Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie niedługo będziemy mieli okazję dokonać zakupu nowego statku od MISC czyli Endeavor.

Dla przypomnienia: Endeavor  to statek - platforma badawcza. Jego pojawienie się w SC jest efektem osiągnięcia 57 mln USD w Stretch Goals.

Oryginalny opis:

MISC Endeavor-class Research Platform – The MISC Endeavor is the company’s most prestigious ship: a dedicated research platform capable of carrying a dozen different space science packages, running the gamut from advanced long-range scanners for jump point identification to additional shielding for near-stellar corona research. Externally, the Endeavor is dotted with sensor hardpoints; internally, the main compartment is centered on a large research laboratory which can be configured for use by a wide range of scientific disciplines. The Endeavor’s main compartment is modular, allowing an alternate configuration as a Hope-class floating hospital. This variant is employed by the UEE and other organizations as battlefield support, capable of getting Marines and pilots back to the battle as quickly as possible! When outfitted as a hospital, the Endeavor’s docking bay is capable of maintaining a single Cutlass Red ambulance. The Endeavor has also found its way into the service of less reputable organizations, where it can has been modified for everything from narcotics production to black market surgery.

Na trwającym Dragon Con-ie pokazano obrazki koncepcyjnie. Ciekawe jaki będzie efekt końcowy ale zapowiada się kolejne duże "bydlątko" ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

G3DWyMN.jpg

OE2aWJE.jpg

51CTi3K.jpg

Więcej obrazków tutaj :

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda obiecująco, Jako platforma badawcza mało mnie zainteresował bo do badania jump point (może nie badania a odkrywania) mam Dura, ale przerobienie go na szpital jak najbardziej mnie interesuje i jeśli będzie w rozsądnej cenie to kto wie.  Duży PLUS dla MISC, kocham ich industrialne modele statków.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że w trakcie pokazu Ben stwierdził, iż przednia część będzie wystarczająco duża aby pomieścić jednego lub dwa Cutlass Red  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG... serio? Ale to i tak nie zmieni standardu MISC  że z kokpitu i tak nic nie widać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej wielkości statku to na bank powalą ceną  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Pomyślmy - może z grubsza cena Reclaimera za rozmiar + razy 2 może 3 za to, że jest to nakowe i rozkładane :P


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to będzie dłuższe od Oriona, a po odpowiednim załadowaniu przez dodatkowe moduły np szpitalne, szersze od Reclaimera. Z ceną bym aż tak bardzo nie przesadzał, jak pokazała historia poza wspomnianym już Reclaimerem statki industrialne nie cieszą się dużym zainteresowaniem, więc z cenę bym umiejscowił gdzieś w okolicach 350$ do maksymalnie 420$ oczywiście + VAT.  

Może się też okazać że wraz z konceptem statku dostaniemy także i różne moduły, wtedy to podstawa nie powinna kosztować więcej jak 250$ + przedni i tylny moduł, a może bardziej prawy i lewy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszym AtV 60 pokazano więcej obrazków oraz dostaliśmy info, że MISC Endeavor  zbliża się ale nie jest jeszcze gotowy.

 

ps.

Ostatnie pięć zdjęć (od 14-tego) dotyczy nowej kabiny oraz ładowni Avengera  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

edit:

Oczywiście nad każdym detalem czuwa Pan CR ;)

12011137_915742961812324_588730552713963

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym specjalnym RtV Ben stwierdził, że jest szansa na piątkową sprzedaż MISC Endeavor. Podobno ma mieć 200 metrów długości.

Prawdopodobnie dziś w nocy poznamy cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany czy oni zwariowali, chyba złośliwce chcą mi do cna wydrenować portfel i to przed końcem miesiąca !

Chciałbym się już wyleczyć z kupowania kolejnych statków i tym razem powiedzieć pass  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_rolleyes.gif"> 

Tak na poważnie, na pewno będzie drogo z uwagi na ogólną wielkość tego statku, chyba że zrobią od razu wersję modułową z tanią podstawą i będzie do niej z czego dobierać . Swoją drogą ciekawe ile ludzi się na tego shipa skusi, po niedawnej sprzedaży wariantów Vanguarda raczej szału nie będzie.

 PS. Zastanawiam się czemu CIG się tak śpieszy czyżby mieli coś na sumieniu i chcą nachłeptać kasy ile się jeszcze da ? 

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w kwestii cen już wiadomo:

  • Base Endeavor (Standard Labs Attached) - $425
  • Base Hope (Hospital Layout) - $450
  • Base Endeavor (No Pods) - $350

Jak na 200-metrowy statek (prawie jak Idris) to nawet "tanio"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Inna sprawa, że jeśli ktoś będzie chciał dokupić sobie do niego dodatkowe pody (można zamontować ich pięć - pewnie każdy za minimum $50 z LTI ) to cena "trochę" wzrośnie.

ps.

Nadal termin piątkowy jest niepotwierdzony ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko... odpadam przed 10 nie będę miał takiej gotówki :/ a szkoda. Ale za to będzie na co zbierać in game. Mam również nadzieje że podczas sprzedaży zaprezentują lub chociaż opiszą jak miał by działać moduł naukowy na tym statku.


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio same drogaśne statki sprzedajo... Nie stać mnie przed 10, po 10 owszem, ale nie przed. I nie wiem czy mi się przyda  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest napisane że na tą chwilę, to oficjalne ceny mogę się jeszcze zmienić, pewnie niewiele może jakieś +- 25$. Nie zmieni to jednak faktu że łącznie z VAT to będzie naprawdę dużo, bo 522,75$ za wersję naukową mało nie jest. 

Sama długość statku jest wynikiem konstrukcji w rodzaju Hull'a więc nie ma co porównywać tego z Idrisem czy Javelinem które mają pełny pokład,  a nie łącznik umożliwiający montaż modułów. Owszem, zamontowanie części z nich może dać całą bryłę i wtedy statek będzie kolosem ale moduły też kosztują.

Z mojego punktu widzenia najciekawsza wydaje się wersja naukowa i gdybym się skusił to pewnie na tą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Trochę szkoda że nie jest to ta z pierścieniem grawitacyjnym wyglądającym jak mała stacja kosmiczna, bo ta wersja z wszystkich konceptów podoba mi się najbardziej. 

latest?cb=20150911003442

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jeszcze się cieszy, ale pierwszy koment na reddicie: 

You all know where I stand on SC and I support their funding model so you know where this is coming from. But I never thought I'd see the day when people say "$400 for a virtual spaceship! What a bargain!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Po większym zastanowieniu trudno się z tym nie zgodzić, generalnie gdzieś się wszyscy pogubiliśmy. Pamiętam czasy gdzie ludzie narzekali na pakiet z Connie za 270$ że za drogo i ktoś chyba na głowę upadł. A tu proszę dedykowany Standalone ship z dość niejasnym jeszcze mechanizmem zastosowania i wszyscy są w niebo wzięci - słowem świat się zmienia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wacko.gif">   


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Berecik26 Przesadzona to raz (za tą cenę kupisz sobie kmiota (czytaj konsolę)), dwa że za mało zarabiamy w Polandii  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SneakPeek z wczorajszego ATV62 przedstawiający moduł szpitalny.

 

ps.

Co do ceny jest jaka jest ale skoro Społeczność jest skłonna z nią kupić to dlaczego w takiej nie sprzedawać ?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg dzisiejszego RtV nadal "bardzo mocno pracują" nad statkiem* i nie wiadomo czy będzie w sprzedaży dziś czy na początku następnego tygodnia ...

ps.

*Czy ktoś z Szanownych Kolegów potrafi mi wyjaśnić na czym polega praca nad kilkoma obrazkami potrzebnymi do rozpoczęcia sprzedaży (Q&A pojawia się zwykle pod koniec tygodnia) ?

Ja niestety tego zwyczajnie nie rozumiem ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Statki trafiają do sklepu dopiero gdy są "Concept ready", czyli:

  • Concept Sketch
  • Concept Model
  • White box

A to trochę więcej niż art jednego rysownika :)

EDIT No i jeszcze guru-o-jedyny CR musi znaleźć chwilkę na skinięcie głową na zatwierdzenie :tongue:

Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Zapomniałem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Oczywiście każdy z tych etapów potrzebuje jeszcze błogosławieństwa Pana CR ... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Bez tego gra byłaby skończona z pół roku temu ;)


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności