Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szperając po internetach, natrafiłem na coś takiego, polecam przeczytać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">
dereksmart3000ad.tumblr.com/post/123125564079/interstellar-citizens

Edytowane przez Nebthtet
Aktualizacja nazwy tematu

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj na przyszłość zajawkę o czym tekst traktuje - większość ludzi widząc taką ścianę tekstu odbije się od tego, zwłaszcza że jest po angielsku  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Prawdę powiedziawszy nie widzę za bardzo punktów, do których można się przyczepić w rozumowaniu Dereka. Poczynając od kwestii engine (przy tym rozpędzie projektu też po dziś dzień się dziwię że nie lecą na customowym tylko walczą z CE3...) po skalę projektu... Mam nadzieję że dostaniemy chociaż porządne latadło - mnie osobiście FPS wisi i powiewa (bo tych gier jest na pęczki). Dla mnie osobiście temat rozbija się o PU i różne możliwości w grze związane z kosmosem.

Czas pokaże jak będą zachowywać się gdy ludzie zaczną żądać konkretów. A patrząc na wyniki Genesisa (który i tak jest mocno specyficzną jednostką) i ceny statków jakie ostatnio wystawiają do sprzedaży to artykuł tym bardziej daje do myślenia.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem ten arykul i powiem ,ze wlosy na skorze rosna , bo wszystko wskazuje na to ,ze panowie z RSI przeinwestowli z pomyslami i poprostu goscie nie dadza rady.Cos nie halo ,jezeli top ludzie odchodza od nich ,no i " come on" ,po trzech latach i zebranej furze kasy mamy hangar i zrebany symulator lotu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie przeczytałem

wrażenia przeciw / za artykułem:

- Nie da się zrobić takiej gry bo mi się nie udało,
- Ale przy okazji zareklamuje swojego LODa,
+ plany są (za) wielkie, wiele obietnic (i konceptów) a mało gry,
+ CIG sprzedaje koncepty, żeby finansować studia, a gry (z różnych powodów) jak nie było tak praktycznie nie ma,

Do kilku "zarzutów" a artykule jest mi się ciężko ustosunkować bo nie znamy wszystkich faktów i ustaleń wewnętrznych.

  • Silnik gry - pytanie na ile te CryEngine3, to ciągle CryEngine3 a na ile "obietnica" posługiwania się tą marką w ramach współpracy. Pamiętacie na jakim engine zrobiono Wieśka 1? Na Aurorze, a wiecie z jakiej to gry?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Ok, w 2ce mieli już autorski, ale mogli sobie na to pozwolić bo 1ka odniosła sukces.
  • Studia rozsiane po całym świecie. Hm, niewątpliwie jest trudne koordynowanie tego. Tyle, że wszystko zależy od ludzi, a przede wszystkim od managerów i tego jak podzielą a potem egzekwują zadania. Na korzyść CIG przemawia fakt, ze każde ze studiów ma mocno sprofilowane zadania i własne targety. Choć chętnie dowiedziałbym się więcej o wewnętrznym sposobie finansowania / zasadach podziału pieniędzy, jaką mają autonomie w dobieraniu zasobów (głównie ludzkich) itp.

A sama idea crowdfundingu (i obiecywania złotych jabłek na wierzbie) to jeszcze inny temat. Paradoksalnie spadek wpływów ze sprzedaży powinno przyśpieszyć wydanie gry (no, chyba że ją dokumentnie ubije), niestety przełoży to się na gorszą jakość 'wydanego' produktu (bo finalnym dziś prawie żadnej gry w momencie wydania nazwać nie można).

Sam w tej chwili żadnych nowych zakupów w CIG nie planuję, bo:

  1. Nie ma nic nowego co by mnie ciekawiło, (a resztę już mam :yucky:)
  2. Niech zaczną wypuszczać statki, które już kupiliśmy, a nie produkować nowe koncepty.
Edytowane przez Tecon
usunięcie koloru tekstu z Ctrl+V

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, przebrnąłem ze słownikiem w ręku  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">  To, że Chris porwał się z motyką na słońce było wiadomo od początku. Nadal jestem dobrej myśli, że produkt powstanie, nie tylko dla tego że wydałem pieniądze. Cóż pożyjemy zobaczymy, a pan Derek się wypłakał, że już nie ogarnia tematu, tupnął nóżka i zwiał z okrętu nim na horyzoncie pojawiła się góra lodowa.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest tak że się wypłakał, tupnął i zwiał, bo wciąż tworzy swoje gry i mimo wielu baboli to nie są złe (chociaż hermetyczne) produkcje. 

No cóż, zobaczymy co przyniesie przyszłość. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuł trochę namieszał i oczywiście na forum RSI zawrzało. Jedną z wypowiedzi jest spory post Huckaby'ego (Disco Lando): https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/5275452/#Comment_5275452

Jak widać studzi emocje i dalej wierzy w projekt. Inną wiadomością jest planowane powiększenie zespołu CIG we Frankfurcie z ok 20 do ok 50 osób.

A w przypadku samego Dereka atmosfera się zagęszcza. Przeciwko SC złożono zawiadomienie do FTC (w dużym skrócie oskarżono CIG o tworzenie piramidy finansowej) o którym Derek wspominał w swoim artykule. Redditowi detektywi nie wykopali innych odniesień do owej skargi.

Wygląda na to że złożono ją 5 lipca - w tym samym dniu na forum RSI pojawił się temat sugerujący że SC jest piramidą.

[post na Reddicie]


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce, to naprawdę łatwo można zostać "wrogiem" projektu i wytykać mu masę nieścisłości i dziwnych zabiegów, natomiast jak ktoś chce żeby ta gra powstała to nie pozostaje nic innego niż dać kredyt zaufania i cierpliwości. Ja sądzę że CIG ma za dużo na plecach żeby bawić się w scamy, jeżeli okazało by się że to tylko zabawa w piramidy itp, to cały crowd funding jaki znamy leży i kwiczy, bo już nikt normalny nie uwierzy komukolwiek w dobre intencje, zwłaszcza jeżeli te są bardzo rewolucyjne i ambitne.

 

Każdy kto ma łeb na karku, raczej nie chciałby zostać wrogiem całego świata PC gaming'owego, po takich jajcach Robertsowi nikt by nawet czystej płyty CD nie sprzedał. xD Zresztą jak wspomniał @Tecon (jej w końcu odwoływanie do innych działa na forum ^^), kolesia też widać boli że jego patenty nie sprzedają się jak CIG'owskie... taki cichy płacz...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia atmosfery : Szokujący "wywiad" z nieznanym nam dotychczas "twórcą gry"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, rozruszało się trochę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Generalnie są 3 opcje/wyjścia imo:

  • optymistyczna nierealistyczna - w tymi roku dostajemy gotowego, działającego i pełnego kontentu Star Citizena... a wszyscy żyli długo i szczęśliwie,
  • pesymistyczna mało realna - projekt umiera, CR ginie w zamachu terrorystycznym, idea crowdfundingu ginie w pomroce eksperymentów społecznych,
  • pośrednia, a wręcz całe ich spektrum - gra wychodzi, częściowo okrojona, nie wszyscy zadowoleni, ale będzie grało się fajnie.. oby  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Skala projektu jest olbrzymia, jak @Nebthtet zauważyła, GTA V za 1/3 budżetu. Z czego GTA V to już któraś część (i to nie mówię tylko o III i IV, ale też wszystkich pośrednich) a SC to nowy projekt.

Na kilka problemów Derek zwrócił dobrze uwagę: Nie ma żadnego gotowego silnika do ogarnięcia świata z wizji CR, ani narzędzi do jego tworzenia i debugowania. Na jakim etapie narzędzi wewnętrznych jest CIG nie wiem, ale muszą z tym mieć problemy i to spore sądząc po patch notes.

Od początku nie było gotowego silnika, ale wymagania mu stawiane rosły razem ze stretch golami.. A same plany moim zdaniem rozrosły się za bardzo. Nie da się dogodzić wszystkim graczom na raz (sam jestem człowiekiem który PvP gra jak musi).

Znacie to powiedzenie z "dobrze / szybko / tanio - wybierz 2"? 

  • SC jest tanio - bo nie mają zewnętrznego finansowania - dlatego kolejne concept sale,
  • SC musi być "szybko":
    • bo backerzy zaczynają się niecierpliwić,
    • bo im dłużej to będą ciągnąć, tym większe koszty (ludzi w studiach płacić trzeba) - a wpływy zaczynają spadać,
  • więc -moim zdaniem- nie będzie "dobrze".
    Co przez to rozumiem - nie wszystkie goale da się zrealizować, nie wszystkie moduły będą gotowe, CR będzie musiał trochę odpuścić z wymaganiami itp. Bynajmniej nie chodzi mi o to, że gra będzie słabo grywalna. Mówię o samym kontencie.

Ale. Wszyscy kupowaliśmy idee i pomysły, na bazie zaufania do teamu CIG i ich zapału do projektu.Wszyscy przeznaczyliśmy na ten pomysł tyle ile uważaliśmy że warto i ile jesteśmy gotowi zainwestować i stracić (bo przecież nie zarobić na tym, nie na tym etapie).

Więc zgadzam siez Disco Lando, wierzę w zapał, motywację i umiejętności ludzi z CIG.
Cynicznie mógłbym powiedzieć, że teraz już nie mam innego wyboru. Ale bądźmy szczerzy - jestem dużym dzieckiem i kocham mieć marzenia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tłumaczenie moje. Podobno to z tego artykułu, mi się tak oczu męczyć nie chce, ale na wiki ta wypowiedź byłą już w 2010, więc ktoś tego teraz na szybko nie dopisał  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, jak się komuś chce to radze poczytać artykuły z komentarzy ludzi na temat p. Dereka Smarta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> (większy opis tu)
Poprawa humoru murowana. Jego gier nie znam, a jeśli kiedykolwiek wcześniej o nich słyszałem to już dawno zapomniałem. Teraz widzę że nic nie straciłem ;D

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tyle, że teraz rzuca G* w "nasz" wentylator. Zobaczymy jak to się potoczy. 

 

EDIT: Normalnie, aż całą ta sytuacja prosi się o art na głównej, ciekawe czy by nas też pozwał? :D

Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już kogoś by pozywał to nie "nas" a mnie. Poza tym na głównej jest awaria więc i tak nie napiszę nieważnie od tego czy chcę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Chyba widać że newsy lądują w Newsroomie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nie przesadzajmy z tymi newsami  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Mnie bardziej interesowały komentarze nt. wcześniejszych dokonań DS. Gościa nie znałem wcześniej więc mnie to całe zamieszanie trochę zaskoczyło, no i o nim poczytałem.

I jak na razie to on próbuje popsuć krwi CIG i nie jest to jego pierwszy wyczyn tego typu. Nie ma sensu nikogo obrażać, jednak jestem ciekawy jak (i czy) to się potoczy.

Taki klimat w U.S.A. mają, no :blush:

Edytowane przez Tecon
literówki

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy wywiad n.t. zarzutów / argumentów jakie Derek Smart napisałpod adresem SC  pojawił sie na kanale YT GameStar.
Niestety wywiad dostępny na razie tylko po niemiecku, jak ktoś zna to zachęcam do obejrzenia całego.

A jak ktoś nie zna to krótkie streszczenie meritum:
(nativ speakerem nie jestem, ale starałem się ;P)

"Developer powiedział: Star Citizen nie jest możliwy - czy jest coś na rzeczy? Rozmowa ekspertów"
Gościem GameStar jest Heiko Klinge, redaktor naczelny magazynu Making Games

  • Koniec streach goali - przykład Pillars of Eternity (również projekt na Kickstarterze), w którym twórcy w pewnym momencie powiedzieli, że więcej poziomów mega-podziemia nie dadzą rady. 16 i starczy.
  • Budżet nie wystarczy - z jednej strony np GTA5 miało budżet 140mln$ (nie licząc reklamy), RockStar robi N-tą grę na tych założeniach i silniku, a Chris robi coś co nikomu wcześniej się nie udało. Z drugiej syrtony w takim ED mamy całą galaktykę. Tu nie chodzi o to, żeby stworzyć 50 milionów unikalnych stacji kosmicznych, ale wiele modułów, które można łączyć na przeróżne sposoby. I na co takiego te 85mln powinno wystarczyć.
  • CryEngine nie da rady z takim universum - wiemy, że mieli spore problemy ze skalowaniem świata, czy nie lepiej było by zrobić dedykowany silnik? - Użycie CryEngine na pewno nie jest bardziej niebezpiecznym pomysłem niż stworzenie własnego engine. Np. tytuł AAA Asasins Creed: Unity, nowe NextGenowe engine, ale zawsze są problemy przy nowych silnikach. Poza tym CIG ściśle współpracuje z CryTechem, wymieniają wiedzę i ludzi. To nie jest wcale rzadki przypadek, że bierze się gotowy silnik i przerabia do skutku, jak np Batman:Arkham (Unreal 3), gdzie oryginału nie da się już poznać. Inny przytoczony przykład to Vienetica i OGRE engine. Chris Roberts powinien mieć już dobre pojęcie o tym czego potrzebuje do stworzenia tego co planuje.
  • Decentralizacja tworzenia gry - "kompletna głupota, serio on żyje jeszcze w 1996", istnieje tyle przeciwnych przykładów, np znany Ubisoft, oczywiście potrzeba dobrze skoordynowanej organizacji, ale tego potrzeba przy każdej grze komputerowej, czy innym skomplikowanym projekcie,

Ogólnie przyznają rację, że to co planuje / o czym marzy CR jeszcze nie zostało przez nikogo zrobione, ze jest to bardzo kompleksowa sprawa (umieszczenie FPS w statkach poruszających się w przestrzeni), no ale nie o to chodzi żeby powiedzieć sobie że to nie możliwe i nawet nie próbować. To co powiedział Derek Smart można by powiedzieć o co drugiej większej grze. Ten biznes leży na marzeniach, i zawsze może coś nie wyjść, okazać się nie możliwe. 

Dopóki CR nie straci poparcia community, a ludzie wciąż widzą że razem pracujemy na te marzenia nic wielkiego nie może się zawalić. I Derek nie ma na to wpływu. Nie wpadać w panikę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gównoburza kręci się dalej, a Derek Smart wychodzi na coraz większego debila. Na [reddicie] pojawił się kolejny post linkujący m.in. do [fragmentów kolejnego postu pana trolla] (to forum SomethingAwful więc liczcie się że pojawią się tam treści NSFW). Derek popełnił kolejny wpis [na swoim blogu] (ma on zostać udostępniony jutro). Zobaczymy, co tam trafi.

Póki co Derek powrócił na forum SomethingAwful i nawet [odpowiada tam na pytania]. Tak więc macie szansę zadać parę własnych.

 

Na dokładkę [na reddicie] podlinkowano [artykuł Ortwina Freyermutha] odnośnie sposobów finansowania filmów indie - wskazujący sporo zbieżności z modelem Star Citizena. Biorąc pod uwagę fakt, że Chris nie zarządza CIG sam i jest Ortwin do kotwiczenia kosmicznych wizji w rzeczywistości można spać spokojniej jeśli idzie o kwestię ukończenia Star Citizena  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">.

 

UPDATE: I kolejny głos rozsądku w postaci [artykułu na Massively Overpowered].

Derek, go home.

Edytowane przez Nebthtet
aktualizacja o link do Massive Op + zastosowanie donotlink

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Derek popełnił [kolejny artykuł] - powiedzenie o nim że jest ścianą tekstu to delikatne niedomówienie (to Mur Chiński). Jestem w trakcie przegryzania się przez toto - póki co wiele szczekania i wykręcania tego co było publikowane przez CIG żeby pasowało do teorii Dereka, mało konkretów. I ciągłe napominanie w tekście o jego grze (Line of Defense) budzi we mnie podejrzenie że to po prostu rozbudowana aktywność marketingowa ze strony Dereka aby o jego produkcie zrobiło się głośno - nie po raz pierwszy takie akcje się robi w branży rozrywkowej.

Derek ma opublikować kolejny wpis, gdzie obiecuje rozbierać na czynniki pierwsze i obalać cały post Bena z zeszłego tygodnia ([streścilam go tutaj]. Sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie.

Ogólnie - dobrze że ktoś patrzy twórcom na ręce bo "kontrola podstawą zaufania" - ale pan Derek udowadnia wieloma fragmentami tego co pisze, że te "Smart" w jego nazwisku to chyba jest w słowniku przy definicji oksymoronu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

A na deser gameplay z innej jego gry - Universal Combat. Faktycznie, jakość produktu powala, widać że fachura tytuł tworzył.

 

OK, dzieje się dalej. RSI zgodnie z [kickstarterowym TOS] zrefundowało samo z siebie pledge Dereka :) 

W związku z tym nie ma on podstaw do jakichkolwiek roszczeń w kierunku  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Derek chce odmówić zwrotu, ale IMHO większe przetrwania szanse ma bałwan w piekle niż jego odwołanie :P

The troll has been trolled :trollface:

 

I twórczość fanowska w temacie:

 

 

 

Edytowane przez Nebthtet
Podmiana linku do arta na donotlink - nie będziemy koksać google ratingu hienie.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje oczy! 

Lepsze gry widziałem robione jako wprawki ludzi, którzy chcieli mieć się poduczyć, studenci etc. To było straszne. Nie wiem czego on oczekuje. CIG przynajmniej mierzy wysoko.

Co do zwrotu, jak jest w regulaminie to jest w regulaminie więc nie ma mieć o co pretensji. Sam się zgodził na ten regulamin korzystając z kicka.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła, pasożytnicza agitacja swojego produktu opierająca się na atakowaniu najsilniejszego "rywala", nazwisko chyba kupił na Ebay... bo w czepialstwo każdy może się bawić...


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tego co pisze nazwisko ma takie "od urodzenia"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścierwojady z Ten Ton Hammera po raz kolejny korzystają z okazji i [jadą po SC]

Na dokładkę [wypowiedź Bena odnośnie refundacji pledge Dereka].


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten troll to taki niezły, bym powiedział-wyrafinowany
gdzieś na mmorpg.com(czyli gdzieś tutaj)
w cytacie z p.Dereka jest:
"[...]address the nepotism issues associated with the hiring of unqualified family members to head key parts of this crowd-funded project[...]"
wyciagać nepotyzm w firmie/projekcie, który nie jest urzędem/państwem... dalej słów już nie mam


Ten moment-kiedy chcesz kupić statek, ale dealer nie przyjmuje gotówki ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum CIG do rozmowy włączył się Wingman z informacją że to nie pierwszy raz kiedy Smart z czymś wyjeżdża. W sumie to CIG by jego o szkalowanie pozwać mogło  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności