Skocz do zawartości
Xender

wtt Zamienię konto Guild Wars 2 na joystick.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na wymianę konto Guild Wars 2. Na nim jedna postać zrobiona w celu przetestowania gry (grałem 5 minut?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png" alt=":P">).

Chciał bym w ramach wymiany za grę wejść w posiadanie jakiegoś joysticka.

Najlepsza opcja to wymiana z kimś z Łodzi - na żywo. Wtedy zobaczę sobie joystick czy działa itp  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png" alt=":)">.

Pozdrawiam,

Xender

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez bubat
      Już przeglądałem ten temat, joystick bym używał nie tylko w tej grze, ale też do symulacji lotniczych. Na razie mam upatrzone dwa modele, jeden tani ( Javelin) a drugi trochę lepszy (Warthog). 
    • Przez Whyduck
      Nowa rosyjska firma produkująca joysticki pojawiła się jakiś czas temu na rynku - https://virpil.com/en/

Poniżej model VPC MongoosT-50 Flightstick (tu w wersji praworęcznej)

• Przez niebieski
      Witam
      Miałem zestaw z HOTA-sem ale oddałem do sklepu (za mało miejsca na biurku). Kupiłem sam T16000m co by pod lewą łapę wsadzić a w prawej dzierżyć dzielnie gryzonia razera. Ledwo kupiłem i już oddałem do wymiany bo śrubki były uszkodzone i nie dało zmienić się łapy na lewą. Czekając na nowy postanowiłem poszukać mapowania dla niego na lewą łapę. Nie miałem z nim nigdy styczności a na necie znajduję mapowanie na dual joy i nie wiem czy taki mogę wgrać i coś wybrać tam aby działał tylko na lewej i pobrał tylko część mapowania?? A może ktoś ma mapowanie lewego joy-a??
    • Przez Nebthtet
      Kto na czym będzie grać? Ja planuję zakup jakiegoś porządnego joya bo mój ostatni oddał ducha na polu walki już jakiś czas temu. Są też pogłoski o tym że może będzie jakieś urządzenie dedykowane SC - ale ile toto miałoby kosztować to już chyba sam CR raczy wiedzieć
    • Przez Aqab_Jack
      Witajcie,
      chciałbym w najbliższym czasie zaopatrzyć się w joystick aby między innymi pograć w SC. Powiem wprost, że mój budżet głównie kieruję w stronę samej gry, więc wolałbym przeznaczyć 1000 zł na jakieś statki niż na super-hiper joystick / hotas za 800 czy 1200 zł. Jak dotąd w SC bawię się na myszy + klawiaturze + Voice Attack (sterowanie głosowe) i jest nieźle. Jeśli mnie przekonacie to może nawet pozostanę przy takim sterowaniu. Na razie mam dylemat. Gram też w gry typu Flight Simulator, gdzie kieruję sobie realnymi maszynami. Do tych gier korzystam z dosyć już starego sprzętu pt. Logitech Attack 3 (http://en.konsolinet.fi/tuotekuvat/a2.jpg). Kiedyś bardzo fajny sprzęt, ale zauważyłem w nim parę wad po latach... 1. umiejscowienie tej małej przepustnicy jest dla mnie niefortunne, 2. dokładność tego joysticka nie jest jakaś ogromna, dosyć duże skoki w ruchach, brak precyzji, 3.  Brak możliwości poruszania tylnym statecznikiem (do tego uruchomiłem pedały od starej kierownicy Logitech EX, ale to też nie jest jakoś bardzo wygodne). Ostatnio w oko wpadł mi taki oto sprzęt za 199,00 zł (do 200 zł właśnie to max. co chciałbym przeznaczyć). Jest to Thrustmaster T-Flight X (http://s2.static69.com/console/images/produits/screenshots/3362932913535-v1.jpg). Co o nim sądzicie patrząc na inne sprzęty i porównując do tego co można znaleźć za ok. 200 zł. Pozdrawiam i czekam na pomoc. 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na twoim urządzeniu pliki cookies by ulepszyć korzystanie z naszego serwisu. Możesz dopasować swoje ustawienia obsługi cookies, a jeśli tego nie uczynisz zakładamy, że nie stanowi to dla ciebie problemu. Polityka prywatności