Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz tego jeśli ktoś się udziela na mediach społecznościowych pamiętajcie o hashtagach #StarCitizen #StarCitizenPolska #notrepresentedbydsmart  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy artykuł o panie Smarcie, tym razem: Panie Smart, jest pan nam (backerom) tak potrzebny, jak Kanye West przemysłowi muzycznemu (prawie że :P)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">
http://www.retroneogames.com/blog/2015/9/6/derek-smart-star-citizen

Edytowane przez ManganMan / Shivon

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trollimpiada? Ewentualnie: wnoszenie pozwów na wszystkich o co tylko możliwe do sądu z nadzieją na wysokie odszkodowania?


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem odpowiedź na list którą wkleił Goomich i jestem w małym szoku. Bo myślałem że DS, to taki bardzo zaawansowany troll, który żywi swoje rozczarowanie wieloletnim oddaniem projektowi Star Citizen albo choć wiernym kibicowaniem a tym czasem:

  1. ten koleś nawet nie zainstalował klienta SC !
  2. nigdy się nie zalogował do gry, a więc nie grał na swoim koncie ( może wcale nie grał ).
  3. przez cały czas oczekiwania nie kupił nic poz Greycat ( za darmowe UEC ), jedyny udział  to 250$ w czasie oryginalnej kampanii
  4. nie był specjalnie aktywny w społeczności nie wspomagał jej.
  5. wygląda na to że wszystko wyssał sobie z palca, kto wie jakiego może ćwiczy jogę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Nie chce mi się więcej punktować, bo było by tego bardzo dużo ale wygląda na to że ten koleś nie ma nawet prawa się w ten sposób wypowiadać, a przynajmniej ma do niego dużo mniejsze niż niemal każdy z nas ! Który zjadł na aktualnym kontencie zęby - my to dopiero moglibyśmy być zawiedzenie ale w żadnym wypadku nie taki perfidny i zakompleksiony troll.

PS. w świetle tych wszystkich informacji też podpisałem petycję :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna burza na reddicie i w CIG. Wszystko rozpoczęło się od postu Dereka na tt:

Potem dowiedzieliśmy się że James Pugh oraz Alyssa Delhotal odchodzą ( zostają zwolnieni??) co zostało potwierdzone.

http://imgur.com/a/umVGX

Potem jeszcze informacja że CIG brakuje pieniędzy

Na dobitkę jeszcze to:

http://www.pcgamesn.com/profiles/gazwkd

Sam nie wiem co o tym myśleć, wydaje mi się że odejścia pracowników są związane z poszukiwaniem lepszego miejsca pracy i lepszych zarobków, co zostało podłapane przez Dereka i jego ludzi  ( o ile ma) i sprawa wygląda jak wygląda. Pozostaje nam chyba tylko czekać na dzisiejsze RtV może dowiemy się czegoś ciekawego.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Moja wiara w projekt została troszkę zachwiana  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png"> ale poczekajmy na konkrety.


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, zacznijmy od tego, że takiej kupy pieniędzy nie trzyma się w jednym banku i to na jednym koncie. Dwa, możliwe że kasę mają ulokowaną w jakiejś inwestycji, żeby zarabiała sama na siebie. 
Prawdopodobnie niedługo ktoś z CIG wyjaśni tą sytuację, póki co najlepsze co można zrobić to się nie przejmować rzeczami, na które i tak nie ma się wypływu.

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej nie wygląda to dobrze. Niemniej Pan DS stał się taką ważną częścią środowiska SC, że powinien dostać własnego NPCa który nazywałby się np: Dick Smart ;-)


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tam ludzie go przerabiają, na Dick Shart, Space Fart itp. Nie jest lubiany (ciekawe dlaczego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_trollface.png">)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broussard ma te informacje z tweeta Dereka.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak to może być śmiesznie. Pozatym SC to zbyt duży projekt aby zdechł. Zapewne w przypadku gdyby faktycznie CIG padło znajdzie się ktoś kto ten projekt wykupi. Niestety w tedy będzie trzeba się liczyć że zostaną obniżone standardy.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

dlatego wszyscy mamy nadzieje, ze nadchodzacy CtitizenCon rozwieje wszystkie watpliwosci  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_woot.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt 3 osoby odchodza, James i Alyssa sa zaskoczeni i to bardzo, Lisa ponoc idzie do Sony .. Give it time, ceep kalm and buy new ships  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Ortwinie zapomnialeś, na niego też ma kosę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że jakby CIG miał problemy z kasą, to CR zachowałby się na tyle odpowiedzialnie i dojrzale, że by o tym poinformował otwarcie.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna propozycja jest taka:

Poczekajmy cierpliwie do 20 października (czyli do czasu wydania gry LoD Pana DS) i wówczas to właśnie  tego Pana dogoni tzw. "rzeczywistość" tzn. nie będzie miał czasu szukać problemów u innych np. u CIG a zwyczajnie będzie musiał tłumaczyć się z poziomu wydanej swojej  tzw. "gry" ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Silnik jest jeden, a statków i świata do oteksturowania sporo.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie ma co panikować. Normalne jest że każdy dąży do jak najlepszych warunków finansowych i jak trafi się lepsza propozycja to idzie tam gdzie lepiej płacą. W każdej branży tak jest, a już zdecydowanie najbardziej w IT. Co do samego zwalniania oraz jego powodów, to tak naprawdę nie wiemy nic pewnego do momentu aż nie powiedzą o tym wiarygodne źródła, a za takie uważam np CR ( zresztą nie zawsze powody są ważne ). Zaczęły krążyć już o tym legendy, wiadoma sprawa temat lotny to i pan DS oraz inni przeciwnicy projektu mają z tego niezłą pożywkę medialną.

Oczywiście jest nam wszystkim żal tych ludzi, bo ich znamy i lubimy, przyzwyczailiśmy się do tych osób, to rzadka sprawa bo z tak otwartym procesem tworzenia gry chyba jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia, przez to tak wszystko przeżywamy, a to naprawdę norma u deweloperów.

Nie jestem w stanie uwierzyć że CIG kompletnie nie ma już kasy i przepuścił bokiem nasze 82 miliony dolarów, jestem skłonny uwierzyć że mają środki w inwestycji i nie mogą ich ruszyć przez jakiś czas. Wspomniane 8 milionów zielonych to gotówka do dyspozycji, a jak wiemy przy takim projekcie 8 baniek tu i teraz to mało stąd pewnie i lekka panika. Utrata płynności finansowej to zawsze duże zagrożenie dla każdego studia ! Teraz rozumiem pośpiech w sprzedaży konceptów i nacisk na co dwu tygodniowe sprzedaże mające zapewnić dodatkowe zabezpieczenie, robią co mogą żeby to zmienić, panika tu nie pomoże.

Do momentu gdy nie usłyszę od Chrisa Robertsa że są w ciemnej dupie to traktuje wszystko z przymrożeniem oka i mam nadzieję że tak się nigdy nie stanie ! Z medialnego punktu widzenia szczerość człowieka honoru choć uznana w społeczeństwie była by prawdziwym strzałem we własne kolano i pierwsze co by wywołała to panikę, grzebiąc szanse projektu na powodzenie.

Nie dajmy się wkręcić, bo jak my stracimy wiarę to już nikt Star Citizenowi nie pozostanie !  


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tylko dziwota, ze wyrzucili osoby biorace tak aktywny udzial w PR Star Citizena. Do tego wychodzi na to, ze sie w ogole tego nie spodziewali, albo cos kombinuja - w kazdym badz radzie dziwna sytuacja:

Did not see that coming. Odd day - wypowiedz Jamesa 

Well then. Quite a curveball today - Alyssa.

 O DS nie warto nawet wspominac, bo kto by sie przejmowal jego stanowiskiem, jednak widzac kolejne sprzedaze konceptow czlowiek zaczyna sie zastanawiac - szczegolnie, jesli po drugiej stronie ulicy jest sobie taki Elite, ktory mial o wiele mniejsze zaplecze, a jakos sobie radzi i rozwija sie po malu - z jasno postawionymi priorytetami. Pewnie po CitizenConie wszystko ucichnie, a jesli nie - to dopiero przy duzym patchu, ktory pokaze, ze jednak ekipa cos robi, a nie baluje za wspomniane miliony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Taaak. Zasiał ziarno wątpliwości i teraz czeka na plony. Może i mało kto mu wierzy, ale wszyscy o wiele bardziej podejrzliwie podchodzą do SC.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności