Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście... Wcześniej tego nie zauważyłem. No cóż, życie. Duże gry na telefon tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facebooka i messengera z komórek odinstalujcie, to się dowiecie co naprawdę zazwyczaj wpier*** baterię ;).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nebthtet nie posiadam żadnej z nich

Jedyna aplikacja na moim telefonie to Discord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolejna pod tym względem jest przeglądarka :) - no ale bez tego to nie już ani rusz. Dobra, koniec offtopu. Polecam powerbank ;).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze pływa?
Niedawno wznowiłem swoją przygodę z WoWS...


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakąś dziewiątkę, parę ósemek, trochę utknąłem na grindzie jak wypadły z gry lotniska i pancerniki się za bardzo rozpanoszyły, bo najlepiej gra mi się jednak krążkami.


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, gra ktoś z AD lub forum w statki? Ja obecnie dobiłem do VIII z linii pancerników USA. Miałem sporą przerwę i widzę, że klany i jakieś bazy wprowadzili...


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać to grał, ale niestety Wargaming skutecznie mnie zniechęcił do swoich gier. Gra nie jest uczciwa (i nie mam tu na myśli matchmakingu), a europejski community manager kpi ze swoich klientów lepiej niż urzędnicy za czasów komuny. No ale jak już zdobyłeś North Carolinę to jest to naprawdę dobry okręt (odpowiednio ustawiony i sterowany potrafi skutecznie się bronić przed lotniskami- lepiej niż Iowa, a do tego potrafi wygrać pojedynki na bliskie odległości z Yamato). Co do klanów i baz to powiem to tak - kolejne niezbyt uczciwe podejście do gry gdyż jest to kolejna mechanika faworyzująca pewną grupę graczy. W skrócie bazy zbyt mocno ułatwiają życie nie tyle w bitwie co między nimi powodując że osoby należące do dobrze rozwijajacych się klanów szybciej zdobywają ekspa, kasę, kolejne okręty. Nie lubisz/nie chcesz grać w klanach to zdobycie dziesiątki zajmie Tobie nieporównanie więcej czasu i środków. Dołóż do tego tradycyjny już problem gier WG czyli MatchMaking, system noob protection i system "detonacji" oraz to, że system z góry ustala ukryte parametry ak, by wygrała jedna ze stron i masz pełny obraz gry. Nieraz widziałem jak 3-4 shipy z jednej strony odparowywały w ciągu jednej minuty z powodu detonacji, czy już mój legendarny pojedynek BBkiem 7 tieru (Colorado) z CA 5 tieru (Furutaka) na odległości 11km i mniejszej zakończone po 5 minutach spaleniem mnie, bo wszystkie moje pociski albo pudłowały, albo magicznie PENETROWAŁY (nie, nie overpenetrowały i nie rozbijały się na pancerzu, penetrowały go) pancerz za ZERO dmg. Albo płynąc BBkiem z full hp zaliczasz nagle dentonację od torpedy trafiającej w DZIÓB okrętu (z dala od jakichkolwiek wrażliwych struktur statku) lub detonację od pocisku trafiającego w maszt okrętu. 

 

Owszem co jakiś czas lubię sobie wejść z powrotem do gry. Ale po napotkaniu po raz kolejny tych samych problemów moje wizyty są w sumie dość krótkie, a przerwy w grze coraz dłuższe. Ta gra powoduje irytację swoimi ukrytymi mechanizmami. 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no patrząc na Twoje staty to respect ;) 

 

Mnie znów wciągnęły statki, były kolejne update może część wad wyeliminowali? Część może pogłębili... Znów da się w miarę latać samolotami ;)


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już w jakimś klanie, ale chcą żebym osiągnął co najmniej jeden okręt Tier X.

Chociaż też się zastanawiam, czy nie przejść do War Thundera, gdy statki będą tam dostępne.


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też się pokusiłem i dołączyłem do jakiegoś klany bo zniżki na okręty i szybsze odkrywanie statków ;) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakm tam @Shivon idzie do tego tier X ;) 

Mi coś dobrze siedzi się na tier VIII... I dobijam innymi liniami do niego ;) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Meandester ja teraz próbuje Iowe dogrindować do Montany oraz grinduje chińskie ddki - na razie 6 tier jest ;) No i zbieram węgiel na czarownice z Salem :D

 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idź pan @Meandester...
Dalej Tier II i jedna III :(


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shivon Sprawdź czy czasami ciągle nie grasz w bitwach kooperacyjnych. Jak możesz to zmień na bitwy losowe - za nie jest i więcej kasy i więcej expa - i to nawet jak nie będą wychodziły (przy czym nie pamiętam od którego poziomu konta są te bitwy dostępne). Jakby co, to daj znać, to pomogę Tobie poexpić okręty ;) 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać na discordzie to możemy dywizjon zrobić i pograć ;)


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darayaharus no właśnie mam Losowe. Dostaję często w kuper, gie robię, często tonę, a przeciwnikowi kichę robię 😕

No i właśnie wbiłem lvl 8, jak zacząłem pływać z chłopakami z teamu z WoTa :)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shivon Czym dokładnie grasz? Może spróbuję coś doradzić, tylko podaj mi listę okrętów którymi aktualnie grasz/masz w porcie ;)

 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie da rady, ze względu na to że mój "gamingowy" laptop ma spalony zasilacz :(


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shivon Jak nie możesz grać to chociaż poczytaj mój stary (i co prawda troszkę nieaktualny, mający troszkę niedoskonałości, ale mimo to w najważniejszych punktach dobry) poradnik do gry pancernikami: 

https://forum.worldofwarships.eu/topic/17423-poradnik-akademia-ciężkiej-floty-im-admirała-yi-sun-sin-czyli-nauka-gry-pancernikiem/


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziano ogromną zmianę w grze CV. Granie CV nie będzie już z poziomu strategii jak to jest obecnie. Nie będziemy dowodzić eskadrami patrząc na mapę jak w grze RTS. Zamiast tego będziemy dowodzić pojedynczą eskadrą za pomocą przycisków WASD tak jak byśmy lecieli samolotem. Aby zaatakować cel będziemy odłączać się 3 samolotowymi grupami. Atak eskadry będzie się kończył po wykorzystaniu lub zestrzeleniu samolotów. Obrazuje to bardzo dobrze wideo poniżej.

 

Osobiście zmiana mi się nie podoba.. Wiem, że wiele osób marudzi na lotniskowce. Są one wymagającą klasą którą sam bym balansował inaczej. Dając im całkowitą swobodę w doborze samolotów i eskadr. Obecnie na sztywno stworzone są eskadry od Wargaming które wymuszają jeden określony sposób grania danym CV. Spowodowałoby to, że gracze z low tier mogliby latać np 12 myśliwcami chroniąc swoją drużynę przed samolotami wroga z wyższego tier. Natomiast decyzja by być jednostką z bombowcami musiałaby być dobrze przemyślana... Jednak wargaming po wprowadzeniu CV starał się je znerfić zamiast zostawić full swobodę która by zwiększyła zainteresowanie graczy a do tego wprowadziła ogromną różnorodność w świecie gry.

 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny poradnik na start lub dla tych co chcą się dowiedzieć nowych ciekawych funkcji w WoW:

 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się ostatnio rozczarowany grami Wargamingu... Czuję się tak że szkoda gadać.

http://www.wotstats.org/stats/eu/manganman/
http://www.wowstats.org/stats/eu/manganman/

Na pocieszenie - łódki podwodne w World of Warships.

 


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności