skryte unikające wykrycia podejście do celu następnie szybki, mocny atak i odwrót w bezpieczną strefę. Sabre jest wielozadaniowy dzięki dwóm wewnętrznym komorom bombowym które mogą przenosić wiele ładunków np. rakiet S1, niektórych innych zaawansowanych większych pocisków lub innego wyposażenia nie będącego uzbrojeniem.
  • Porównując do Horneta, to Hornet jest jak czołg, nie szczególnie zwinny ale mogący przetrwać wiele obrażeń co jest dla wielu graczy zaletą. Hornet jest takim odpowiednikiem A-10 Thunderbolt pod względem niezawodności i możliwości powrotu do domu mimo dużej ilości uszkodzeń. Sabre jest pod tym względem mniej wytrzymały ale jego możliwości pozostawania w ukryciu oraz tarcze czynią go bezpiecznym. Bez tarczy lepiej nie wdawać się w walkę, bo prawdopodobnie nie będzie możliwości zrobić tego ponownie.
  • W porównaniu do Hornet-a Ghost-a to Sabre od początku był konstruowany jako statek „stealth” natomiast Hornet w wariancie Ghost został do tego przystosowany. Dlatego Ghost mimo że w porównaniu do innych statków jest trudny do wykrycia to jednak brakuje mu możliwości Sabre w kwestii skrytego podejścia do celu i uniknięcia radaru.
  • Kolorowe szkło kokpitu jest artystyczną koncepcją autora Gavina Rothery-ego i będzie testowane tak aby nie miało wpływu na rozgrywkę i widoczność dla pilota.
  • Sabre może mieć oczywiście zamontowane gimbal-e. Ma 4 hardpointy na uzbrojenie rozmiaru S3 więc można na nim zamontować 4 x S3 (stałe), 4 x S2 (gimbale) lub wariancję uzbrojenia S3 (stałe) i S2 (gimbale). Sabre został zaprojektowany tak aby całość uzbrojenia chowała się wewnątrz statku (technologia stealth)
  • Gladius jest opisany jako myśliwiec krótkiego zasięgu, Vanguard jest myśliwcem dalekiego zasięgu natomiast Sabre jest pomiędzy nimi jednak dzięki jego zaawansowanej konstrukcji i budowie powinien być postrzegany jako lekki myśliwiec średniego zasięgu.
  • Sabre nie ma ładowni i możliwości przenoszenia ładunku
  • Sabre jest wyposażony standardowo w napęd skokowy (jump drive)
  • Ma dwa silniki TR3 ale należy pamiętać, że wszystkie statystyki mogą ulec jeszcze zmianie. Sabre nie ma być najszybszym statkiem w AC a symbol silników nie jest jedynym wyznacznikiem prędkości choć Sabre będzie szybki
  • Obsługa i sterowanie Sabre będzie podobna do tej jak ta którą mamy w Gladiusie, jeśli ktoś lubi latać tym ostatnim to będzie miał zbliżone odczucia z trochę większym wrażeniem masy.
  • Sabre będzie mieścić się w Idris-ie.

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem niezlego facepalma z tym statkiem a mianowicie upgradowalem go z avengera zadowolony z zakupu wchodze po dwoch dniach na konto patrze na moj piekny statek a tam '3 Month Insurance' nie bylem swiadomy ze lti nie przechodzi w ten sposob ;( a szkoda mi to spalac bo mam tam sq42 itp

Zycie jest piekne !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może docelowo nie będzie tak źle, tzn we wczorajszym RtV mówili, że pracują nad CCU downgrade.

A więc wówczas pewnie będziesz mógł wrócić sobie do Avengera z SQ42 i otrzymasz pewnie zwrot nadpłaty. Ale kiedy będzie to wprowadzone tego nie powiedziano ...

Niestety jeśli bardzo Ci zależy na Sabre to musiałbyś go kupić do poniedziałku ponownie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno, i czy czasem sami sobie nie przeczą...

1. Komorom bombowym które mogą przenosić wiele ładunków np. rakiet S1, niektórych innych zaawansowanych większych pocisków lub innego wyposażenia nie będącego uzbrojeniem.

2. Sabre nie ma ładowni i możliwości przenoszenia ładunku.

 

Albo ja mam jeszcze kaca, albo widzę 2 zdania które sobie przeczą...


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho chodzi pewnie o zasobniki z wyposażeniem typu electronic warfare lub (teraz zgaduję) ekstra shieldy, skanery, drony itp.

Teoretycznie nie jest to broń (a tym bardziej ładunek) ale w świetle ostatnich informacji może być równie istotne w trakcie walki jak torpedy takiego Retaliatora  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz rozumiem. Sorry ale ja jestem wczorajszy...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

P-52 Merlin jest w pakiecie z Andromedą ( na wyposażeniu statku, tak jak broń czy moduły ), więc jeśli posiadasz Andromedę z LTI to i Merlin jest z LTI ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy dziękuję za wyjaśnienie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabre zniknął ze sprzedaży i upgrady do niego też. Dobrze, że zasugerowałem się informacją @Dako i takową przejściówkę z Super Horneta też nabyłem. Teraz tylko powolne upy z Relianta to SH i na święta Sabre będzie w garażu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabre zniknął a statuetki dalej dostępne. No i dalej z bugiem vatowym, także można jeszcze skupować i trzymać na np. anniversary sale :> 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest to zwykły Hornet. Nic lepszego nie zauważyłem, a Sabre jest w tej chwili moim najdroższym statkiem.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosze ten statek swoja uroda bije na głowę wszystko co do tej pory wyprodukowano do latania w tej grze :) Nie mogę się doczekać kiedy nim polecę. Nawet bardziej niż Vanguardem. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

:)

Przyznam, że w 2.0 mój Super Hornet to świetna zabawka :thumbsup:

Jeśli ktoś ukradnie mi Connie/Cutlass-a/Freelancer-a to spokojnie wywołuję i wsiadam do Super Hornet-a  i lecę za "wrednym" :tongue: złodziejem ...

No i zwykle kończy się jego ponowną wizytą w Port Olisrar ...  :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć poza swoja Brzydotą/Pięknem* SH to wspaniałe narzędzie do karania złoczyńców, niestety lepsze niż Saber. 

 

*Wybrać co komu odpowiada ;)


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi Sabre wydawał się trochę większy na materiałach od CIG niż w hangarze na żywo?  :P 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest taki jaki miał być. Cudny jest :D

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności