Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, posiadam kilkadziesiąt sztuk klawiatur Mad Catz Strike 7:

https://www.youtube.com/watch?v=3AbwJON7ECk

 

 

http://www.madcatz.com/strike7/

 

Klawiatury są używane, ale w pełni sprawne, jedyny mankament - niemiecka klawa (różnica kilku przycisków jak ; ' [ ]).

 

Brak w zestawie zasilacza 5V (koszt około 15 zł w każdym sklepie elektronicznym.

Cena za sztukę 600 zł.

 

Dla zainteresowanych mogę wrzucić zdjęcia.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanym to nie przeszkadza, więc możesz wrzucić zdjęcia.

Odezwę się w przyszłym tyg bo teraz na kilka dni na wyjeździe jestem. Te 5V to jaka wtyczka, u/m/USB?


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawa... Lepiej się jej przyjrzę i zobaczymy.

Przydałoby się zmienićmojego 10 letniego logitecha, choć w sumie nadal działa bezproblemowo ^^


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój, 15letni(?) pracuje w trybie eksperckim- farba z klawiszy zeszła  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady zasilic tego z usb kompa? az tyle amperow jje ?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, moje pynie było czy wystarczy ładowarka do telefonu, tak 1.5A + normalny kabel USB, czy bedzie trzeba kombinować?

 

Strona producenta

 

Wszystkie inne dupsiki / śróbki / dodatkowe klawisze są, poza tym zasilaczem?


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany jedną sztuką, co ze stanem technicznym bardzo widać że są używane ?

Rozumiem że to gołe klawy bez pudełek, dodatkowych kapsli no i zasilacza o którym pisałeś, co w przypadku jak na starcie nie działają klawisze itd ? 

 

Pytam bo jak odpowiedzi będą zadowalające to już robię przelew  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

O kurcze, mam się spodziewać jakiegoś niewypału pod klawiszem enter  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Heheh żartuję, czekam na zdjęcia i działamy !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę mieć również X55 Rhino oraz X52 (nie wiem czy pro) oraz panele Saiteka do budowy kokpitu w pokoju  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> - odpowiednie tematy pojawią się w weekend.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a części do X52 Pro? Jeśli będziesz mieć Pro i któreś będzie mieć zwalonego drąga to daj znać. Mam jedną część którą by trzeba chyba wymienić (port w który wpina się kabelek w drągu).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dmger - Jak byś miał X55 jakieś to dawaj znać. Z chęcią skuszę się na jedną sztukę w przystępnej cenie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

A co do STRIKE 7 to serdecznie polecam! Mam taką już około 3 lata (lub nawet 4) i mimo że nie miała lekkiego życia działa mi niezawodnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Ulat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fotki Dmger, osobiście polecam kupić ściereczkę do kurzu, prezentacja była by zdecydowanie lepsza   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Trochę przeraża mnie ten niemiecki układ klawiatury, sprzęt wygląda na niezniszczony, stan chyba dobry zakurzone i pewnie trochę brudne, na plus duży enter !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten, no, polecam sprzedawcę   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_turned.gif">

Klawiaturka w dobrym stanie, zasilacz już sobie dorobiłem ze starej ładowarki do tel. (max 2,5W, więc jakieś 500-700mA w zupełności wystarczy).

 

Klawisz Y i Z mają identyczne wymiary, więc spokojnie można zamienić, jeśli to komuś przeszkadza, a co do reszty to polecam pisać bezwzrokowo  :tongue:


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tecon,

A jak wrażenia z użytkowania, antyghosting, działanie podświetlenia ( czy równomierne ) i ogólnie funkcjonowania, powinno być super bo nie jest to w oryginale tani sprzęt ?

Jeden z mankamentów już rozwiałeś kapsle są tej samej wielkości więc można je przemienić, osobiście piszę bez parzenia na klawiaturę ale nie jestem jedynym użytkownikiem mojego komputera ( na moje nieszczęście   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">  ), więc i o to muszę zadbać, a jestem naprawdę bliski dokonania zakupu :D

 

Zastosowałeś zasilacz z telefonu komórkowego ( pewnie jakaś Nokia ), końcówka się zgadzała, czy lutownica poszła w ruch  ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niestety na razie jej nie po testuję, żeby mieć jakieś odczucia 'z grania'.

Ogólne wrażenia na +, wykonanie bardzo dobre, z podświetleniem nie zauważyłem żadnych problemów (ale znów, nie używałem jej na razie w nocy przy zgaszonym świetle), 

podobnie nie robiłem na nią makr / face rolla, ale zdziwię się jeśli będą problemy z ghostingiem .

 

Z kapslami Z/Y nie ma problemu, identyczne. no ale na reszcie już są niemieckie znaczki (znaczy np na "kropce" jest kropka i dwukropek, podczas gdy my mamy dwukropek piętro wyżej, itp itd.). W mojej poprzedniej klawiaturze napisy i tak zmyły się przy myciu wiele lat temu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Co do zasilacza, to tak, nokia + lutownica - końcówka jest "jak z zasilacza routera" 12V :P

Dziś jeszcze przemierzę jakie napięcie jest pod obciążeniem, bo te ładowarki bez obciążenia dają większe napięcie. I prawdę mówiąc, nie jestem pewien czy te zasilanie jest potrzebne - mam klawiaturę podpiętą do aktywnego HUBa 3.0 i po wyjęciu zasilacza świeciła dalej.. ale to protestuję jeszcze wieczorem.

 

Z problemów, pamiętaj że jest to sprzęt używany, moja jest z wierchu w stanie prawie idealnym, ale od dołu już komuś udało się przegwałcić jedną śrubkę do skręcania modułów, i trochę się namęczyłem wczoraj z odkręceniem wyświetlacza (przekręcałem ją na "lewe" ułożenie)

Plastik typowo MadCatzowy (gładki i twardy), ale to już co kto lubi (to był czynnik dla którego wybrałem myszkę Roccata, a nie R.A.T.a). Za to od spodu konkretna metalowa ramka + metalowe nóżki, powinny dać radę nawet przy mnie :)

 

Wygląda na to, że nie da się używać tych modułów osobno (muszą być podłączone przez wyświetlacz, który zarządza całą klawiaturą), ale to przetestuję jeszcze w domu, bo na oko wszystkie porty wyglądają na mini-USB.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich

Podświetlenie bez zastrzeżeń, przy wszystkich kolorach jest ładne, równomierne (choć to pewnie po części zasługa membrany która rozprasza światło)

Zasilasz aktualnie mam Nokia AC-8E, 5V 890mA, tyle, że daje 6.5V... nie wiem czy nie było by lepiej wymienić na jakiś USB i dorobić kabel 'usb' do ładowania (wygląda na to, że te zasilanie jest puszczone równolegle z +5V z USB, a nie chciał bym czegoś innego popalić / koncentratora). Bez ładowarki niestety klawiatura nie podnosi oświetlenia a Winda się pluje o przekroczenie poboru mocy.

Jakiś praktyk - elektronik na forum?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Z innej beczki - klawiatury da się używać osobno - po podłączeniu bezp. do kompa wykrywa jako generic HID device i działa. Tyle że wtedy jesteśmy ograniczeni do oświetlenia czerwonego na 100% i możemy zapomnieć o makrach (za to mam małą klawkę do konsoli :P)


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania Tecon za opis wrażeń z pierwszych chwil obcowania z tą klawiaturą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Jak każdy używany sprzęt tak i ten ma pewnie swoje mankamenty, niższa cena często niesie ze sobą pewne wyrzeczenia dlatego warto wziąć wszystkie za i przeciw zanim się człowiek zdecyduje, a jak to mówią koniec języka za przewodnika ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, na zachetę mogę powiedzieć, że jak się nią trochę pozbawiłem podoba mi się bardziej niż gdy ja wyciągałem z pudełka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No Ty to umiesz zachęcić, powinieneś być ambasadorem sklepiku Dmger'a  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez murphyslaw
      do sprzedania
      Drake Corsair  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Cześć.  Sprzedam kartę graficzną rx 6700xt Gigabyte EAGLE. Karta nowa,  sprzedaję, bo udało mi się kupić inna.  Sprzedaje za tyle ile kupiłem.  Cena 4.5tys
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Witam.  Sprzedam sam joystick Thrustmaster t.16000m ze zdjęcia.  Sprawny. Cena 220zl.  Wysyłka do dogadania. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności