Skocz do zawartości
MaelR

Sprzedam konto RSI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

Sprzedam konto RSI na którym znajdują się Anniversary Starfarer oraz paczka z gladiusem (jeśli kupujący wyrazi taką chęć to jest możliwość zamiany w.w. statków na oriona lti lub vanguarda lti). Istnieje także możliwość wystawienia aukcji na allegro.

Jestem zmuszony sprzedać konto ponieważ pilnie potrzebuję funduszy na pierścionek zaręczynowy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">. Cena za konto to 1100zł (możliwość niewielkiej negocjacji ). Więcej info na priv.


4173473624.png

Sic itur ad astra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

<modli się aby ślub się opóźnił do czasu wydania SC>

Chłopie nie porzucaj nas w potrzebie! :P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starfarera i Gladiusa będę mógł sobie jeszcze w pełnym Star Citizenie dorwać (co też na pewno zrobię   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_happy.gif">),  a dziewczyna wiecznie czekała nie będzie  :blush: Poza tym gra ma jeszcze trochę czasu zanim się wykluje, zdążę do Was wrócić zanim się zorientujecie  :thumbsup:


4173473624.png

Sic itur ad astra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy biedaka nękacie, I tak wróci, bo SC dla wielu jak narkotyk. Czyli w sumie wszystkich, bądź prawie wszystkich na tym forum ^^

 

MaelR powodzenia na nowej drodze życia, Oby się udało. Byłoby bardziej twórczo gdybym się paskudnie nie czuł. Może coś jeszcze dopiszę.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia MaeIR !  

 

Fajna cena za konto i gdyby nie to że mam już ich kilka oraz posiadam te statki to na pewno bym się na taki zakup skusił.

Zachęcam zainteresowanych bo jest naprawdę tanio, a i pomożecie koledze w potrzebie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statki są powiązane z kontem wiec nie bardzo sprzedam je sztukami :/ dlatego oferuję całe konto. Cenę mogę opuścić do 1000zł z racji pilnej potrzeby gotówki.

@Tommy: dzięki za życzenia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


4173473624.png

Sic itur ad astra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez murphyslaw
      do sprzedania
      Drake Corsair  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Cześć.  Sprzedam kartę graficzną rx 6700xt Gigabyte EAGLE. Karta nowa,  sprzedaję, bo udało mi się kupić inna.  Sprzedaje za tyle ile kupiłem.  Cena 4.5tys
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Witam.  Sprzedam sam joystick Thrustmaster t.16000m ze zdjęcia.  Sprawny. Cena 220zl.  Wysyłka do dogadania. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności