Skocz do zawartości
Frosty

survarium Survarium

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Chciałbym was zaprosić do wspólnej gry w Survarium. Jest to darmowy, postapokaliptyczny MMOFPS. Na razie są zwykłe mecze polegające na trybie conquest, przejęcie zaopatrzenia i team deathmatch. Moduł z otwartym światem ma wyjść w przyszłości, gra jest na razie w fazie beta. Jakby co to odsyłam was do oficjalnej strony: https://eu.survarium.com/eu-pl. Stworzyłem też klan AD i potrzebowałbym 4 osoby, które do niego dołączą (nie wiem na razie jak to wygląda, bo żaden z moich znajomych w to na razie nie gra). Jeżeli się zdecydujecie to mój nick w grze to FrosterPL.

Edytowane przez Frosty

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę w alfę tego. Nawet, nawet. Wszystko jest tam tak szaro-bure, że aż ciężko zobaczyć kogokolwiek. No chyba, że coś zmienili. Ale nadal tylko te dwa tryby? Myślałem, że coś zrobili przez ten czas.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj dostałem kod na 7 dni premium i 10k hajsów, więc ściągnąłem i muszę przyznać, że gra wciąga. Też grałem w alfę, ale od tamtego czasu dużo zmienili i to na lepsze.
 

 

Grałem trochę w alfę tego. Nawet, nawet. Wszystko jest tam tak szaro-bure, że aż ciężko zobaczyć kogokolwiek. No chyba, że coś zmienili. Ale nadal tylko te dwa tryby? Myślałem, że coś zrobili przez ten czas.

Są jeszcze walki rankingowe i klanowe, 4 drzewka frakcji i jak na razie 2 z 4 drzewek umiejętności, oraz sporo broni i innego wyposażenia.

Edytowane przez Froster

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście chcieli razem pograć to podawajcie swoje nicki.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to pakiety startowe są dziś przecenione o 90%.
https://eu.survarium.com/shop/eu-en/


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą za tą grę ponoć odpowiadają devsi od Stalkera. 

W świecie Survarium są też wydane w Polsce dwie powieści:  http://lubimyczytac.pl/cykl/5071/survarium

Tak, robią to ci sami ludzie co robili STALKERa, ale studio jest inne, dlatego gra klimatycznie jest podobna, są podobne anomalie i artefakty o podobnym działaniu i nazwach co w STALKERze, nazywają się tylko inaczej, bo prawa do ich używania ma ktoś inny.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam po co jest butla z tlenem w tej grze, nie chroni przed anomaliami, a innych jej właściwości nie zauważyłem  :confused:


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam po co jest butla z tlenem w tej grze, nie chroni przed anomaliami, a innych jej właściwości nie zauważyłem  :confused:

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś były też miejsca z trującym gazem. Dość szybko hp tam schodziło.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może też ma problem z dropem FPS podczas strzelania?

biegam sobie skacze strzelaja dookola mnie i mam 30 fps ale jak tylko ja strzele raz to kaplica fps spada do 1, mam tak od dnia dzisiejszego.


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Survarium będzie MSBS Radon w drzewku Włóczęgów :D Trzeba będzie zmienić frakcję ;)

EDIT: Znów rozdają klucze na 10k srebra i tydzień konta Premium, a dla nowych tzw. Survivor Bundle zamiast Premium.
http://www.vg247.com/2015/06/05/free-10000-survarium-codes-premium-accounts/

Edytowane przez Froster

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wykrakałem dzisiaj po uruchomieniu odrazu pojawiło się #File Corrupted please reinstall and try again ... HEJ MAKARENA.


po odinstalowaniu gry instaler wywala błąd i nie pozwala na ponowne zainstalowanie gry ;/


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, na Facebooku support pisał, że trzeba zmienić datę na 3 czerwca i będzie działało.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nawet własnej rodziny na Fejsie nie śledze :P

Dziękuję za informacje już się ładnie ładuje, a tak przy okazji ... serio, możliwość instalacji uzależniona od daty w kalendarzu komputera. W życiu bym się nie domyślił.


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ok. 15:00 jest ten problem, możliwe, że ma coś wspólnego z nadchodzącym patchem.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę grać na ultra i spadków nie mam, jedyne co mnie wkurwia strasznie to wszechobecni cheaterzy  :confused:


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie laptop serwery mają problemy i potrafią klatkować na MINIMALNYCH ustawieniach.


Miejmy nadzieję.

Pogram jeszcze kilka dni o różnych porach zobaczę czy problem nie zniknął. Zresztą jak piszą na stronie.

"Wspieramy połączenie z pingiem poniżej 500ms (sprawdź swój ping do survarium.com; nasze serwery stacjonują obecnie w Rosji, więc prędkości ping mogą być wysokie, w zależności od Twojej lokalizacji. Wraz z wprowadzanymi ulepszeniami i optymalizacją gry, wymagania systemowe zostaną odpowiednio zmienione."

Może później będzie lepiej. Edytowane przez BuciK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności