Skocz do zawartości
Longer

wts Śmietnik z Tommy Space-Bazar !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Tommy zmień nazwę bazarku na:

 

"Tommy's Mystery Space Bazaar" Brzmi nomen omen bardziej tajemniczo ;)

 

Raczej nie, bo tajemniczy mogło by się komuś skojarzyć z tym, że uprawiam tu jakąś magię albo co gorsza, że kupuje kota w worku, bo niby miałby być w pakiecie Javelin a tu niestety promień światła i po otwarciu przesyłki w środku widnieje tylko Aurora  :P 

 

A jak każdy kupujący u mnie wie, towar jest zawsze zgodny z opisem :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


A jak każdy kupujący u mnie wie, towar jest zawsze zgodny z opisem

 

Fakt. Towar zawsze zgodny z opisem, ale opis nie zawsze zgodny z towarem (bywa przestarzały i towaru nie ma, a w opisie jest).


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A jak każdy kupujący u mnie wie, towar jest zawsze zgodny z opisem

 

Fakt. Towar zawsze zgodny z opisem, ale opis nie zawsze zgodny z towarem (bywa przestarzały i towaru nie ma, a w opisie jest).

 

A to już wynika z samych forumowiczów, zamawiają, proszą o przetrzymanie, a później się rozmyślają, kombinują, nie odzywają, jak miałbym cały czas zmieniać wpisy na niedoszłe transakcje to było edycji było by setki.

Dlatego postanowiłem, nie rezerwować niczego, kto chce kupić kupuje kto się waha musi się liczyć że za chwilę pakietu czy statku może nie być, albo kusy dolara się zmienią na niekorzyść.

 

Ja wydając pieniądze nie miałem dylematu, mimo że nie kupowałem z myślą o sobie lecz o innych, biorąc pod uwagę także sytuację, że jak coś nie znajdzie swojego nabywcy zostanie u mnie na zawsze ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy czy masz jeszcze zestaw z Aurorą MR ?

kupujący lub zainteresowani zakupem dóbr, proszeni są o informację na PM, aby nie zaśmiecać wątku

Tak ciężko przeczytać?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trwającej niemal trzy tygodnie nieobecności, ponownie wracam do gry, ponieważ planuję także reorganizację swojego hangaru i może związane z tym inwestycję należy niebawem oczekiwać nowych pozycji w moim kosmicznym bazarku :)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz lepszą promocję na RECLAIMER'a ze Swojego sklepu :D   ?

 

A co oznacza lepsza promocja ?

Zawsze jestem skłonny negocjować jeśli ktoś ma konkretną propozycję i przedstawi ją na PW ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedaży wkrótce trafią tanie pakiety zawierające ALFA dostęp ;)

 

Idealna sytuacja dla tych co chcą kupić statek i zaoszczędzić na dokupowaniu przepustek do trybu FPS, Social module czy Planetside, bo pewnie takie będą.

Więcej szczegółów niebawem, będzie odpowiednia aktualizacja oraz zrzut ekranu z zawartości paczki :D 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy Space-Bazar: Rewolucje

 

Bo oryginalny i Reaktywaca już był ^^


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy Space-Bazar: Rewolucje

 

Bo oryginalny i Reaktywaca już był ^^

 

Heheh dobre, teraz czuję się zupełnie jak w Matrix'ie Neo  :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Ślepy i w sutannie?

I w koloratce z napisem "Star Citizen" żeby nikt go nie pomylił :P


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślepy i w sutannie?

 

 

 

Ślepy i w sutannie?

I w koloratce z napisem "Star Citizen" żeby nikt go nie pomylił :P

 

 

Panowie dość tego, nie dość że perfidny off-top, to jeszcze antyklerykalizm !  Wstyd :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał pakiet z veteran status i wszystkimi dodatkami dla backerów. :(


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał pakiet z veteran status i wszystkimi dodatkami dla backerów. :(

Kto by nie chciał?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega, który ma Star Citizen głęboko w poważaniu... Chociaż nie, on w sumie też by chciał, tylko tego jeszcze nie wie :P


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał pakiet z veteran status i wszystkimi dodatkami dla backerów. :(

 

Pakietu raczej nie dostaniesz, bo czegoś takiego nie ma, a wszystkie podarki są związane z kontem na stałe bez możliwości giftu.

Zawsze jednak możesz kupić konto z taką zawartością - reflektujesz ?  ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo nie przerzucę obecnej floty na nie :P

 

Edit: ale ciekowiści, ile? :D

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo nie przerzucę obecnej floty na nie :P

 

Edit: ale ciekowiści, ile? :D

 

Oczywiście nie mam takiego na sprzedaż tylko się droczyłem ;)

 

Handlarze sprzedają takie konta za około 600 zł ( bez statków ), cena zależy od wielu czynników, np numeru obywatela ( czym niższy tym drożej ), kwoty na jaką było wykonane pledge oraz tego czy wraz z nim jest oddany oryginalny adres e-mail itd... jak to mówią jest popyt to i rośnie cena. Osobiście odradzam, nigdy nie wiadomo skąd ono pochodzi i czy ktoś się o nie nie upomni - pomijając że RSI raczej tego nie popiera :D

 

Jak już miałbyś kupować to tylko za pomocą mojego sprawdzonego sklepiku ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności